امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Phil Spencer از مقایسه دو کنسول نسل بعدی سونی ومایکروسافت مضایقه میکند!+مصاحبه او
Phil Spencer مدیر کل استدیو های بازی سازی مایکروسافت دوست ندارد که دو کنسول نسل بعدی سونی و مایکروسافت از نظر قدرت با یکدیگر مقایسه شوند.
وی اعتقاد دارد که فعلا مشخص نیست کدام یک از دو کنسول برنده جدال بین یکدیگر خواهد شد.
[تصویر:  philspencer_1452748c.jpg]
بخشی از مصاحبه وی باfamitsu.com را در ادامه مطالعه کنید:"ما فعلا برروی کار خود تمرکز کرده ایم ودر این وهله زمانی توانایی مقایسه  دو کنسول را نداریم.سونی یک گذشته موفق با کنسول play station دارد و من از ته قلبم به آن ها احترام میگذارم.وقتی حرف از xbox one  حرف میزنیم تنها چیزی که باعث تهیج اذهان عمومی می شود لاین آپ بازی های آن است.در کنفرانس E3 ما لاین آپ عنوان های انحصاری خود را بکه در صدر آنTITANFALL بود را منتشر کردیم وجوایز متعدد و بیشتری را نسبت به دیگر پلتفرم ها بردیم که تعداد جوایز ما در تاریخ E3 به عنوان رکورد جاودانه شد.ما IP های قدیمی  مثل Killer Instinct را دوباره زنده کردیم.من باور دارم که لاین آپ عنوان های ما بسیار قدرتمند است مخصوصا در این دو سال."
وی در ادامه به چگونگی تصاحب جوایز و .. پرداخت.

این بسیار خوب است که کمپانی ها در موضوع احترام قرار گرفته و از بیهوده گویی وایجاد جنگ روانی بپرهیزندو بهتر است که این مهم تبدیل به یک هنجار شود وهر چه زودتر توسعه  یابدوفراگیر شود.

منبع
مترجم:AMIR M13
تاریخ انتشار خبر:17سپتامبر
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,707 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  پلی‌استیشن ۴ به دومین کنسول پرفروش تاریخ تبدیل شد yazdandoost 0 1,414 10-30-2019, 05:37 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,345 10-22-2019, 09:39 PM
آخرین ارسال: White Beard
  احتمال عرضه‌ی بازی Arise: A Simple Story برروی کنسول نینتندو سوییچ White Beard 0 1,314 10-18-2019, 09:35 PM
  نینتندو سوییچ برای پنجمین ماه پیاپی، عنوان پرفروش‌ترین کنسول بازی در ایالات متحده را White Beard 0 1,519 10-18-2019, 09:29 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان