امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 بازی برتر نسل 7
(11-07-2013, 04:06 PM)'Expellite' نوشته است: از بین اینا Call of Duty و Assassin's Creed روند نزولی در پیش گرفتن.

کالاف قبوله ولی خودتون نمرات اساسین IV رو دیدین!!!! من که هنوز نمیدونم چرا میگن اساسین بد شده با اینکه نمراتش خیلی عالیه!!!![img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

ممنون بابت لیست فقط از روش یه بار دیگه بخونید چون چندین غلط املایی داره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] فقط اسکایریم که برترین نسل شد. اینو باید اضافه می کردید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در ضمن نبود بازی The Line هم برام عجیبه چون از بهترین های نسل بود...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
امیدوارم کسی از این حرفه من ناراحت نشه ولی GTA IV خوب نبود[img]images/smi/s0 (86).gif[/img] (البته نسبت به نسخه های قبلی)
ولی بقیه رو قبول دارم مخصوصا اسکایریم و اساسین و کال اف [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

پاسخ
مقالتون خوب و سنجيده نيست
براى GTA IV ١ خط توضيح داديد و حتى شركت سازنده هم نگفتيد ولى براى عناوين ديگه بيشتر توضيح داديد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
در ضمن انتخاباتون هم اصلاً خوب نبود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بازى هاى Half Life، MGS 4, GTA V , و خيلى از عناوين ديگه جاشون تو اين ليست هست و واقعاً نميدونم چرا Beyond با متاى ٧٢ تو اين ليست جا داره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
(11-07-2013, 07:00 PM)'Solid' نوشته است: مقالتون خوب و سنجيده نيست
براى GTA IV ١ خط توضيح داديد و حتى شركت سازنده هم نگفتيد ولى براى عناوين ديگه بيشتر توضيح داديد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بازى هاى Half Life، MGS 4, GTA V , و خيلى از عناوين ديگه جاشون تو اين ليست هست و واقعاً نميدونم چرا Beyond با متاى ٧٢ تو اين ليست جا داره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بیاند بازی خوبیه ولی تو بهترین های نسل شاید جاش نباشه. ولی این لیست یک سلیقه هست پس هرکس سلیقه ای داره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
به نظر من world of warcraft و Dota2 و DOtA هم هستن البته این نظر منه چون به جز این بازی ها بازی دیگری نکردم البته resident evil بازم هستم :)
پاسخ
(11-07-2013, 07:00 PM)'Solid' نوشته است: مقالتون خوب و سنجيده نيست

اول ممنون از نظر دوستان  بعدش این این انتخابهام نظر شخصی بنده بوده
HILF LIFE نسل هفتم بود یا ششم  .فکر کنم ششم بوده باشه ؟؟؟  متال گیر هم  اول میخواستم یگذارم ولی دیدم  بازی بهتر از اون چشمم رو گرفته بود  شاید به خاطر این که زمان خودش بازی نکردم .در مورد جی تی ای باید بگم  خیلی فکر کردم کدوم نسخه را بگذارم ولی IV نسبت به سن اندریاس یک نوع انقلاب برای من بود ولی IV نسبت به V  خیلی معمولی برام بود شاید واسه نسل بعد میداد بیرون خیلی بهتر بود در مورد BEYOND هم کاری به متا ندارم  این بازی برام واقعا بهترین بود نمی دونم منتقدا چه قکری کردند اگه فقط به  گرافیک عالی بازی تو این کنسول باید نمرهمیدادد باید حداقل  8.5 میدادند داستان و موزیک بازی هم به کنار

پاسخ
(11-07-2013, 09:15 PM)'NightM4rE' نوشته است: به نظر من world of warcraft و Dota2 و DOtA هم هستن البته این نظر منه چون به جز این بازی ها بازی دیگری نکردم البته resident evil بازم هستم :)

چون خودم استراژيك باز نيستم تو ليستم نياوردم ولي dota و wow  واقعا شاهكارن

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 951 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,655 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,134 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,722 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  ورود آقایان ممنوع! | ۳۰ شخصیت مونث برتر در بازی های رایانه‌ای – بخش دوم saeed aghababaee 9 3,980 09-10-2016, 08:50 PM
آخرین ارسال: Lightninghero

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان