امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی)
(07-06-2015, 01:26 PM)mahankalhori نوشته است:
(07-06-2015, 04:18 AM)BadBoy4Ever نوشته است:
(07-06-2015, 03:05 AM)mahankalhori نوشته است:
(07-06-2015, 01:55 AM)mahan-shadow نوشته است: شاید دیگه این سبک رو به فراموشیه همه گیمر های جدید زیره ده سالن و به بازی هایی مثل کال اف علاقه دارن دیگه کسی که جدیدا به بازی کردن پیوسته باشه دیگه سمت این سبک به خاطر گرافکش نره ولی من که هیچ وقت از ار پی جی دست نمیکشم و نخواهم کشید

تو ایران اینجوره نه تو خارج .
الان skyrim فکر کنم پرفروش ترین بازی single باشه و حتی از نظر خیلی ها بهترین بازی نسل 7 هست
falloutهم شدیدا ازش استقبال شده
world of war craft هم یکی از بهترین بازی های online در تاریخ هست
l

همه اینایی که گفتی تو ایران بیشمار طرفدار داره مخصوصا wow که میلیونی بازیش میکنن
راستش یه جورایی وقتی زیاد وقت میذاری روشون میفهمی که کارات هیچ معنی ای ندارن (خز میشه) واسه همینه که یکم جذاب نیست سبکش
ولی من خاطرات خوبی دارم ازش مثلا بهترین تجربه rpgیم دارک سولز

خوب همه بازی ها وقتی زیاد بازی کنی خز میشن تازی بنظر من rpg ها دیز تر خز میشن چون کارهای بیشتر و متفاوت تری میشه توش انجام داد نسبت به بقیه بازی ها
من متاسفانه dark souls بازی نکردم به نظرت بخوام بگیرم کدوم قسمتشو بگیرم بدون توجه به گرافیک بگو
اگه میخوای داستان بفهمی که از نسخه اول شروع کن ولی اگه میخوای ز اسونه بری به سخته نسخه دوم اسون تره نسبت به نسخه اول ولی هردو خیلیییی سختن ولی من عاشق این فرنچایزم

پاسخ
سلام 
ی بازی مثل ویچر یا اساسین درهمین سبک ها میشه معرفی کنید
ممنون :D
[تصویر:  jootix_3971470251.jpg]
پاسخ
دوستان من شاید یکم دیر اقدام به خرید شاهکار skyrim کردم...هنوز اوایل بازیم و ماموریت دارم یه سنگ به اسم (draginstone)رو از داخل یه کوه پیدا کنم...کسی میدونه تا کی باید داخل این کوه غرق بشیم؟!!!
[تصویر:  STALKER_2.jpg]
پاسخ
(07-12-2015, 10:47 AM)Tomb Raider A نوشته است: سلام 

یه بازی که ویژگی های جفتشونو داره و خیلی هم از بعضی جهت ها کامله : middle earth shadow of mordor 
این بهترین گزینست
پاسخ
(07-12-2015, 11:21 AM)BadBoy4Ever نوشته است:
(07-12-2015, 10:47 AM)Tomb Raider A نوشته است: سلام 

یه بازی که ویژگی های جفتشونو داره و خیلی هم از بعضی جهت ها کامله : middle earth shadow of mordor 
این بهترین گزینست

ممنون ولی اینو بازی کردم
پاسخ
بازی Rage یه بازی Open world ه ولی خیلی به بازی های RPG نزدیکه.خیلی هم گرافیک زیبایی داره.پیشنهاد میکنم بازی کن ;)

پاسخ
ریج ow نیست 
نمیشه کل دنیاشو جستجو کرد و یه محدودیتایی داره
بیشتر سبکش همون شوتر اول شخصه تا ow یا rpg
پاسخ
ممنون ولی ی گیم پلی ازش دیدم خوشم نیومد

نظرتون در مورد Fallout3 چیه؟
پاسخ
(07-12-2015, 07:01 PM)Tomb Raider A نوشته است: ممنون ولی ی گیم پلی ازش دیدم خوشم نیومد

به نظرم نگیرش بذار 4 بیاد ولی اگه نمیتونی 4 رو بازی کنی بگیر چون عالییییییه همچی بقا و زنده مونده محیط هم که خیلی بزرگه و...
همچی تمومه (حرف خاصی نمیمونه واسه شرح دادنش)
پاسخ
(07-12-2015, 07:01 PM)Tomb Raider A نوشته است: ممنون ولی ی گیم پلی ازش دیدم خوشم نیومد

گیم پلیش جذابه ولی گرافیکش افتضاح من که بازی بی گرافیک بازی میکنم ببین چیه که به این میگم افتضاح اگه میتونی کنار بیای بگیر

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نطر حول بازی بازی ویچر 3 levi ackerman 1 2,319 07-24-2015, 07:57 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان