امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 فیلم زیبایی که باید بازی شوند
(10-22-2013, 05:48 PM)'Admin' نوشته است: تاپیک جالبی بود. البته من عقیده دارم نسازن بهتره! چون از لحاظ کیفی، بازی هایی که از روی فیلم ساخته شدن رو ببینین زیاد کیفیت بالایی نداره!
و یه نکته دیگه:
بازی بروسلی روی کنسول سگا جنسیس اگه اشتباه نکنم ساخته شده بود. چقدر هم سخت بود! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

سلام اقای خردمندی واقعا از شما تشکر می کنم که نقد من رو مطالعه کردید. و در مورد بازی بروسلی هم من اون موقع ها گیمر نبودم یا شاید اصلا نبودم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] و همین طور به یکی از ارزوهام رسیدم که شما از یکی از نقد هایم خوشتان امد. با تشکر فراوان[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
:)
پاسخ
توی تایپیک قلیت هم گفتم عزیز جان !! که بازی هایی که از فیلم ساخته میشوند یا بر عکس معمولا از کیفیتی مناسب بر خوردارنیستند ! همین death race که از بازی Twisted Metal الگو برداری شده بود به معنای کلمه چرت است !!!! یا خیلی های دیگه !!! استثناء هم بوده !!! زیاد روی بازی های سخته شده از فیلم ها و برعکس دقیق نشو چون چیزی گیرت نمی یاد !!! هیچ شرکتی هم وقت و هزینه خودشو صرف ساختن بازی از فیلم نمی کنه !!!
[url=[تصویر:  89434482336404171442.jpg]]img[/url]
پاسخ
خوب نوشتید ولی سلیقه ای گفتید.گزینه های خیلی بهتری هم هستن که میتونستی اونا رو میگفتی.
اما به نظرم فیلم inception  میتونه بازی خوبی داشته باشه.
در روزگار جهل،شعور خود جــــــرم است
پاسخ
جالب بود . [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ولی یه ذره توضیح هات بلند بود و موقع خوندن احساس خستگی میده به خواننده .! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
در کل جالب بود . ! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
به نظر من فیلم های بهتری میتونست تو این لیست باشه مثلا میگم بازی بتمن مثل فیلمش خوب در اومد میتونست مثلا یه بازی از روی فیلم Man of Steel که خیلی هم خوب در اومد تو همون سبک خواست یا ...
ولی کلا خوب بود.
پاسخ
(10-22-2013, 08:09 PM)'razhaypenhan' نوشته است: خوب نوشتید ولی سلیقه ای گفتید.گزینه های خیلی بهتری هم هستن که میتونستی اونا رو میگفتی.

اتفاقا اگه از این شاهکار بازی ساخته بشه یه جیزی مثل REMEMBER  ME  میشه و گند میزنه و شاخکار استاد نولان رو خراب میکنه  پس  بهتره کلا ساخته نشه

پاسخ
[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]بنطر من از فیلم های خوب بازیهای خوب در نمیاد وبر عکس بجز استثناء هایی مانند شخصیت Batman که هم یازیهاش عالیه هم فیلم هاش . بنظر من دلیلش سازنده ها وناشر ها هستن که فیلم وبازی رو چه کیفیت و چه دلیلی یسازند . 
پاسخ
در واقع هر بازی که از روی فیلم ساخته شد، مزخرف بود و کمپانی های بزرگ هم این پروژه ها رو قبول نمی کنند.
یک بازی که اگر خیلی خوب از روی فیلمش ساخته می شد، 300 بود که واقعا می تونستن توش چالش هایی بزرگ تر از دارک سولز بذارن.
تنها بازی که فکر کنم از روی فیلم ساخته شد و خیلی هم خوب هست، سری بت من هست که حالا راسیاتش من نمیدونم بازیه از رو فیلم ساخته شد یا بازیه از رو کتاب بت من ساخته شد یا... کلا نمیدونم کدومش از روی کدوم ساخته شد ولی مهم اینه که بازیه خوبی هست...
پاسخ
دومین مورد که گفتید بازیش ساخته شده.

(10-22-2013, 08:09 PM)'razhaypenhan' نوشته است: خوب نوشتید ولی سلیقه ای گفتید.گزینه های خیلی بهتری هم هستن که میتونستی اونا رو میگفتی.

بازی اینسپشن ساخته شده!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اما بر روی اندروید![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
به نام خدا
من نمیدونم چرا همه گیر دادن که بازی های بتمن از روی فیلمش بوده. کجای اون بازیا به فیلمش ربط داشت، نمی فهمم.
به هر حال بازی خیلی خوبی نمیشناسم که از روی فیلم ساخته شده باشه. اکثرا متوسط رو به پایینن. (با "تحت تعقیب" خیلی حال کردم) حتی بازی های خوب مرد عنکبوتی (مثل ultimate spiderman, shattered dimenshen) از روی فیلماش ساخته نشدن. راستی فقط بازی "آغاز بتمن" ساخته شده بود که برای PS2 اومده بود. خوب بود یا نبود، نمی دونم.
ممنون از مقاله جالبت.
در پناه حق
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 957 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,676 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,147 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,731 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  ترس در مغز استخوان/ برترین عناوین ترسناک که باید تجربه کنید saeed aghababaee 8 5,037 04-12-2017, 03:32 AM
آخرین ارسال: Hitler.16

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان