امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EA برای انتخاب بازیکن همراه مسی بر روی کاور بازی FIFA 16 نظرسجی برگزار می کند
[تصویر:  fifa-16-new-1024x576-250x141.jpg]

همانطور هم که خودتان مستحضر هستید نسخه ی جدید سری FIFA چندی پیش به صورت رسمی تایید شد و با عرضه ی اطلاعات به خصوص درمورد حضور تیم زنان در بازی حال نوبت به برگزاری نظرسنجی توسط EA برای کاور بازی FIFA 16 رسیده است. تا به اینجا که حضور « لیونل مسی » بر روی کاور حتمی شده است اما حال EA برای انتخاب بازیکن همراه مسی بر روی کاور بازی FIFA 16 نظرسجی برگزار می کند. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه شوید.

با توجه به نظرسنجی کمپانی EA طرفداران می توانند از بین بازیکنان نامداری همچون HENDERSON از تیم لیورپول، KANE از تیم تاتنهام، AGÜERO از تیم منچستر سیتی و COURTOIS از تیم چلسی بازیکن مورد علاقه ی خود را انتخاب کنند.

منبع
پاسخ
چرا همیشه باید مسی باشه؟؟؟
نمیگم رونالدو باشه چون خودم اصا ازش خوشم نمیاد ولی این همه بازیکن خوب هست تو دنیا!!!!! :exclamation:
پاسخ
این چهار بازیکن با چه ملاکی انتخاب شدن؟ همشون هم از لیگ برتر انگلیس؛ احتمالا قراردادی در بین هست.
" هندرسون " درسته بازیکن خوبیه، ولی بهتر از اون نبود، "کوتینیو " از لیورپول گزینه بهتری بود بنظرم، حالا " کین " بهترین بازیکن جوان لیگ برتر انگلیس بوده و " کورتوآ " هم  که از بهترین دروازه بان ها هست؛ همین " کورتوآ " باشه بهتره، یبار هم دروازه بان بره رو جلد؛ البته قبلا هم دروازه بان رو جلد فیفا بوده فکر کنم، مثل Ochoa‌، دروازه بان مکزیک و اسبق منچستر یونایتد
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
فکر میکنم برای اروپا باید این بازیکن ها باشن و برای امریکا اینا فکر میکنم تفاوت داشته باشه Confusedhy:
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
به نظر من برای رو جلد رفتن کسایی مثل نویر ( دروازه بان بایرن مونیخ ) رویس ( بازیکن دورتموند ) و خامس رودریگز ( رئال مادرید ) میتونن خیلی جلوه بهتری بدن .
مسی هم بد نیست اما من نمیپسندم برای کاور .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
فقط COURTOIS.... فقط چلسی  :heart: S0 (25)
وجدانا FIFA 16 امیدوار کننده بوده!
پاسخ
اروپایی بودن که نیست، چون آگواِرو اروپایی نیست، همون قرارداد با لیگ برتره احتمالا، چون همشون از تیم های لیگ برتری هستن، ولی هندرسون چرا آخه( گیر دادم به این هندرسون! ) کوتینیو هم نامزد بهترین بازیکن جوان لیگ برتر بوده و هم نامزد بهترین بازیکن سال بعد هم تیمیش انتخاب میشه، البته نه اینکه هندرسون بازیکن بدیه ولی وقتی بازیکن بهتری توی یه تیم هست چرا یکی دیگه باید انتخاب شه؛ کاپیتان تیم لیورپول هم بعد رفتن جرارد همین هندرسون هستش. یه علاقه ای از طرف EA به لیورپول و کاپیتانش وجود داره؛ بهتر بود جرارد رو انتخاب می کرد به مناسبت خداحافظیش از لیورپول، بهمراه ژاوی و کاسیاس که اونا هم از تیم هاشون خداحافظی کردن؛ یکم سلیقه به خرج نمیدن!
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 984 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,627 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,852 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,698 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,131 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان