امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کشتن های حرفه ای در splinter cell blacklist
هوووووووووووووووو ی جوری تعریف کردی دو سایت چیز شکن وصل کردم رفتم ببینمش این همونی که تو E3 نشون دادش دیگه . مرد حسابی این مرحلرو برای نمایش طراحی کردن اگه منم بودم و قبلش کلی تمرین می کردم چون قراره جلوی اون همه آدم نشون بدم اینجوری بازی می کردم . تازه کاری نکرده که اگه ی مرحلرو 5 بار بازی کنی و دستت بیاد این جوری بازی می کنی .
پاسخ
Music 
(09-04-2013, 11:57 AM)'krazy_kow@' نوشته است: هوووووووووووووووو ی جوری تعریف کردی دو سایت چیز شکن وصل کردم رفتم ببینمش این همونی که تو E3 نشون دادش دیگه . مرد حسابی این مرحلرو برای نمایش طراحی کردن اگه منم بودم و قبلش کلی تمرین می کردم چون قراره جلوی اون همه آدم نشون بدم اینجوری بازی می کردم . تازه کاری نکرده که اگه ی مرحلرو 5 بار بازی کنی و دستت بیاد این جوری بازی می کنی .

یکی از مراحل کو اپشم هست

پاسخ
اقا چرا کسی توجه نمیکنه من چی میگم
من باز دستم هست به چه صورته
اقا حان منظور من اینه منم تو همچین موقعیتی از بازی قرار گرفتم چندبار وقتی مارک میکنم و حمله میکنم طرفشون بعد Ctrl رو میزنم فقط و فقط سریع تیر اندازی میکنه منظور من اینه سبکی که این تو این ویدیو میکشه با سبکی که من میکشم کلا فرق داره این کسی که داره اموزش بازی رو میده یا معرفی میکنه بازی رو تو این موقعیت دکمه ctrl رو میزنه و میکشه  خوب منم همینکارو میکنم ولی این حرکات رو نیمکنه
من پرسیدم ایا چیزی باید اپدیت کنم کاره دیگه کنم دکمه های ترکیبی بغییر از ctrl هست واسه این حرکتا یا چیز دیگس
[تصویر:  banner.gif]
پاسخ
سلام دوستان خوبم
از اونجایی که من تا الان دو دور بازی رو در سخترین حالت تموم کردم میخوام یه آموزش حرفه ای برای کسایی که دوست دارن حرفه ای بشن بدم
شما وقتی سه نفرو مارک میکنی ، با سرعت زیاد(shift)به سمتشون بدو و در حال دویدن ctrl رو بزن
اگه به یکی از کسایی که مارک کردی بچسبی و بعد ctrl بزنی صحنه اکشن زیبا تری داره و دوباره میتونی از مارکت استفاده کنی
یه نکته دیگه در مورد دشمنایی که کلاه سرشون دارن و با شاتگان حمله میکنن:
اونارو میشه به پنج روش کشت
1.از پشت خفش کنی
2.با اسنایپ فوق العاده قوی مارکش کنی و بزنی(اگه اسنایپ قوی باشه با احتمال 85% با یک تیر میکشش)
3.مارکش کنی ، قبل از فعال کردن مارک ، دوبار بزنی تو سرش(تا کلاهش بیفته)و بعد مارکو فعال کنی
4.با نارنجک و تیر و... بکشیش( همه میفهمن)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
5.و بهترین حالت که من عاشقشم اینه که مارکش کنی و قبل از فعال کردن مارک یک sleeping gaz (گاز خواب آور)بندازی زیر پاش و بعد بلافاصله مارک رو فعال کنی
من در بعضی مواقع که موقعیتش هست با یه بار مارک کردن 5 نفرو میکشم اما چجوری
سه نفرو که طبق معمول مارک میکنی ، میری پشت یکی از کسایی که مارک نیست میشینی و اسلحتو رو مغز یکی دیگه از کسایی که مارک نداره میگیری
حالا وقت انجان عملیاته، اول میزنی تو مخ کسی که اسلحتو تو مغش گرفتی و بعد نفر جلوییتو خفه میکنی و بعد مارکو فعال میکنی، به همین راحتی(آره اروا عمت)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
در ضمن دوستان بازی در حالت سخت مارک نداره و تیرها هم محدودن پس این روش ها برای کشتن فقط به درد rookie و normal میخوره
شما باید اینقد تمرین کنید تا در حال دویدن سه نفرو به مدت دو ثانیه مارک کنید(قبول دارم که سخته)
یکی از اسلحه هایی که شما باید ازش استفاده بکنید ماشین کنترلی های دشمن هست
این ماشینا اگر یه تیر بخورن از کار میفتن و اگر دو تا تیر بخورن منفجر میشن ، پس وقتی از کار میفتن یه جور نارنجک برای شما میشن که میتونین ازش استفاده کنین
یه دفه یادمه با یکی از اینا یکی از اون غولا(آدم گنده ها) رو کشتم..... ماشینرو غیر فعال کردم و وقتی یارو نزدیکش شد هم ماشین و هم یارو رو مارک کردم و مارکو فعال کردم (به راحتی مرد)
شما باید با اترکت کردن (سوت زدن خودمون) خوب آشنا باشین و بدونید کی و کجا استفاده کنین
اگر زمانی که دشنان حضور شخصی بیگانه رو در منطقه خودشون احساس میکنن اترکت کنید ، همه حمله میکنن و بازی از جذابیت خارج میشه
پس وقتی یه نفرو میخاین با استفاده از اترکت کردن بزنین باید مطمئن شید کسی دور و بر اون آدم نیست و بعد اترکت کنید(چه در حالت سخت و چه در حالت آسون اترکت به خوبی جواب میده)
دو تا نکته مهم:
اولا همیشه و همیشه مواظب دوربین ها باشید چون وقتی آدم یه منطقه رو پاک میکنه خیالش راحت میشه و بدون توجه به دوربین ها شروع به دویدن میکنه
دوما اگه میخواین از لیزر ها رد بشید دو راه داره
1.منبع لیزرو پیدا کنید و با یه تیر خاموشش کنین
2.یکی از دشمنان کشته شده رو روی دوشتون بندازید و با خیال راحت از تو لیزر رد بشید
بچه ها بهترین راه برای حرفه ای شدن انجام ماموریت های چارلیه (معجزه آساست)
من فقط با انجام ماموریت های اون تونستم بازی رو در سخت ترین حالت تموم کنم
به بعضی دوستام میگم شما حتی مرحله اول بازی رو در حالت سخت نمیتونید رد کنید
واقعتو بهشون میگم ، آخه ماموریت اول برای کسی که همیشه آسون بازی میکردن واقعا سخته (خودمم همینجوری بودم)
فکر میکنن تیر و گجت به اندازه دارن و به راحتی میتونن بازی رو تموم کنن و فقط دشمنا یه کم قوی تر میشن
ولی اینطور نیست ، شما تو بازی یازده تا تیر تو خشاب دارید و ده تا تیر تو جیبتون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  (در مرحله اول وقتی بازی رستارت شده)
اگر هم بگیم که شما همرو هد شات میکنین باز هم تیر کم میاد پس باید خیلیارو با دست بکشید
زیاد حرف زدم ،،،،،نه؟
بقیش یه گپ در مورد بازیه اگه دوست دارید بخونید
این بازی رو میشه دو نفره انجام داد اما با PS3
ماموریت های برگس رو با یکی از دوستام تا آخرش رفتم
از ماموریت های اصلی بازی باحال تره
اصلا بازی دو نفره یه چیز دیگست
همکاری هاشون باهم فوق العاده میشه
مثل اون مرحله ی COD4  که با اسنایپ هستین میشه
من به شما قول میدم که اگر مامورت AMMAN-JORDAN چارلی رو تا ویو(WAVE) یازده برید و بازی رو یه بار در حالت سخت تموم کنین
از این تریلر ها سریعتر و هیجانی تر دشمنارو میکشید و تبدیل به یه کماندوی بی رقیب میشید
امیدوارم آموزش کاملی باشه
شرمنده که زیاد توضیح دادم
پاسخ
مرسی منم عاشق این بازی ام 

من وقتی دیدمش عاشق بلک لیست شدم

تمومش کردم ولی اون مرحله نیومد

پشت جلد بازی هم عکس همون مرحله ای رو گزاشته که توو تریلرش بود

من بازی و تموم کردم حتی اون مرحله های سبز رو هم تموم کردم

اون مرحله نیومد

و دوم اینکه توو بازی یه چشمی داشت که تموم چیزهارو از پشت دیوار نشون میداد

من همه چشمی هارو باز کردم  یه چشمی آخری قفل هست
جالب اینه که توو تریلر از چشمی استاندارد استفاده میکنه در حالی که
چشمی استاندار فقط دید در شبه!!

خلاصه که نشد از اون چشمی و اون مرحله استفاده کنم

حالا توو سایتا میگن این پچ در واقع باز کردن یک سری مراحل و تجهیزات هست

نمیدونم اون مرحله چندم و لی اسمش توو اول بازی نوشته MIRAWAهمون مروه عراق .

کسی هست راهنمایی کنه ؟

انقد راجعبش سرچ کردم  که فهمیدم میگن نسخه delux editaion هست
http://www.merci.rozblog.com/post/851
به اپن سایت سر بزنید

نوشته

نسخه Deluxe Edition چیست؟

بازی به صورت تک نفره یا چند نفره ماموریت های اضافی
* قایق بادبانی گرانقیمت میلیاردی
* پنج سلاح قدرتمند برای هر سبک بازی ( تفنگ تک تیرانداز m1014 , تفنگ ساچمه ای vss تپانچه قدرتمند f40 کمان پولادی
و مهره گاز خواب کننده
* لباس دیجیتالی ghilie ,کت و شلوار جاسوسی,کت و شلوار عملیاتی
* هواپیمای هرکولس شخصی ماموریتهای چریکی
* افزایش قدرت بازیکن در نبرد
* و....

کسی هست راهنماییم کنه ؟
پاسخ
کسی نیست جواب بده؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در اجرای Splinter Cell : Blacklist gtav 6 4,289 09-07-2013, 11:23 AM