امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 فعال برتر حوضه ی گیم در فضای مجازی
(09-16-2015, 03:48 AM)Dark Vampire نوشته است: یک چیز دیگر رفیق
مثلا امیر قیومی بجای این آقا اسم مسعود غفوری مدیر اصلی سایت پردیس و سازنده ی شبگرد رو میذاشتید
قیوی هیچ فعالیتی گیمینگی نداره فقط با کاربرا برخورد میکنه و اطلاعات گیمینگش صفر هست ایشون هیچ کنسول یا PCمناسبی نداره و حوزه ی فعالیتش مربوط به فیلم و سریال هست نه بازی!

تقریبا میشه گفت مسعود غفوری تقریبا الان فقط حامی مالی سایته ولی حالا دیگه واقعا نمیدونم بار سایت رو دوش کدوم اعضا بود ولی آقای قیومی فعلا برخی کار های مدیرتی پردیسو انجام میده به هر حال ممنون از نکات خوب و ظریفت. S0 (74)
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
اسم من کجاست؟؟؟ من توی همه سایتا گیم عضوم یه تقدیری هم از من میکردید
میزنم رییییششمووووو 
پاسخ
درود بر شما.

مقاله خواندنی و جالبی بود. اینکه به معرفی ده برتر حوزه سایت های خبری و تحلیلی اینترنتی پرداخته اید، نشان می دهد که شناخت درستی از افراد مشغول به خدمت دارید. 
بابت اینکه مرا لایق حضور در جزو برترین ها دانستید نیز سپاسگذارم.
موفق باشید
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
ممنون بابت این مقاله عالی! :heart: 
به نظر بنده دوران اوج گیمفا دوران آقایان رسول خردمندی، دانیال نوروزی و حامد افروزمند بودش!(نظر شخصیمه ها!)
اگه این افراد نبودن گیمفا حالا حالا ها به اینجا نمیرسید!
پاسخ
(09-16-2015, 05:32 PM)Sherlock Holmes نوشته است: درود بر شما.

مقاله خواندنی و جالبی بود. اینکه به معرفی ده برتر حوزه سایت های خبری و تحلیلی اینترنتی پرداخته اید، نشان می دهد که شناخت درستی از افراد مشغول به خدمت دارید. 
بابت اینکه مرا لایق حضور در جزو برترین ها دانستید نیز سپاسگذارم.
موفق باشید
از اینکه به من افتخار دادید و مقاله بنده رو مطالعه کردید کمال تشکر را دارم.ممنون S0 (74)
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اتفاقات مهمی که در طی تاپیک "16 دشمن برتر بتمن" رخ دادند BadBoy4Ever 36 11,253 10-09-2015, 08:29 PM
آخرین ارسال: Station
  10 بازی برتر زندگی شما ؟ Michael Townly 16 4,128 12-19-2013, 01:06 PM
آخرین ارسال: JOHN ABROZZI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان