امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Batman: Arkham Knight | Official Thread
البته منظورم روی حالت low بدون افت فریم بود ( البته با پچ های مخصوص افت فریم علیرضا )
پاسخ
شاید با پچ و آپدیت و کلی دردسر دیگه اجرا بشه ولی مطمئنا افت فریم و باگ و کرش ناشی از سیستم پایین، امان نمیده تا از بازی لذت ببری. من خودم در بازی Assassin's Creed Unity تجربه ی این مشکلو دارم.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
هی روزگار . . .

خدا رو چه دیدی شاید اجرا شد . . .
شاید هم تحریما برداشته شد تونستیم یه سیستم خوب جور کنیم :D
پاسخ
جدیدترین تصویر بازی را با کیفیت 4K مشاهده کنید.

[تصویر:  Batman-Arkham-Knight2.jpg]
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
احتمالا این چند وقت باقی مانده به انتشار بازی، سازندگان شروع به انتشار اطلاعات جالبی از بازی می کنند؛ درست مثل The Witcher. دلیلش هم این هست که بازیبازان بیشتری رو با بازی آشنا و عطش هواداران رو بیشتر کنند. 
ممنون بابت تصویر از مدیر ارشد گرامی
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
عالیه فقط توی این تصویر می تونید اوج گرافیک بازی تم سیاه بازی و تاریکی این نسخه از بازی رو تجربه کنید.
آشوب ،هرج و مرج ،همه و همه توی این تصویر قابل رویت هست.این یکی از بهترین نسخه های سری بتمن خواخد شد.
طبق سیستمی هم که از بازی معرفی شد و طی این تصویر چنین سیستمی دور از انتظار این بازی نخواههد بود.
Poison Ivy :قضيه با ملاقات شروع شد
همه اونجا بودن
مترسک گفت: که يه نقشه داره
اينکه با هم تو رو از بين ببريم
که در اين صورت گاتهام براي ما ميشه
Dark Knight :!بايد از روي جنازه من رد بشن
Poison Ivy :نقشه هم همين بود.
پایانی باری افسانه
یاد خاطرش در یاد ها گرامی باد.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
خوب دوستان امروز من با یه شخصیت یا دوشمن جدید بتمن روبرو شدم که فکر کنم بشناسیدش ولی من برای کسانی که نمیشناسنش یکم در بارش توضیح میدم
[تصویر:  hrxbwowanvgu1iu0zdpi.png]
نام: گلی فیس
مشخصات: قبلا یکی از دوست های بروس بوده است
خوب بریم سر بیوگرافی این دوشمن جدید
کسایی که ایشان رو میشناسند، ایشان رو با یکی از بازیگر های معروف یاد آوری میکنند این فرد قبل یه بازیگر بوده است و وقتی خبر اخراج شدن رو از سینما رو شنید بسیار خشمگین شد و نقابی شخصیت بد این بازی رو به صورت زد. او چندین نفر رو به قتل رساند و پس از حمله به یک آزمایشگاه و دوزدیدن اختراعات آن آزمایشگاه یکی از آن اختراع ها نمونه ای از دی ان ای بود که پس از زدن به بدن خود کم کم به گل تبدیل شد و توانایی تغییر شکل را نیز داشت این موجود میگوید که بتمن باعث شد اینطور شود و به یکی از دوشمنان بتمن تبدیل شد
امیدوارم به درتون خرده باشه
پاسخ
ممنون حسین جان بابت اطلاعاتی که دادی این شخصیت در قسمت قبل یعنی Arkham City وجود داشت و هم دست جوکر بود که میشد نسخه ی جوان و تقلبی جوکر که در آخر بازی توی اون سالن سینما با هم ملاقات می کنند که در اون صحنه تالیا نسخه ی تقلبی جوکر رو با شمشیر می کشه ولی جوکر اصلی از پشت سر تالیا رو با اسلحه به قتل می رسونه و در ادامه ما با Clayface مبارزه می کنیم و در آخر یکی از حماسی ترین پایان های بازی های رایانه ای موجه میشیم.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
جدیدترین تریلر این عنوان را با نام  All Who Follow You مشاهده کنید.
از CatWoman و Robin گرفته تا Nightwing

پاسخ
اطلاعات جدیدی از season pass بازی منتشر شد | برای اولین بار به عنوان Batgirl بازی کنید.

[تصویر:  original.jpg?bd7a53]

نام این season pass که Batgirl: A Matter of Family می باشد دارای ویژگی هایی چون گیم پلی و مراحل و داستان و نقشه های جدیدتر است. Batman: Arkham Knight در تاریخ 23 June برای هر سه پلتفرم PlayStation 4 و Xbox One و PC منتشر خواهد شد.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,425 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,687 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 89,151 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,676 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,931 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان