امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Batman : Arkham Knight تاخیر نخورده است
[تصویر:  Batman-Arkham-Knight-7.jpg]

احتمالا شما هم شایعاتی درباره ی به تعویق افتادن تاریخ انتشار عنوان Batman : Arkham Knight شنیده اید. بعد از تریلر CG این بازی ، بسیاری تصور می کردند که این عنوان تا سال 2015 تاخیر خورده است اما این فقط یک شایعه است و این تاییدیه توسط سازندگان بازی صورت گرفته است.

البته بیشتر شبیه به یک اشتباه بود و DC Comics به اشتباه این خبر را منتشر کرده بود به دلیل اینکه سال 2015 سالی برای بازی دیگر DC Comics با نام احتمالی Injustice 2 است [ که ادامه ای بر نسخه Injustice : Gods Among Us  می باشد ] و نه Arkham Knight چون این بازی مراحل توسعه خود را به خوبی پشت سر می گذارد. اطلاعاتی دیگر در مورد این دو بازی منتشر نشده ولی به نظر می رسد که شاهد این دو در E3 امسال باشیم.

Batman : Arkham Knight در تاریخ 14 اکتبر برای PS4 , Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

http://gamingbolt.com/batman-arkham-knig...evelopment

پاسخ
خیلی دلم میخواد بدونم این آرکام نایت کیه. شاید رابین باشه.
ممنون بابت خبر
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
نقل‌قول:
 سال 2015 سالی برای بازی دیگر DC Comics با نام احتمالی
Injustice 2
است 
یعنی میشه با تایید این مسئله من رو شاد کنند؟ [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
مر30 بابت خبر اویس جان
وقتی خبر تاخیرشو خوندم اعصابم خراب شد... خدایی راکستدی تو ارکام سیتی بدجور درخشید
منتظر این شاهکار جدید ار سوی راکستدی هستم
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار بازی Divinity: Fallen Heroes با تاخیر مواجه شد White Beard 0 1,081 10-17-2019, 12:41 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 تاخیر خورد White Beard 0 1,040 10-17-2019, 12:32 AM
  عرضه‌ی بتای عمومی بازی Ghost Recon: Breakpoint با تاخیر مواجه شد White Beard 0 849 09-26-2019, 09:54 PM
  کراس‌اور بین Batman و Fortnite تایید شد PC FAN 0 969 09-21-2019, 11:18 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  نسخه‌ی فیزیکی بازی AI: The Somnium Files با تاخیر به بازار ارسال می‌شود White Beard 0 773 09-07-2019, 05:55 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان