نظرسنجی: کدوم یک؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Arrow
35.90%
14 35.90%
The flash
12.82%
5 12.82%
taken
23.08%
9 23.08%
avengers
17.95%
7 17.95%
Man of tai chi
10.26%
4 10.26%
در کل 39 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5فیلمی که می توان از انها بازی ساخت.
خوب دوستان یک خبر نسخه لگو اونجرز داره ساخته میشه
پاسخ
اصلا به نظر من اگه ادامه ی فیلم شاهزاده ی پارسی رو درست کنند خیلی بهتر میشه چون نسخه ی یکش واقعا قشنگ بود و به شدت منتظر برای ساخت قسمت دوم و خبری برای نسخه ی بعدی بازیش.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(01-30-2015, 02:15 PM)مجید نصر نوشته است: اصلا به نظر من اگه ادامه ی فیلم شاهزاده ی پارسی رو درست کنند خیلی بهتر میشه چون نسخه ی یکش واقعا قشنگ بود و به شدت منتظر برای ساخت قسمت دوم و خبری برای نسخه ی بعدی بازیش.

من که از4سال پیش تو فکرشم.
الان با این نظرت یادم انداختی برم بازیش رو نصب کنم :D

دوستان نظرتون رو درباره بازیAVENGERSبگین
پاسخ
(01-29-2015, 08:04 PM)Mahanking80 نوشته است:
(01-29-2015, 07:55 PM)Last Warrior نوشته است: من Taken و Avengers رو دیدم وکمی از Man of Tai Chi ،ولی سریالا رو نه .
بین این فیلم وسریالهایی که شما اسم بردین به نظر من Taken .
البته اون فیلمها و سریال هایی که از روی کمیک بوک ها ساخته میشن احتمال داره به بازی تبدیل بشن .
اما چرا [font=Tahoma,Geneva,sans-serif]Taken
:
1- میتونن یه بازی اکشن و مخفی کاری خوب از آب در بیارن ، البته اگه روش کار اساسی بشه .
2- خود فیلم که حول و حوش 2 ساعته و ظرفیتشو نداره ولی با تغییرات داستانی البته بجا میتونن [/font]
پیچیدش کنن و ظرفیتش رو بالا ببرن .
3- حضور خود لیام نیسون میتونه بازی رو عالی کنه ، صدای خودش ، قیافه خودش ، و حتی حرکات خودش با استفاده از موشن کپچر و یا تکنولوژی های دیگه
4-درجه سختی و نوع مراحل رو میتونن طوری طراحی کنن که گیمر مجبور به استفاده از هر دو ویژگی اکشن و المان های مخفی کاری بشه
5-ضربات دست و پا و درگیری های نزدیک که خود لیام نیسون استاده تو این جور کارا ، اونم بازم با برداشت از حرکات خود بازیگر و خب طراحی خوب سلاح های سرد و گرم و بخصوص هوش مصنوعی و...
بله این فیلم هم میتونه به بازی موفقی تبدیل بشه اگه به دست یک استدیو خوب بیفته.کلا همه این فیلم ها اگه به بازی تبدیل بشن باید این روند رو طی کنن وگرنه باید منتظر یک رامبو باشیم
بله و البته که این باید یه فرض ثابت برای همشون باشه ، و مهمتر از خود استودیو ، هدف استودیو هست .
باید دید استودیو برای یه همچنین بازی هدفش ساخت یک بازی استاندارد هستش یا استفاده از محبوبیت فیلم و یا کاراکترهای اون در ذهن مخاطبان برای سود بیشتر ! که در صورت مورد دومی ، بهترین فیلم ها با ظرفیت خوب تبدیل شدن به بازی  هم  بعد از ساخت بازی ،امکان داره به بازی ضعیفی تبدیل بشن و تمام ظرفیت ها رو از بین ببرن .
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
بین فیلم و سریال هایی که تو گزینه ها هست ، arrow می تونه گزینه ی خوبی باشه ولی: سازندگان بازی باید یه فکری به حال یکنواختی داستان بکنن؛ یعنی اینکه نمیشه که کل یه بازی بر اساس نجات دیگران باشه.
 به اعتقاد من یه سری فیلم های دیگه هم می تونست تو گزینه هاتون باشه. مثلا:
1: scorpion kings( میشه ازش یه بازی در حد شاهزاده ی ایرانی ساخت)(بخصوص نسخه ی اول فیلم)
2: Hercules( یه بازی اکشن-تاریخی خوب میشه اگر که کمی به شخصیت پردازی هرکول بیشتر توجه بشه)
3: آثار جیسون استاتم( با کمی تغییر تو داستان میشه یه اکشن خوب ازشون ساخت)
4: Guardians of The Galaxy( به دلیل درگیری هایی که تو بازی هست میشه یه اکشن خوب ازش ساخت)
5:Crossbones( میشه یه بازی بر اساس دزدان دریایی و مخفی کاری ازش ساخت)(یه چیزی مثله اساسینس بلک فلگ)
[تصویر:  call-of-duty-modern-warfare-4251.jpg]
پاسخ
خودتو رو خشحال نکنید برای هیچکدامشان بازی ساخنه نمیشود بجز اونجرس
پاسخ
 برا اونجرز هم نمیشه  ;) :D
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
مشکل اینجاست که هیچ کدوم اینا پتانسیل کافی واسه بازی شدن رو ندارن اگرم ساخته شن مثل بازی رمبو و واکینگ دد پارسال مذخرف از آب در میان درضمن فلش و اررو سریالن نه فیلم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|برترین بازی اکشن اول شخص ALAN PAYNE 16 5,336 08-06-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت سوم(برترین بازی اکشن ماجرایی) ALAN PAYNE 12 4,231 08-06-2014, 08:15 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت دوم(برترین بازی اکشن سوم شخص) ALAN PAYNE 12 4,053 05-16-2014, 10:57 PM
آخرین ارسال: ahmad19853000
  40 بازی برتر تاریخ بازی های رایانه ای از نگاه IMDb (با ترجمه ی فارسی) Kestrel 22 8,568 08-14-2013, 05:17 PM
آخرین ارسال: alirezam
  دیاگرام سبک شناسی بازی های رایانه ای-قسمت اول: بازی های اکشن. Kestrel 3 2,122 08-13-2013, 02:12 PM
آخرین ارسال: Nelo Angelo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان