امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Open Worlds
سلام من میخوام ازتون یه سوال بپرسم کدوم از بازی های زیر به ترتیب بهتره
1-Saints Row IV
2-Sleeping Dogs
3-GTA IV
راستی یه سوال خارج از موضوع Pay Day 2 بهتره یا GTA IV

نظر من :
sd بهتر از gta iv بهتر از sr iv
ι αм Sɴιpεr
من بین بازیهایی که گفتی Sleeping Dogs را اصلا قبول ندارم مزخرف به تمام معنا.
[تصویر:  23282666029139681402.jpg]
مشخصه GTA IV ولی من متنفرم از این بازی چون هر چی از سان آندریس خوبی دیدم از این بازی بدی دیدم ، سیستم رانندگی مزخرف ، پورت نا مناسب رو پی سی و ... 
البته داستانش خیلی قشنگه ... من خودم بین این سه تا 
Sleeping Dogs دوست دارم ، واقعا ارزش بازی کردن داره ... همه چیزش ارکید ، از مبارزه تا اتومبیل رانی ... بگیری پشیمون نمیشی ....
Pay day 2 در حد GTA نیست اصلا ولی سرگرم کنندست ...

به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
سوال خوبی پرسیدی و مجبور شدم جواب بدم به نظرم 
Sleeping Dogs در اول قرار میگیره چون یه شاهکار در چند سال اخیر بوده و عناوین دیگه با اینکه طرفدارای زیادی دارن ولی به پاش نمیرسن و کسایی که میگن چرت بود و از این چیزا درکشون از همه ی بازی ها کمه و دلیلی رای حرفشون ندارن و انتظار دارن بازی نسل هشتمی بذارن جلوشون.خلاصه تو این اسامی Sleeping Dogs از نظر من در اول قرار میگیره و GTA IV در دوم و اون یکی که اصلا قدرت رقابت رو نداره در سوم.این نظر منه و دلیل هم بخوای برات میارم.
[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
در مورد سوال دومت هیچی نمیفهمم چون این دو بازی هیچ ربطی به هم ندارن![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(08-22-2013, 06:36 PM)'Mahdi.AC4' نوشته است: سوال خوبی پرسیدی و مجبور شدم جواب بدم به نظرم Sleeping Dogs در اول قرار میگیره چون یه شاهکار در چند سال اخیر بوده و عناوین دیگه با اینکه طرفدارای زیادی دارن ولی به پاش نمیرسن و کسایی که میگن چرت بود و از این چیزا درکشون از همه ی بازی ها کمه و دلیلی رای حرفشون ندارن و انتظار دارن بازی نسل هشتمی بذارن جلوشون.خلاصه تو این اسامی Sleeping Dogs از نظر من در اول قرار میگیره و GTA IV در دوم و اون یکی که اصلا قدرت رقابت رو نداره در سوم.این نظر منه و دلیل هم بخوای برات میارم.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
در مورد سوال دومت هیچی نمیفهمم چون این دو بازی هیچ ربطی به هم ندارن![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
برادر توهین چرا میکنی هر کی نظر خودشو داره اینکه یکی نظر مخالفی با تو داره باید توهین کنی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  23282666029139681402.jpg]
تاپیک بی محتواست

بسته شد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان