امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام یک همه شرکت کنند
سلام به همگی میخام تا10 روز دیگه از بین ایکس وان و پی اس4 یکی بگیرم موندم چی بگیرم از یه طرف کینکت ایکس وان و از طرف دیگه پیدا شدن اسونتر بازی های پی اس4 بیشتر ورزشی بازی میکنم شاید هم جی تی ا بازی کردم شما کدوم رو پیشنهاد میدید ایکس وان یا پی اس4 لطفا بدون تعصب بگید.ممنون کسانی که هر دوتا رو دارن میتونن خیلی بیشتر کمک کنن.ممنون
پاسخ
دوست عزیز باور کن خوندن نقد بهترین روش ممکنه...خیلی فاکتورها هستن که باید اونارو درنظر بگیری مثل میزان برق مصرفی,وزن,قیمت(مخصوصا) و...
در مورد قدرت فقط بدون که ps4 با اختلاف کمی(واقعا کم)از xbox one بهتره که البته نباید انتخابتونو فقط بر این اساس قرار بدین...امیدوارم موفق باشید
[تصویر:  STALKER_2.jpg]
پاسخ
من فقط کینکت و دسته خوب مایکرو هست که داره دو دلم میکنه
پاسخ
ببین شما یک کاری کن این کنسولها فرقی نداره فقط بازیهای انحصاری هستند که این کنسول ها رو برتر کردند وگرنه فرقی بازی Pc نداره پس شما تمام metacritic های کنسول ps4 رو هم ببین و هم از xbox one رو ببین کدوم کنسول بهترین بازیها انحصاری رو داره و من با ps4 موافقم چون بازیهاش واقعا خیلی خوبن(من خودم ندارم ولی از تریلر ها و نقد وبررسی ها معلومه)بازیهایی مثل:God of War که قراره ریمستر بشه یا last of us,uncharted 4 وغیره بازیهای که ماد و دیگر چیزهای اضافی داره مثل batman arkham knight ولی بازم هر جور میل شما باشد.
امیدوارم در انتخاب کنسول موفق باشد. :cool:
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
کاربر گرامی
چنین سوالات مشاوره ای را باید در یکی از پست های زیر مطرح کنید.
 مشاوره برای خرید PS4
تاپیک رسمی راهنمایی در خرید انواع کنسول

با تشکر S0 (74)
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان