امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کابوس شب های بیداری.....نقد و بررسی alan wake american nightmare
(07-17-2013, 07:50 PM)'Amir Knight' نوشته است:
(07-17-2013, 07:44 PM)'van helsing' نوشته است:
(07-17-2013, 07:42 PM)'Amir Knight' نوشته است: این بازی چندان نظر من رو به خودش جلب نکرد و بازی جالبی نیستش.[img]images/smi/s0 (86).gif[/img] ولی نقد خوب و عالی و فوق العاده ای نوشتی محمد عزیز واقعا خسته نباشی.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون.به نظر من هم این بازی مزخرفه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من وقتی داشتم بازی میکردم احساس میکردم دارم seious sam یا pain killer بازی میکنم و اصلا حس alan wake بهم دست نداد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من هم یه جورایی مثل تو  احساس کردم .[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img] این بازی یه جورایی افتضاحه بزرگیه.[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
برای دنباله بازی alan wake خیلی بد بود.ولی در کل خیلی بد نبود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]چون اصلا نمیشه اسمش رو alan wake گذاشت[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(07-17-2013, 07:52 PM)'van helsing' نوشته است:
(07-17-2013, 07:50 PM)'Amir Knight' نوشته است:
(07-17-2013, 07:44 PM)'van helsing' نوشته است:
(07-17-2013, 07:42 PM)'Amir Knight' نوشته است: این بازی چندان نظر من رو به خودش جلب نکرد و بازی جالبی نیستش.[img]images/smi/s0 (86).gif[/img] ولی نقد خوب و عالی و فوق العاده ای نوشتی محمد عزیز واقعا خسته نباشی.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون.به نظر من هم این بازی مزخرفه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من وقتی داشتم بازی میکردم احساس میکردم دارم seious sam یا pain killer بازی میکنم و اصلا حس alan wake بهم دست نداد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من هم یه جورایی مثل تو  احساس کردم .[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img] این بازی یه جورایی افتضاحه بزرگیه.[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
برای دنباله بازی alan wake خیلی بد بود.ولی در کل خیلی بد نبود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]چون اصلا نمیشه اسمش رو alan wake گذاشت[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

آره باهات موفقم.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
ممنون از نقد و وقتی که گذاشتید![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
اول از همه از آقای اسکرچ بگم..همون طور که می دونید قراره این ها ساخته ی توهمات آلن باشه! این شخصیت هم یک فقط در جهتی طراحی شده که یه جورایی حرص بده که میده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]! بنابراین قرار نیست که با یک آلبرت وسکر روبرو باشیم!
نکته ی بعدی هم اون قیاس تون با نمسیس بود..اولا به شخصه مث خیلی دیگر از دوستان من اون شباهت رو نمی بینم اما این رو هم بگم که Alan Wake اصلا قرار نیست بازی ترسناکی باشه و این موضوع نمیشه بهانه ای باشه که این بازی تا این حد مورد نقد کوبنده ی شما قرار بگیره![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] البته نه این که ترسناک نباشه، تعریف ترسی که آلن ویک داره با رزیدنت و فضای مرده کاملا متفاوته و البته قبول دارم که در همون تعریف مد نظر رمدی، کابوس آمریکایی ضعیف تر از نسخه ی اول عمل کرده و نه دیگه در این حد!
جسارت من رو ببخشید..امیدوارم موفق باشید![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
برای این بازی متاسفم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فقط امیدوارم مثل سری "sain's row" نشه[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
ممنون بابت نقدت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(07-17-2013, 08:06 PM)'Behzad SH' نوشته است: ممنون از نقد و وقتی که گذاشتید![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
اول از همه از آقای اسکرچ بگم..همون طور که می دونید قراره این ها ساخته ی توهمات آلن باشه! این شخصیت هم یک فقط در جهتی طراحی شده که یه جورایی حرص بده که میده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]! بنابراین قرار نیست که با یک آلبرت وسکر روبرو باشیم!
نکته ی بعدی هم اون قیاس تون با نمسیس بود..اولا به شخصه مث خیلی دیگر از دوستان من اون شباهت رو نمی بینم اما این رو هم بگم که Alan Wake اصلا قرار نیست بازی ترسناکی باشه و این موضوع نمیشه بهانه ای باشه که این بازی تا این حد مورد نقد کوبنده ی شما قرار بگیره![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] البته نه این که ترسناک نباشه، تعریف ترسی که آلن ویک داره با رزیدنت و فضای مرده کاملا متفاوته و البته قبول دارم که در همون تعریف مد نظر رمدی، کابوس آمریکایی ضعیف تر از نسخه ی اول عمل کرده و نه دیگه در این حد!
جسارت من رو ببخشید..امیدوارم موفق باشید![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من هم نگفتم که این بازی باید خیلی ترسناک باشه ولی باید این نسخه هم مثه نسخه قبل یه حس دلهره تو بازیباز ایجاد کنه که بازی از این لحاظ فلجه!
اون موسیقی هایی که به سبک راک تو بازی پخش میشه به جای این که حس ALAN WAKE رو به بازیباز القا کنه بازیباز فکر میکنه داره SERIOUS SAM یا painkiller بازی میکنه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
خسته نباشی نقد خوبی بود
ولی یه نکته
باید به نظرات نقد قبلی توجه میکردی باز هم همون مشکل رو داشت
نقد کوتاه بود
و باز هم در مقدمه زیادی اسم الن رو به کار بردی
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
(07-18-2013, 02:03 AM)'mahdi081' نوشته است: خسته نباشی نقد خوبی بود
ولی یه نکته
نقد کوتاه بود
ممنون.خب از چی به جای آلن استفاده میکردم؟

پاسخ
(07-18-2013, 02:08 AM)'van helsing' نوشته است:
(07-18-2013, 02:03 AM)'mahdi081' نوشته است: خسته نباشی نقد خوبی بود
ولی یه نکته
نقد کوتاه بود
ممنون.خب از چی به جای آلن استفاده میکردم؟

ببین این دیگه بستگی به خودت داره چی به جای الن بزاری
مثلا میشه بگی (او) به جای الن

وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
آفرین موفق باشی [img]images/smi/s0 (46).gif[/img]
پاسخ
به نام خدا
آقا ون هلسینگ میتونی به جای استفاده بیش ازحد از کلمه "الن"، از "او"، "وی" یا "این مرد" استفاده کنید.
کلا باید ضمایر سوم شخص مفرد، بکارببری.
موفق باشی
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,793 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 959 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 983 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,908 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,128 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان