امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 بازی برتر نسل 7
سلام
به اخر نسل هفتم رسیدیم و تمامی سایتها دارن بهترین های این نسل رو معرفی میکنند  بنده هم خواستم 10 بازی برتر این نسل رو معرفی کنم.دوستان این انتخاب نظر شخصی بوده و هیچ وجه علمی ندارد. شما هم نظرات خود رو در همین پست بیان کنید
( به ترتیب )

uncharted2
نسخه دوم بازی استثنایی و ماندگار Uncharted 2 Among Thieves که توسط کمپانی قدرتمند و مطرح Naughty Dog به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 3 ساخته و منتشر شده است ، در این شماره هم باز ماجراجویی‌های ناتان برای کشف رازهای بزرگ تاریخی را شاهد خواهید بود. اگر داستان به همین سادگی بود پس این بازی باید یک بازی ادونچر ساده می‌بود اما این طرز تفکر غلط است. در این راه افراد شروری هستند که برای نرسیدن شما به هدفتان تلاش فراوان می‌کنند و در مقابل شما باید با کمک دیگر دوستان، این افراد پست را سر جای خود بنشانید. در این راه ناتان مجبور است بکشد تا بتواند زنده بماند. او وارد مسیری دشوار و مرگبار شده است که اگر نکشد قطعا کشته خواهد شد
[تصویر:  19797372233985821851.jpg]

red dead redemption
بازی فوقالعاده جذاب و اکشن Red Dead Redemption که توسط کمپانی قدرتمند و معروف Rockstar San Diego برای کنسول xbox360&PlayStation 3 در سال ۲۰۱۱ ساخت و منتشر نموده است ، بازی مرگ سرخ از آن دسته بازی های خاص است ، بازی هایی که شاید تا سال ها در ذهن هر گیمری باقی بماند ، همه ما استودیوی بازیسازی Rockstar را با عنوان معروف و پرفروش Grand Theft Auto می شناسیم ، عنوانی که می شود گفت بهترین در سبک Open World به شمار می رود . این بار Rockstar دست به کاری متفاوت زده و GTA را به دوران غرب وحشی برده است . دورانی که شاید اکثر ما به نوعی از فیلمهای Western با آن آشنایی داریم . دنیایی که گاوچران ها در آن حرف اول و آخر را میزنند .John Marston شخصیت اصلی شما خواهد بود که در گذشته عضو گروهی تبهکار بوده است که و داستان از جایی شروع میشود که او توسط ۲ تن از افراد دولتی برای انجام ماموریتی از منطقه ای بنام Blackwater در شمال شرقی بسوی غرب فرستاده میشود .ماموریت او دستگیری و بدام انداختن یکی از همراهان قدیمی بنام Bill Williamson می باشد که البته قبول انجام اینکار توسط John Marston طبق شرایط خاصی است که شما در روند داستان به آن پی خواهید برد . در همان ابتدای کار John Marston و Bill Williamson با یکدیگر روبرو میشوند ، اما اتفاقی رخ میدهد که باعث میشود John Marston با زندگی جدیدی روبرو شود ، همانند GTA IV داستان و شخصیت پردازی یکی از نقاط قوت Red Dead Redemption محسوب می شود ، داستانی طولانی و پرفراز و نشیب که با شخصیتها و دیالوگ های جذاب شما را با خود همراه می سازد .بازی دارای شخصیت های اصلی و فرعی زیادی می باشد که در طول داستان به تدریج با آنها روبرو خواهید شد.
[تصویر:  34509368389978268803.jpg]

the last of us
سال انتشار:2013
سازنده :کمپانی ناتی داگ ا
به طور کلی می توان گیم پلی The Last of Us را به دو بخش اصلی تقسیم کرد؛ بخش اول به شما این امکان را می دهد تا در محیط بازی جستجو کنید و معماها را حل کرده و المان های یافتنی را بیابید. در بخش دوم گیم پلی که بخش اکشن بازی محسوب می شود باید با دشمنان رو در رو شوید و با آنها مقابله کنید.
این همان ساختاری است که در سری بازی های آنچارتد هم رعایت شده بود اما نکته متمایز کننده این دو عنوان این است که در The Last of Us دیگر بخش اکشن به آن اندازه پر رنگ نیست و بیشتر بخش ماجراجیوی بازی است که پر رنگ شده و به نظر می آید.

البته بازیسازان از این تناسبی که برای گیم پلی ایجاد کرده اند هدف داشته اند و آن درگیر شدن بیشتر بازیکن با داستان و محیطی است که در آن قرار می گیرد. شخصیت ها با رابطه انسانی که دارند شما را مانند فیلم های سینمایی همراه خود می کنند تا تجربه ای ملموس تر و واقعی تر از آن چیزی که تا به حال به چشم دیده اید یا بازی کرده اید، به دست آورید.
حاشیه های بازی

فروش بازی تا ۲۷ جولای ۲.۸۹۰.۰۰۰ نسخه

امتیاز منتقدان: ۹۵ از ۱۰۰

تعداد جوایز: ۲۵

- پرفروش ترین بازی PS۳ در سال ۲۰۱۳

- گوستاوو سانتائولایا آهنگساز مشهور فیلم های بابل و ۲۱ گرم موسیقی متن بازی را ساخته

[تصویر:  34858685295615758889.jpg]

modern warfare 2

سازنده : کمپانی Infinity Ward
ناشر : کمپانی Activision
تاریخ انتشار : Nov 10, 2009
رده بندی ژانر : اکشن اول شخص جنگ جهانی
نسخه ششم و موفق ترین سری بازی های ندای وظیفه.این بار برخلاف نسخه پنجم که داستانش درباره جنگ جهانی بود، دوباره داستان دوست موفق و زیبای جنگ های مدرن را همانند نسخه چهارم و موفق تر از پیش دنبال کرد.بازی با گرافیکی فوق العاده بالا، هوش مصنوعی بسیار پیشرفته دشمنان، داستان حماسی و بسیار مهیج و درگیرانه، جلوه های ویژه سینمایی و بسیار با کیفیت، ، تاکتیک های جنگی جدید، و بهره گیری از سلاح های قدرتمند و حقیقی که در این نسخه بسیار زیبا و توانا و همانند سلاح واقعی طراحی شده اند به بهترین نحو ممکن عمل می کنند که همگی این ویژگی های توانسته Call of Duty 6: Modern Warfare 2 را به زیباترین بازی اکشن اول شخص سال ۲۰۰۹ و یکی از بی نظیر ترین بازی های اکشن اول شخص تاریخ بازی های رایانه ای مبدل سازد .

[تصویر:  85018675313344312745.jpg]

gta iv
این بازی توسط راکستار در سال 2008 با متا 98 توانست نظر منتقدان را جلب کند .سری بازی های Grand Thef Auto همواره طرفداران زیادی داشته است فکر نمی کنم نیازی به توضیح بیشتر بنده باشه
[تصویر:  67926734781344585618.jpg]

gears of war 2
سازنده: Epic Games
ناشر: Microsoft Game Studios
پلتفورم : Microsoft Xbox 360
سبک : Third-Person Tactical Shooter
موتور بازی: Enhanced Unreal Engine 3
تاریخ انتشار: November 7, 2008

[تصویر:  62551475280253048653.jpg]

batman arkham city
ی فوق العاده جذاب و هیجان انگیز Batman Arkham City که توسط استودیو بازیسازی Rocksteady Studios ساخته شده است . بازی Batman علاقه مندان فراوانی دارد ، در این بازی بازیکن های به رویاهای بلندپروازانه خود در شهر Arkham و با شخصیت بتمن خواهند رسید ، در این شهر باید امینیت بسیار بالایی را برای شهروندان در برابر تبهکاران ، جانیان ، گنگسترها و آدمکش های روانی ایجاد کنید ، یک داستان جدید که شخصیت های کلاسیک و افراد شرور از دنیای بتمن را در خود جای داده است ، تیمارستان ها ، زندان های مخوف ، شهردار جدید Gotham و دیگر تغییرات این شهر باعث جا به جایی تمام ساکنان این شهر شده است.زندان عظیم و جدید این شهر ۵ برابر بزرگتر از جزیره Arkham است که مکان های مختلف بازی را تشکیل می دهد. گیم پلی بازی بسیار روان بوده و تجربه ای بسیار واقع گرایانه از شوالیه تاریکی برای بازیکنان آن خواهد بود ، همچنین گرافیک بازی و لوکیشن های ساخته نیز فوق العاده عالی بوده و نسبت به نسخه های قبلی بسیار پیشرفته شده است
[تصویر:  71411542492490588728.jpg]

Assassin creed 1
اساسین کرید Assassin’s Creed نام یکی از سری بازیهای محبوبی است که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۸ توسط کمپانی یوبی سافت وارد دنیای بازیهای رایانه ای شد . توانست طرفداران زیادی نیز کسب کند .
سبک بازی بر پایه اکشن ماجراجویی است و داستان اساسین کرید ۱ شخصیت فردی به نام الطائر را به نمایش در می آورد که عضو گروهی با نام اساسین یا حشاشین است که طبق دستورات و قوانین خاصی دست به ترور و قتل افراد مختلف میزند .الطائر با اشتباهی که در ابتدای بازی مرتکب میشود موجب میشود که درجه او در فرقه خود سقوط کند و برای به دست آوردن جایگاه قبلی خود باید ۹ نفر از افراد مهم و شرور منطقه را به قتل برساند که ماموریتهای اصلی بازی را در بر میگیرد .
از ویژگیهای مثبت بازی میتوان به Open World بودن آن اشاره کرد و محیط پهناوری که در اختیار بازیبار قرار میگیرد که بتواند آزادانه در محیط درون شهر به گشت و گذار بپردازد و همچنین همراه با اسب به سفر به شهرهای مختلف بازی برود .اما از نکات منفی بازی میتوان به تحریف تاریخی اشاره کرد که در بازی صورت گرفته و قصد در مخدوش کردن چهره فرقه اسماعیلیه دارد و سعی کرده تا جایی که میتواند آنها را شرور و همچنین باعث قتل بسیاری از مردم نشان دهد
[تصویر:  65552095717342915525.jpg]

skyrim

نام بازی : The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition
ژانر : RPG / 3D / 1st Person / 3rd Person
ناشر :: Bethesda Softworks
داستان بازی در سرزمین اسکاریم اتفاق می افتد جایی که اهریمن ها و حیوانات باستانی زیادی زندگی می کنند. و سرزمینی سرد و کوهستانی است. چندین سال پیش گروهی از انسان ها برای زندگی راهی این سرزمین شدند. و به زندگی خود در کنار این حیوانات عادت کرده و روزگارخوشی را می گذرانند. اما حالا این موجودات انسان ها را دشمن خود می دانند.و باهم متحد شد و به انسان ها حمله می کنند.و تمامی انسان ها را به قتل می رسانند. و تنها سه نفر از انسان ها از حمله ی این موجودات شرور زنده می مانند. و برای حفظ جان خود و بقاء نسل خود از این سرزمین محاجرت می کنند. و برای انتقام از این حیواننات شرور ارتش 500نفری حاضر می کنند. و این بار برای انتقام خون قوم خود به این سرزمین می آیند. اما این بار با مشکلات بزرگ تری مواجح می شوند. اهریمن بزرگ که سال ها خفته بود حال از خواب برخواسته و آماده ی جنگیدن با نسل انسان هاست. همانطور که می بینید داستان بازی بسیار زیبا بوده و گیمر را مجذوب خود می کند.اما از ویژگی های این بازی هم برایتان خواهیم گفت: از این ویژگی ها می توان به انتخاب صد ها سلاح متنوع،طلسم و توانایی های متفاوت یا به استفاده از یکی موتور جدید و گرافیکی تر اشاره نمود. همچین صدابرداری خوب این بازی که موجب هیجان بیشتر می شود اشاره نمود

[تصویر:  63538462710567703700.jpg]
Beyond: Two Souls

بازی فوق العاده جذاب و تاثیرگذار Beyond Two Souls که توسط استودیو فرانسوی Quantic Dream ساخته شده و به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 3 توسط Sony منتشر شده است ، یکی از مورد انتظارترین عناوین انحصاری PS3 نیز عرضه شد و انتظار می رود این بازی جزو موفق ترین بازی های تاریخ این کنسول قرار بگیرد ، پس از موفقیت تحسین بر انگیز The Last of Us این بازی نیز سعی می کند با ارائه ای سبک جدیدی از بازی های اکشن گیمرهای این کنسول را شگفت زده کند ، هرچند وقتی نام استاد David Cage را می شنویم نیازی به تعریف و تمجید نیست کارگردان ، نویسنده و تهیه کننده معروفی که عناوین متعددی را کارگردانی کرده که سرآمد آن عنوان ماندگار Heavy Rain است و همین بس که این بازی نیز می توان ضمین کرد که عنوانی موفق خواهد بود ، Beyond Two Souls داستان یک دختر جوان به نام جودی با هنرنمایی Ellen Page را روایت می کند که دارای نیرویی غیر قابل کنترل و نفرین شده است ، بازی ۱۵ سال از زندگی این دختر یعنی ۸ تا ۲۳ سالگی را به تصویر می کشد و گیمر را با جزئی ترین لحظات زندگی وی آشنا می کند ، Ellen Page زندگی پر فراز و نشیبی دارد مدتی بی خانمان است و نمی تواند روحی که او را تسخیر کرده کنترل کند سپس تصمیم می گیرد به خدمت ارتش درآمده و از این نیرو برای کشتار دشمنان استفاده کند ، گیم پلی بازی بسیار عالی ، روان و هیجان انگیز طراحی شده و تمامی حرکات و دموهای بین بازی به صورت Motion Capture فیلم برداری شده که گیمر را غرق در خود خواهد کرد ، Beyond Two Souls قطعا یکی از برترین ها خواهد بود حال اینکه این بازی چقدر می تواند همانند Heavy Rain موفقیت کسب کند باید به آن زمان داد و دید چه پیش خواهد آمد
[تصویر:  62266179484888763954.jpg]

پاسخ
پست رو نگاه کنید 
uncharted
uncharted
uncharted 
وبازهم uncharted

درست کن داداش 5 تا باکس آرت uncharted گذاشتی
پاسخ
عکس اضافه شد
پاسخ
کی گفته gta iv و Beyond: Two Souls برترین بازیهای نسل هفتمن؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
منبع بیار.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
پاسخ
(11-06-2013, 05:27 PM)'The Hulk' نوشته است: کی گفته gta iv و Beyond: Two Souls برترین بازیهای نسل هفتمن؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
منبع بیار.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

دوست عزیز گفتم نظر بنده هست

پاسخ
لیست خوبیه ولی نظر من چیز دیگس مثلا من Assassin creed 2 رو خیلی بهتر میدونم
یا gears of war 3 خیلی جذاب تر بود
ولی mw2 رو صد درصد قبول دارم یکی از بهترین بازی هایی بود که تا به امروز بازی کردم
red dead redemption که جای خود داره فوق العاده بود و هست

وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
(11-06-2013, 06:12 PM)'mahdi081' نوشته است: لیست خوبیه ولی نظر من چیز دیگس مثلا من Assassin creed 2 رو خیلی بهتر میدونم
ولی mw2 رو صد درصد قبول دارم یکی از بهترین بازی هایی بود که تا به امروز بازی کردم
اول ممنون از نظرتون در مورد اسسین و بقیه بازی ها اگر در زمان خودش بازی میکردید نواوری و جذابیت بیشتری داشت تا نسخه بعدی ،هر چند نسخه بعدی بازی ها به ظاهر پیشرفت و با کیفیت تر شده بود .در مورد گرز(گرز1 منظورمه) و جی تی ای(v) میشه تجدید نظر کرد که کدوم نسخه قرار گرفت ولی بقیه بازی ها  اصلا

پاسخ
(11-06-2013, 06:58 PM)'sadra_gamer' نوشته است:
(11-06-2013, 06:12 PM)'mahdi081' نوشته است: لیست خوبیه ولی نظر من چیز دیگس مثلا من Assassin creed 2 رو خیلی بهتر میدونم
اول ممنون از نظرتون در مورد اسسین و بقیه بازی ها اگر در زمان خودش بازی میکردید نواوری و جذابیت بیشتری داشت تا نسخه بعدی ،هر چند نسخه بعدی بازی ها به ظاهر پیشرفت و با کیفیت تر شده بود .در مورد گرز(گرز1 منظورمه) و جی تی ای(v) میشه تجدید نظر کرد که کدوم نسخه قرار گرفت ولی بقیه بازی ها  اصلا

بازی هایی رو که گفتم دقیقا زمان انتشار بازی شون کردم
موفق باشی

وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
پست ابدیت شد
پاسخ
از بین اینا Call of Duty و Assassin's Creed روند نزولی در پیش گرفتن.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 952 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,658 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,136 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,724 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  ورود آقایان ممنوع! | ۳۰ شخصیت مونث برتر در بازی های رایانه‌ای – بخش دوم saeed aghababaee 9 3,980 09-10-2016, 08:50 PM
آخرین ارسال: Lightninghero

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان