امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call of Duty: Black Ops 3 رسما فردا معرفی خواهد شد
[تصویر:  blops_3_promo-600x394.png]

بر طبق سنت سالانه شرکت Activision هر سال ما شاهد جنگ آوری های مختلف خواهیم بود از جنگ جهانی گرفته تا نسل تکنولوژی! حال به تازگی تبلیغی  مبنا بر  Call of Duty: Black Ops 3  در فروشگاه  GameStop قرار گرفت و توجه همگان را به خود جلب کرد! سایت  Kotaku در طی گزارشی اطلاعات جدیدی در این باره به ما داده است. با ما همراه باشید.
به نظر می‎رسد تاریخ عرضه Call of Duty: Black OPS 3 بر طبق گفته ها 6 نوامبر( 15آبان) می‎باشد. کسانی که این بازی را پیش خرید کنند میتوانند به نسخه بتای این عنوان برای PC،PS4 و Xbox one دست یابند در  این تبلیغ هیچ اشاره ای به نسخه های نسل هفتمی این عنوان نشده!بر پایه تیزر تریلر منتشر شده، Call of Duty: Black Ops 3 همین یکشنبه در26 آوریل رسماً معرفی خواهد شد!
 بر طبق اطلاعات بدست آمده  این عنوان شامل بخش داستانی (کمپین)، مولتی پلیر(بخش چند نفره) و حالت زامبی می‎باشد. بر اساس کدهای منبع، Call of Duty: Black Ops 3 بازیکنان را به آینده‌ای تاریک و پیچیده، جایی که سربازان جدیدی دنیا را تهدید می‌کنند .
این بازی به طور رسمی فردا(26 آوریل) معرفی می‎شود!
[/url][url=http://www.vg247.com/2015/04/24/call-of-duty-black-ops-3-november-6-reelase-pc-ps4-xbox-one/]منبع
پاسخ
حنگ آوري؟
همينطور دوست من خيلي از علانت تعجب استفاده ميكني
من خودم طرفداره علامت تعجبم و اخبار من توي سايت علامت تعجب داره ولي خبر شما زيادي داره
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
همونطور که آقای قاسمیان ذکر کردن، بیش از حد از علامت تعجب استفاده کردید؛ به طوری که انگار نقش نقطه و "!" رو قاطی کردید.
نقل‌قول: این بازی به طور رسمی فردا(26ــم آوریل) معرفی می‎شود!
در جمله بندی هم مشکلاتی به چشم می خوره:
نقل‌قول: بر طبق سنت سالانه شرکت Activision، هر سال ما شاهد حنگ آوری های مختلف خواهیم بود؛ از جنگ جهانی گرفته تا نسل تکنولوژی!
در جمله ی بالا و سایر جملات خبر، از "ویرگول" و "نقطه ویرگول" استفاده نکردید که اصلا جالب نیست. در کل خبر متوسطی بود؛ اما با کمی دقت می تونین به خبر های خود، کیفیت ببخشید. 
خسته نباشید و ممنون بابت خبر
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی بازی ترسناک The Dark World: KARMA (تریلر و اطلاعات تکمیلی) novinspot 1 5,490 01-20-2024, 07:13 PM
آخرین ارسال: mahdi1717
  معرفی بازی Need for Speed Unbound Crystobal 1 3,509 10-31-2023, 04:53 PM
آخرین ارسال: یاشار12
  SSD پلی‌استیشن ۵ سرعت تمام جنبه‌های بازی‌ها را افزایش خواهد داد White Beard 1 4,384 12-04-2020, 01:41 PM
آخرین ارسال: asarina
  Black Roof Tile Made in China astao277 0 1,333 04-09-2020, 10:54 AM
آخرین ارسال: astao277
Rainbow معرفی بهترین بازی واقعیت افزوده برای گوشی های اندروید و iOS Sarakhani 0 2,168 12-17-2019, 10:21 AM
آخرین ارسال: Sarakhani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان