امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کونامی از مشکلات Metal Gear Online 3 آگاه است
[تصویر:  mgo1-760x428.jpg]
فقط ده روز از انتشار این عنوان می‌گذرد که برخی مشکلاتی را گزارش کرده‌اند و کونامی اعلام کرد که از تمامی این مشکلات آگاه است و در حال بررسی آن‌ها می‌باشد.
در صفحه توییتر Metal Gear Online 3 پست جدیدی ارسال شده که به شرح زیر است:
نقل‌قول: ما در آخر هفته هستیم و فقط ده روز از انتشار MGO برای کنسول‌های خانگی می‌گذرد که ما بازخورد‌های زیادی از منابع مختلف داشته‌ایم، از جمله و به ویژه در این صفحه توییتر، از همه شما تشکر می‌کنیم؛ همچنین ما مشکلاتی که در فروم‌ها و انجمن‌ها  و مشکلاتی که در نقد‌های ویدویی گزارش می‌شود را مشاهده کرده و از همه آن‌ها با خبر هستیم.
از آن‌جایی که هنوز مدت زمان زیادی از انتشار این عنوان نگذشته، من نمی‌توانم اعلام کنم که در حال حاظر داریم بر روی یک‌سری تغییرات و آپدیت‌ها کار می‌کنیم. کار ما هنوز کامل نیست و هنوز تشخیص کامل نداده‌ایم که بازی‌بازان واقعا این مشکلات را به همراه دارند.
اما ما بسیار هیجان زده هستیم که بالاخره این عنوان را منتشر کرده‌ایم و حالا در حال تماشای این هستیم که مردم در حال لذت بردن از این عنوان هستند. بیشتر قدردان طرفدارانی هستیم که در مسابقات این عنوان شرکت می‌کنند و این باعث خوش‌حالی ما است.
دوباره از کسانی که به تجربه این عنوان با شور و شوق ادامه می‌دهند تشکر می‌کنم، از آخر هفته و MGO لذت ببرید.
این خیلی بد است که آن‌ها نمی‌توانند اعلام کنند که در حال کار کردن بر روی آپدیت و یا تغییراتی هستند؛ اگرچه از لحاظی این بسیار خوب است که آن‌ها به انتقاد‌ها و مشکلاتی که گزارش می‌شود؛ توجه می‌کنند.
منبع
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پروژه‌ی Silent Hill جدیدِ کونامی احتمالا آن چیزی نیست که انتظار دارید White Beard 0 895 10-12-2019, 10:15 PM
آخرین ارسال: White Beard
  قابلیت Split-Screen بازی Borderlands 3 از مشکلات فراوانی رنج می‌برد White Beard 0 730 09-15-2019, 08:28 PM
  در به‌روزرسانی‌های آینده‌ی Control مشکلات فنی رفع و Photo Mode به آن اضافه خواهد شد White Beard 0 746 09-01-2019, 04:04 PM
  نقش‌های ویژه‌ی جدید Red Dead Online معرفی شدند White Beard 0 732 08-04-2019, 05:23 PM
  بازی Pagan Online شهریور ماه از حالت دسترسی زودهنگام خارج خواهد شد White Beard 0 730 07-29-2019, 03:38 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان