امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 نکته که تا به حال از GTA V فهمیدیم
در واقع یه نکته هم اشاره کنم:عنوان جی تی ای بیشتر در زمان PS2 بود که به شهرت رسیده بود...به طوری که یکی از پرفروش ترین بازی های این کنسول بود و خیلی ها هم به خاطر این که نسخه ی pc در اون موقع باگ های زیادی داشت،این عنوان رو ترجیح میدادن روی ps2 بازی کنن.در کل اگه یه سری به جدول فروش بازی ها در سال های 2002-3-4 و حتی 5 بندازین،موفقیت این عنوان در این کنسول رو درک میکنید.
بدون شک یکی از مهم ترین بازی های نسل قبل ،GTA بود و تأثیر زیادی در موفقیت ps2 نسبت به رقیبان داشت!
لعنت خدا بر پیتر مور که تو e3 2006 با هک کردن نام GTAIV بر روی دستش ،اعلام کرد که این بازی از انحصار در اومده و برای 360 هم عرضه میشه!
لـــــــــــــــــــــــــــــــــــول!
پاسخ
(12-19-2012, 03:29 PM)ERFAN VITA نوشته است: در واقع یه نکته هم اشاره کنم:عنوان جی تی ای بیشتر در زمان PS2 بود که به شهرت رسیده بود...به طوری که یکی از پرفروش ترین بازی های این کنسول بود و خیلی ها هم به خاطر این که نسخه ی pc در اون موقع باگ های زیادی داشت،این عنوان رو ترجیح میدادن روی ps2 بازی کنن.در کل اگه یه سری به جدول فروش بازی ها در سال های 2002-3-4 و حتی 5 بندازین،موفقیت این عنوان در این کنسول رو درک میکنید.
بدون شک یکی از مهم ترین بازی های نسل قبل ،GTA بود و تأثیر زیادی در موفقیت ps2 نسبت به رقیبان داشت!
لعنت خدا بر پیتر مور که تو e3 2006 با هک کردن نام GTAIV بر روی دستش ،اعلام کرد که این بازی از انحصار در اومده و برای 360 هم عرضه میشه!
لـــــــــــــــــــــــــــــــــــول!
واقعا لعنت !
اگه انحصاري بود ديگه ماكروسافت ورشكسته ميشد !
پاسخ
آره جی تی ای وی واقعا باید بازی خوبه باشه.مخصوصا نسخه ی آخریش.
پاسخ
به یه نکته ی دیگه هم میخواستم اشاره کنم نیما جان:
وقتی به مجله های قدیمی 2005 و 6 خودم(^^^^رایانه!)خودم نگاه میکنم،ونحوه ی ورود به عرضه ی 360 و 3 رو می بینم،یه حس خاصی بهم دست میده ...
مایکروسافتی که با بیش از 5 میلیار ضرر روی اولین ایکس باکس ،طوری وارد میدان نبرد شده بود که هیچ کسی فکر نمی کرد 360 حتی بتونه 25% از ضرر هاش رو جبران کنه!
این بازی های عرضه شده بر روی این دو کنسول بود که این صنعت رو ببه طور کلی دگر گون کرد و در صورتی که سونی با ps2 به اوج موفقیت رسیده بود،قرار بود با شرکتی مثل مایکروسافت که کلی ضرر در نسل قبلیش داده بود رقابت کنه...
تنها چیزی که که تونست 360 رو در برابر 3 به رقیب قدرتمند تبدیل کنه ،حمایت مایکروسافت و نا امید نشدن مایکروسافت و از همه مهم تر عرضه ی بازی هایی مانند هیلو بود...(که در آمریکا بسیار محبوب و پرفروش به حساب میومد)
به طور کلی GTA یکی از موارد مهم برای موفقیت یه کنسوله و در موفقیت یک کنسول نقش مهمی داشته و خواهد دشت...
خیلی ممنون از پست خوبتون و وقتی که برای سایت میذارینConfused24:
پاسخ
ممنون خیلی خوب بودConfused62:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
اگه هر چقدر در مورد اینبازی حرف بزنیم بازم یه سری چیزا جا میمونه!
پاسخ
عالیییییییی ! ممنون از شما Confused74: آدم این نکات رو که می خونه عطشش برای انتشار بازی بیشتر می شه Confused25: چی می شه اگه بازی برای PC هم بیاد Confused29: واقعا نمی شه وصفش کرد
 آینده در انحصار کنسول های دستی است ! [تصویر:  s0%20%2869%29.gif]
پاسخ
فقط قسمت های سیاه پوستی شو دوست دارمConfused25:Confused25:[تصویر:  samp-rus-roleplay.gip-gip.com]
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
(12-19-2012, 05:07 PM)amir_RB نوشته است: اگه هر چقدر در مورد اینبازی حرف بزنیم بازم یه سری چیزا جا میمونه!
من فکر میکنم سو تفاهم پیش اومده من تاپیک رو زیر سوال نبردم فقط خواستم وسعت بازی رو توصیف کرده باشم
پاسخ
خیلی ممنون ارزش خوندن رو داشت از این کارا زیاد بکنConfused74:Confused74:Confused74:Confused25:Confused25:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 نکته‎ای که در تریلر جدید Uncharted 4 خودنمایی کردند Mobin Ahmadi 1 1,253 03-04-2016, 09:02 PM
آخرین ارسال: Free man
  شباهت Tommy Angelo به Vito Scalletta در 9 نکته Mr.Payne 11 2,699 01-29-2013, 12:20 PM
آخرین ارسال: AMIR-GAMER
  10 نکته ی جالب در مورد Tomb Raider Tidus 13 3,453 01-27-2013, 09:14 PM
آخرین ارسال: Maximum-Dev

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان