امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 فیلم قشنگی که بازی هایی افتضاح دارند
قلم فوق العاده غیر حرفه ای،استفاده از شکلک هم غیرحرفه ای هست،اون فیلم RIPD هم یکی از داغونترین فیلمهایی هست که امسال اکران شد پس شاخ نبود.بهتر بود سوژه های بهتری گیر میاوردی دوست عزیز[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
زومجی | بازی زیر ذره‌بین
www.zoomg.ir
[تصویر:  logo268.png]

پاسخ
مقاله خوبی بود ولی این لیست می‌تونه به عدد بیست هم برسه!
بازی‌های درپیتی مثل Thor یا حتی هری پاتر مخصوصا نسخه‌های آخر.الان دقیقا حضور ذهن ندارم بیشتر انیمیشن ها به این وضع دچار میشن.
تشکر.
Game of The Year with over 250 GOTY awards
The Last of Us
[تصویر:  81301953355268691980.jpg]
پاسخ
بازی FF نسخه موبایلش (ios)خیلی عالیه

پاسخ
(09-29-2013, 01:41 AM)'persianwolf' نوشته است: قلم فوق العاده غیر حرفه ای،استفاده از شکلک هم غیرحرفه ای هست،اون فیلم RIPD هم یکی از داغونترین فیلمهایی هست که امسال اکران شد پس شاخ نبود.بهتر بود سوژه های بهتری گیر میاوردی دوست عزیز[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

سلام اقای نوروزی بابت خوندن مقاله دستتون درد نکنه و بعد  از نظرات سازنده تون هم تشکر می کنم و همین طور فیلم r.i.p.d هم یک سری طرف دار های خودش رو داره (مثل mib) اما بازم تشکر می کنم

(09-29-2013, 01:48 AM)'Masoud76' نوشته است: مقاله خوبی بود ولی این لیست می‌تونه به عدد بیست هم برسه!
بازی‌های درپیتی مثل Thor یا حتی هری پاتر مخصوصا نسخه‌های آخر.الان دقیقا حضور ذهن ندارم بیشتر انیمیشن ها به این وضع دچار میشن.
تشکر.

من لیست یک سری بازی دیگه (که از روی فیلم ساختند) رو اماده کرده بودم اما گفتم ببینم این مقاله اگه خوب از اب در اومد برای بقیه رو هم درست کنم و با تشکر از نظرات سازنده شما

:)
پاسخ
والا فیلماشونم همچین قشنگ نیست به جز walking dead
برعکس هم همین طور بازیایی که فیلمشون میسازن افتضاح
پاسخ
(09-28-2013, 09:14 PM)'Erfan_HD' نوشته است:
(09-28-2013, 07:19 PM)'mitrandir' نوشته است: عزیزم شما یک بازی ساخته شده از یک فیلم رو نام ببر که داستان خود فیلم رو دنبال کنه !!!همیشه داستان  بازی های فیلم ها یا قیل از وقایع فیلم هستند یا بعدش !  پس از داستان نباید صحبتی کرد چون واقعا سطح پایینی دارند .از بقیه ی چیز ها هم که هیچ حرفی نمی مونه چون در مدت زمان بسیار کمی ساخته می شوند. این که بیاییم بگیم چون فیلم ها قشنگ هستند بازی هایشان هم باید قشنگ باشند کمی..............چون معمولا کسی این بازی ها رو دنبال نمی کند .ولی اگر بر عکس باشد قضیه فرق میکند .
ممنون خسته نباشی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

با قسمت اول حرفتون در رابطه با داستان موافقم ولی بازی هایی که موفق ظاهر شدن و براساس فیلم یا کمیک بودن مثلاً Dark Knight چی؟

dark knight خوب بود؟!!!! عرفان جان این چه حرفیه آخه!!!! به هیچ عنوان !!!اصلاً من در موردش صحبت نمی کنم .
ببینید برای صحبت کردن در این مورد بحث زیاد است . اینجا جایش نیست .اگر خواستید پیام خصوصی یا یاهو
mbitaraf@yahoo.com

(09-28-2013, 07:37 PM)'Alex Mercer' نوشته است:
(09-28-2013, 07:19 PM)'mitrandir' نوشته است: عزیزم شما یک بازی ساخته شده از یک فیلم رو نام ببر که داستان خود فیلم رو دنبال کنه !!!همیشه داستان  بازی های فیلم ها یا قیل از وقایع فیلم هستند یا بعدش !  پس از داستان نباید صحبتی کرد چون واقعا سطح پایینی دارند .از بقیه ی چیز ها هم که هیچ حرفی نمی مونه چون در مدت زمان بسیار کمی ساخته می شوند. این که بیاییم بگیم چون فیلم ها قشنگ هستند بازی هایشان هم باید قشنگ باشند کمی..............چون معمولا کسی این بازی ها رو دنبال نمی کند .ولی اگر بر عکس باشد قضیه فرق میکند .
ممنون خسته نباشی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ببخشید اقای بیطرف ولی این صحبت شما کاملا با بازی 007 Goldeneye نقض میشه و نمونه ای بهتر سری Riddick که حتی نامزد GOTY هم بوده

goldeneye 007 بازی خوبی بود؟!!! بابا چرا آخه ؟!!! من در مورد riddick اشتباه کردم چون یادم رفته بود و شما درست میگویید . ولی این گونه موارد بسیار نادر هستند!
[url=[تصویر:  89434482336404171442.jpg]]img[/url]
پاسخ
FAST AND FURIOUS 6
این فیلم تمام جهان رو دگرگون کرد!!!و واقعا میتونستن که ازش یک شـــاهکـــار بسازن!!!اما افسوس که اکتیویژن کـار ساختشو به عهده گرفت!!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دریاره The Walking Dead هم این موضوع صدق میکنه!!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 953 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,671 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,144 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  زنان هم در آزادی امروز جهان نقش دارند| نقد و بررسی بازی Battlefield V White Beard 0 1,251 11-28-2018, 04:56 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,731 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان