امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کوچک و بی سرپناه | 8 کودک برتر در بازی های رایانه ای
مقاله عالی بود حرف نداشت
با شماره اول هم موافقم
[تصویر:  xqk6iin8l5ngopxbwa0v.gif]
پاسخ
مقاله g00d بود.
^-^
i'm Hamidreza
i like ubisoft
i love WATCHDOGS
Damn GTA
Go:www.facebook.com/billgatesgroup
[تصویر:  Watch-Dogs-Artwork-2.png]

پاسخ
اولش گفتم این چ ادمیه الی اول نشده!
ولی وقتی دیدم کلمنتاین اتخاب کردی. گفتم کارش درسته
پاسخ
(02-20-2015, 09:10 PM)m.moien نوشته است: اولش گفتم این چ ادمیه الی اول نشده!
ولی وقتی دیدم کلمنتاین اتخاب کردی. گفتم کارش درسته

اره اتفاقا میخواستم الی رو بذارم اول ولی خوب کلم جای خود داره دیگه :heart:
پاسخ
مقاله خوبی بود
اون دوتا پسر بچه بازی Brothers: A Tale of Two Sons هم بودن ، بازیش هم جالب بود ، اون معصومیتشون و همراهی که تو سفرشون با هم داشتن خیلی زیبا بود، همین طور موسیقی فوق العاده ای هم داشت بازیش
اکثر مقالاتت هم 8 تایی هستن ، کلا به عدد هشت علاقه داری؟ یا همین طوری هشت تایی مینویسی؟
ممنون
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
(02-21-2015, 12:48 AM)Last Warrior نوشته است: مقاله خوبی بود
اون دوتا پسر بچه بازی Brothers: A Tale of Two Sons هم بودن ، بازیش هم جالب بود ، اون معصومیتشون و همراهی که تو سفرشون با هم داشتن خیلی زیبا بود، همین طور موسیقی فوق العاده ای هم داشت بازیش
اکثر مقالاتت هم 8 تایی هستن ، کلا به عدد هشت علاقه داری؟ یا همین طوری هشت تایی مینویسی؟
ممنون

راستش اگه دقت کنی اولین مقالم 10 تایی بود (10 فیلم مضخرف از روی بازی ها) ولی همه ی عکس هام تو 10 تایی جا نمیشه واسه همین اکثر مقاله هام 8 تایی هستن
پاسخ
دادا کارات عالیه فقط فک کنم اون تیکه باللی مطالبت اضافیه کسری کاظمی ملقب به ...
اینو حذف کنی نقدت حالت جدی تری میگیره و باهاش مث یه نقد بچه کانه رو به رو نمیشه 
این خوبه که تو مطالبت حالت دوستانه داری و خودمونی حرف میزنی ولی این نوع نوشته ها مناسب برای هر مطلبی نیست شاید برای عناوینی مثل deadpool یا the stanly proble خیلی خوب باشه ولی این که کل مطالبت اینطوری باشه جالب نیست من خودم هر وقت اینطوری مینوشتم ازم کلی ایراد میگرفتن حالا هم بر اساس تجربه میگم خیلی اینطوری ننویس کمی جدی تر بنویس و به موقع و به جا از شوخی و نوشته های فان استفاده کن و تنوع ایجاد کن 
موفق باشی :angel:
.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
clementine فوق العاده بود
پاسخ
(02-27-2015, 05:35 PM)Hossein = Gamer نوشته است: clementine فوق العاده بود

بهتر از کلم تو کودکا اصلا تا حالا خلق نشده
پاسخ
هیکدوم رو نمیشناسم  :huh:
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 956 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,675 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,147 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,731 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  ورود آقایان ممنوع! | ۳۰ شخصیت مونث برتر در بازی های رایانه‌ای – بخش دوم saeed aghababaee 9 3,982 09-10-2016, 08:50 PM
آخرین ارسال: Lightninghero

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان