امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک قدم تا افتخار:پیش نمایش Medal of Honor: Warfighter
Medal of Honor: Warfighter یک عنوان اول شخص تیر اندازی که در تریلر اول همگی را خیره کرد یک اکشن تمام عیار.سازنده این بازی استدیو:Danger Close و ناشر آن Electronic Arts که نیازی به معرفی ندارد.این بازی دقیقا برعکس عنواین Battlefield 3 یا Call Of Duty که جنگی عظیم رو به تصویر میکشند MOH ماموریت های یک جوخه به نام Tier1 که بیشتر جنبه تاکتیکال دارد نمایش میدهد طبق معمول بازی های هم سبکش از داستان بازی قبل از انتشار اطلاعات زیادی در دست نیست ولی اینطور بازی ها معمولا از نداشتن خط داستانی درگیر کننده رنج میبرند!داستان این بازی جای بحث زیادی ندارد!
[تصویر:  661937_20120605_790screen008.jpg]
گیم پلی:
گیم پلی این بازی مهم ترین محور این بازی است و میتواند کم کاری که در قسمت داستان این بازی ها وجود دارد از چشم پنهان کند!گیم پلی این بازی با تکیه بر جنگ های تاکتیکی و کار گروهی است.این بازی به شما اجازه Customization سلاح های خود تا حد زیادی میدهد شما میتواند حتی خشاب اسلحه خود را اصلاح کنید یا تغییر دهید.کار تیمی فوق العاده و گرافیک بالا باعث به وجود آمدن جنگ تاکتیکی تمام عیاری شده برای مثال برای نفوذ به یک اتاق میتوانید قفل آن را با اسلحه نابود کنید یا آن در بشکنید میتوانید در را با دیلم باز کنید یا با لگد بعد از ورود جدای استفاده از اسلحه میتوانید دستور پرتاب نارنجک یا اشک آور یا دود زا را بدهید.برای بخش چند نفره بازی شامل تیم های مانند:SAS از بریتانیا/KSK از آلمان/GROM از لهستان میباشد البته نجواهایی به گوش میرسد که امکان ساخت تیم در بخش چند نفره هم وجود دارد!
از مد های بازی چند نفره اطلاعاتی زیادی در دست نیست ولی طبق آنچه گفته شده تفاوت زیادی با BF3 دارد.
[تصویر:  661937_20120306_640screen001.jpg]گرافیک:
گرافیک این بازی نقش به سزایی در پیشرفت آن دارد و با موتور قدرتمند FrostBite2 بهینه شده.فیزیک بازی به طرز فوق العاده ای تخریب پذیر و زیباست برای مثال نتیجه تیراندازی به چوب خورد شدن فوق العاده واقعی آن است.انیمیشن های بسیار زیبایی در بازی وجود دارد.بر روی افکت های جوی مانند:باد و باران بسیار زیبا کار شده.در کل این بازی در این زمینه سنگ تمام گذاشته البته اگر مانند BattleField3 تیم پورت کنسولی بازی افتضاح به بار نیاورند!
[تصویر:  661937_20120605_790screen004.jpg]
نتیجه گیری:
به این عنوان امید زیادی است و امسال رقیب سر سخت غول سبک خود یعنی Call Of Duty است.این عنوان برای ناشر و سازنده خرج فوق العاده بالایی داشته و زحمت زیادی برای استدیو Danger Close داشته در حالی که کم تر از 10 روز به انتشار این بازی باقی مانده است منتقدین و بازیبازان زیادی منتظر این بازی هستند و میخواهند دست پخت استدیو تازه تاسیس Danger Close را بچشند.این عنوان احتملا عنوان ارزشمندی در سبک شوتر اول شخص خواهد شد!
[تصویر:  661937_20120412_640screen010.jpg]
کم و کثریش رو ببخشین سعی کردم خوب باشه به امید پیشرفت گیمفا!
پاسخ
پس بگو چرا حاجي پيمان پيداش نبود ! رو اين مقاله كار ميكردي شيطونConfused25:Confused25:Confused29:
پاسخ
نه بابا بودم پست نمیدادم!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
(10-16-2012, 12:03 AM)joorchin نوشته است: نه بابا بودم پست نمیدادم!

ميدونستم باو Confused25:

يه سوال مولتي پلير اين بازي خيلي شبيه BF3 هست ! اصلا بعضي جاها مو نميرنه Confused43:

به نظرتون مولتي پليرش هك ميشه ؟

ولي گرافيك بازي به BF3 نميرسه Confused25:
پاسخ
گرافیکش که در یه سطحه فقط روی انیمیشن ها و فیزیکه بازی تو این بازی بیشتر کار شده!چه طوری میگی پایین تره!فکر نمیکنم مولتیش هک بشه چون تیم درستی دنبال هک مولتی پلیر نمیره!و این که مولتی این بازی تا حد امکان قراره دور از BF3 باشه!
پاسخ
از وقتی BF3 بازی کردم حالم از Frostbite 2 بهم خورد. میدونی طبیعی بودنش که طبیعیه ولی یه جوریه، به دل آدم نمیشینه! خوشم نیومد! مخصوصا این که دشمنا بعد از مردن ناپدید می شدن اعصابم رو میریخت به هم! Confused66:Confused66:
پاسخ
(10-16-2012, 12:10 AM)joorchin نوشته است: گرافیکش که در یه سطحه فقط روی انیمیشن ها و فیزیکه بازی تو این بازی بیشتر کار شده!چه طوری میگی پایین تره!فکر نمیکنم مولتیش هک بشه چون تیم درستی دنبال هک مولتی پلیر نمیره!و این که مولتی این بازی تا حد امکان قراره دور از BF3 باشه!

به نظر من BF3 هم هك ميشه ولي طول ميكشه ( حدود 2 سال ديگه )
درمورد گرافيك هم بايد بگم گرافيك بازي از نظر من يه جوري هست ! واقع گرايانه نيست ! يعني بيشتر شبيه يه انيميشن ميمونه تا بازي ولي BF3 گرافيكش واقع گرايانه بود مثل Crysis
ولي خدا كنه گيم پليش از BF3 بهتر باشه اگه باشه چي ميشه !
پاسخ
نمیدونم شاید به خاطر تفاوت رنگ بندی ها میگی!ولی به نظر من که هم سطح هستن چه بسا که MOH قوی تر باشه!گیم پلیم یه جورایی داستانش از BF3 جداست!

(10-16-2012, 12:14 AM)FATAL1TY نوشته است: از وقتی BF3 بازی کردم حالم از Frostbite 2 بهم خورد. میدونی طبیعی بودنش که طبیعیه ولی یه جوریه، به دل آدم نمیشینه! خوشم نیومد! مخصوصا این که دشمنا بعد از مردن ناپدید می شدن اعصابم رو میریخت به هم! Confused66:Confused66:
نه اشکال از موتور نبود میلاد جان!اشکال از بازی بود تو این بازی نظرت عوض میشه کلا از این بازی های تجاری توقع زیادی نداشته باشه!
پاسخ
گرافیکش باید خوب باشه قبلی که عالی بودConfused05:
[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
(10-16-2012, 12:30 AM)Tidus نوشته است: گرافیکش باید خوب باشه قبلی که عالی بودConfused05:
اگه منظورت MOH قبلی هست که صد در صد داری دستم میندازِی!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی برای افتخار For Honor MoeinTN 0 1,502 12-28-2017, 01:08 PM
آخرین ارسال: MoeinTN
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,559 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  جنگاورانی از جنس آینده|پیش نمایش بازی Call OF Duty:Infinite Warfare Hidden Shadow 8 4,604 10-28-2016, 09:24 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow
  بازگشت گناهکارانِ بی‌گناه | پیش‌نمایش بازی Persona 5 BadBoyNeverDie 3 2,316 10-21-2016, 07:50 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  میراث‌دار ۲۹ سال خاطره… | پیش‌نمایش عنوان Final Fantasy XV saeed aghababaee 6 3,059 09-15-2016, 02:13 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان