امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه به 36 پایان مختلف در عنوان The Witcher 3 دست یابیم ؟
[تصویر:  the-wither-3-wild-hunt-mech.jpg]

چندی پیش قبل از انتشار The Witcher 3 : Wild Hunt سازندگان این عنوان اذعان داشتند که بازی از 36 پایان مختلف بهره می برد که هر کدام از آنها بنابر تصمیمات شما در طول مراحل بازی بدست می آیند. شما می توانید در صورت تمایل متن کامل خبر را از اینجا مطالعه فرمایید.

"دوستان متن زیر دارای اسپویل می باشد لطفا در صورتی که بازی را به اتمام نرسانده اید مطالعه نفرمایید"

مهمترین و اصلی ترین پایان بازی در گرو سرنوشت Ciri می باشد که شما می توانید در مراحلی که به همراه Ciri انجام می دهید با انتخاب دیالوگ های مشخص سرنوشت متفاوتی را برای Ciri رقم بزنید. از آنجایی که مراحلی که به همراه Ciri دست به انجام آن می زنید بعد از سفر به جزیره ی Mists اتفاق می افتد پس خوشبختانه تصمیماتی که قبل از سفر به آن جزیره می گیرید عملا نقشی در سرنوشت Ciri ندارند. سازندگان این عنوان سه پایان متفاوت برای نقش Ciri در نظر گرفته اند که عبارتند از : 
  1. مرگ Ciri در انتهای داستان 
  2. زنده ماندن او و Witcher شدنش
  3. زنده ماندن او و تبدیل شدن او به امپراتور جدید 
این نکته رو هم یاد آور شوم که تمام مراحلی که با Ciri انجام می دهید تاثیر مستقیم بر روی سرنوشت او ندارند بلکه بعضی از مراحل مهم تاثیرگذار می باشند که عبارتند از : 

1. Blood on the battlefield
  2. Final preprations
  3. The child of the elder blood 

مرگ دردناک Ciri

برای رسیدن به این پایان شما باید از پنج تصمیم زیر 3 تا از آنها را انجام دهید. این تصمیمات عبارتند از : 

1. در طول مرحله ی Blood on the Battlefield وقتی Ciri ناراحت میشه بهش بگین اون نباید در همه چیز خوب باشه.
  2. در طول همون مرحله وقتی Ciri از شما میخواد که باهاش به velen برید قبول نکنید و به جاش به پیش امپراطور و پولی که در ابتدای بازی در عوض پیدا کردن Ciri وعده داده بود را دریافت کنید.
  3. در مرحله Final Preprations وقتی که ازتون میخواد با اون به Lodge of sourceress برید.
  4. و هنگامی که در طول مرحله The child of the elder blood عصبانی میشه بهش بگین که خونسردیش رو حفظ کنه. (calm down)
  5. وقتی ازتون میخواد که به مزار skijal برید قبول نکنید و بگین که برای این کار وقت نداریم.
تبدیل شدن Ciri به یک Witcher
  1. در طول مرحله Blood on The Battlefield وقتی Ciri خوشحال نمیشه بهش بگین که شما می فهمین که اون چه باری رو تحمل میکنه. ( I understand the burden you carry)
  2. در همون مرحله به جای رفتن به پیش امپراتور به Velen برین
  3. در مرحلهFinal preprations با متقاعد کردن Ciri مجبورش کنین که به تنهایی به Lodge of sourceress بره.
  4. وقتی در لابراتوار Avalakh هستین بزارین تا عصبانیتشو خالی کنه.
  5. و هنگامی که از شما خواسته میشه با اون به مزار skijal بروید.
امپراتور شدن Ciri 
  1. در طول مرحله Blood on the battlefield به Ciri بگین که چه بار سنگینی رو تحمل میکنه.
  2. بعد در همون مرحله پیش امپراتور رفته و از گرفتن پاداش خود سر باز زنید.
  3. در مرحله Final preprations با متقاعد کردن Ciri مجبورش کنین که تنها به Lodge of sourceress بره.
  4. در مرحله The child of the elder blood بگذارید که Ciri عصبانیت خودشو ابراز کنه.
  5. و هنگامی که ازتون خواسته شد به همراه Ciri به مزار Skijal برین. 
نکته ای که در مورد این قسمت باید ذکر کنم این هست که حتما باید مطمئن بشیم که Nilfgaard جنگ رو می بره. که برای این منظور باید مراحل جانبی An eye for an eye , A deadly plot , Redania's most wanted رو حتما باید به انجام برسونید. بعد در Act III در طی مرحله Blindigly obvious شما باید به Dijkstra در مورد Ciri اطلاعات بدین. بعد از اتمام صحبت های شما مرحله  Reason of state باز میشه که در اون مرحله شما باید با Roche بر علیه Dijkstra متحد بشین.

در همان ابتدا این نکته رو ذکر کردم که بازی دارای 36 پایان مختلف می باشد. ولی این تنها سه پایان از آنها بود. پایان های بعدی و فرعی بازی مربوط به دو شخصیت Yennefer و Triss می باشد. که در طی مراحل اصلی بازی باید دست به انتخاب بزنید که وقت خود را در پایان بازی با کدام یک بگذرانید. این نکته رو هم بگم که اگر هردو شخصیت را انتخاب کنید به هیچکدام از آن دو نمی رسید. 

پایان های فرعی دیگری که در بازی وجود دارد که مربوط به فرمانرواهای بخش های مختلف بازی می شود که مراحل فرعی خاصی هستند که با انجام دادن حرکت های خاص از ابتدای بازی می توانید به آنها دست یابید.

"مطلب فوق با ترجمه و جمع آوری اطلاعات از چند سایت مختلف خارجی و همچنین اطلاعات شخصی بوده بنابراین دارای منبع واحدی نمی باشد."
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ
اقا ای کاش ی خطر اسپویل مینوشتی اولش

پاسخ
(07-26-2015, 09:46 PM)mahan-shadow نوشته است: اقا ای کاش ی خطر اسپویل مینوشتی اولش

یعنی واقعا از اسم تاپیک معلوم نیست 7
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
نه برادر من فک کردم در مورد دیالوگا بود :(بازی برام اسپویل شد :@

پاسخ
عالی بود. کاش به انگلیسی هم برای دوستانی که نمیتونن معادلش رو متوجه شن مینوشتی (ولی در کل فارسی نوشتنش کار درستی بود)
اسپویلر
.
.
.
یه نکته هم اینه که توی پایان هایی که مربوط به ویچر شدن و امپراطور شدن سیری هستن ، توی بخشی که سیری از ناتوانیش توی کنترل توانائیش ناراحته ، باید بهش بگی : I know what might lift your spirit که فک کنم فارسیش میشه : "من میدونم چی ممکنه حالت رو خوبه کنه ( جا بیاره)"

چون آخر بازی وقتی Ciri به یاد اون اتفاقات میوفته ، صحنه ی برف بازی یادش میاد.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
(07-27-2015, 01:56 AM)rasoul76 نوشته است: عالی بود. کاش به انگلیسی هم برای دوستانی که نمیتونن معادلش رو متوجه شن مینوشتی (ولی در کل فارسی نوشتنش کار درستی بود)
اسپویلر
.
.
.
یه نکته هم اینه که توی پایان هایی که مربوط به ویچر شدن و امپراطور شدن سیری هستن ، توی بخشی که سیری از ناتوانیش توی کنترل توانائیش ناراحته ، باید بهش بگی : I know what might lift your spirit که فک کنم فارسیش میشه : "من میدونم چی ممکنه حالت رو خوبه کنه ( جا بیاره)"

چون آخر بازی وقتی Ciri به یاد اون اتفاقات میوفته ، صحنه ی برف بازی یادش میاد.

راستش یه چندتاش که سخت بود رو نوشتم. بعد با خودم فکر کردم هر کس که این بازی رو انجام داده حتما یه چیزی از انگلیسی میدونسته که تونسته بازی رو تموم کنه. اخه بعضی از مراحل رو فقط باید با گوش کردن به دیالوگ ها به نکات مورد استفادمون دست پیدا کنیم. به خاطر همین دیگه همشو ننوشتم مثلا یه چیزی مثل :
تو نباید در همه چیز خوب باشی : You don't have to be good in everything 
فکر کنم بچه ها متوجه بشن کم و بیش. بالاخره مدرسه که میرن :)))
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی تمام زره‌های Grandmaster در بازی The Witcher 3: Blood And Wine Devil Prince 17 11,213 02-15-2019, 08:41 PM
آخرین ارسال: s.i.n.a
  آموزش بازی سازی: چگونه عناصر تکراری مراحل را جذاب کنیم؟ MoeinTN 0 1,366 12-25-2017, 12:10 PM
آخرین ارسال: MoeinTN
  آشوبی که به پایان رسید|نقد و بررسی God Of War 3:Remasterd S.T.A.R.S 6 2,887 12-30-2016, 01:32 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  روزی روزگاری : دبی، بیابانی خونین | نقد و بررسی عنوان Spec Ops: The line Maziyar Hemmati 2 2,438 11-24-2016, 07:33 PM
آخرین ارسال: Y PS
  استرنج‌مَن یا: چگونه یاد گرفتم نگرانی را کنار گذاشته و به نامعلومی عشق بورزم Punished Snake 1 2,177 10-26-2016, 05:24 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان