امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titan Fall
درود.تو این تاپیک قصد داریم در مورد بازی انحصاری کنسول 360 و Xbox One یعنی Titan Fall بحث کنیم.اگر شما از طرفداران بازیهای چند نفره آنلاین هستید،این بازی برای شما بهترین انتخاب ممکن خواهد بود.

مدتی است که بازی Titan ّFall منتشر شده است.این بازی توسط استدیو تازه تاسیس Respawn ساخته شده است.استدیو Respawn در سال 2010 و بعد از جدایی نوابغ استدیو Infinity Ward یعنی جیسون وست و زامپلا و دیگر کارکنان این شرکت تاسیس شد.

این بازی که یک شوتر اول شخص هست،فقط دارای بخش چند نفره آنلاین هست و فاقد بخش تک نفره یا همان سینگل پلایر می باشد.از نکات قابل توجه این بازی می توان به قابلیت های سربازان اشاره کرد.شما در طول بازی می توانید بروی دیوار راه رفته و پرشهای بلند کنید.و در ادامه سوار Titan ها بشوید.منظور از Titan ربات های غول پیکر با قابلیت های منحصر به فرد هست.مثل حمل سلاح های سنگین و بسیار قوی،شما در طول بازی به عنوان سرباز و یا سوار بر این تایتانها به مبارزه با رقبای خود می پردازید.بازی به صورت 6 به 6 انجام می شود.همچنین در بازی سربازان دیگری نیز حضور دارند که توسط هوش مصنوعی کنترل می شوند.

اما اونچه که شایان ذکر هست،داشتن یک اینترنت قوی برای انجام این بازی هست.اگر پهنای باند شما زیر 1 مگ هست،بهتره این بازی رو فراموش کنید.

دوستان میتونن در این تاپیک در مورد این بازی بحث کنن،مشکلاتشون رو بگن و یا گیمرتگ خودشون رو بزارن و با سایر دوستان قرار بزارن.

پاسخ
اتفاقا برای انجام بازی باید مقدار پینگ کمی داشته باشید! طبق اطلاعاتی که به دست اومده، افرادی که پینگ اینترنتشون زیر 100 هست به راحتی می تونن این عنوان رو تجربه کنن.
من اینترنتم پهنای باندش 512 هست اما پینگم بین 40 تا 45![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] پس فکر می کنم بهتره اون قسمت پهنای باند زیر یک مگ رو از مطلبتون پاک کنید و باقی دوستان رو ناامید نکنید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تشکر.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(05-07-2014, 03:07 PM)'mohammadjavad' نوشته است: اتفاقا برای انجام بازی باید مقدار پینگ کمی داشته باشید! طبق اطلاعاتی که به دست اومده، افرادی که پینگ اینترنتشون زیر 100 هست به راحتی می تونن این عنوان رو تجربه کنن.
من اینترنتم پهنای باندش 512 هست اما پینگم بین 40 تا 45![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] پس فکر می کنم بهتره اون قسمت پهنای باند زیر یک مگ رو از مطلبتون پاک کنید و باقی دوستان رو ناامید نکنید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

شما باید پینگتون رو توی کشور های خارجی ببینید چقدر هست نه در تهران چون در تایتان فال سرور ایرانی تا اونجایی که میدونم وجود نداره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

ولی در کل حرفتون درسته بازی انلاین به پینگ ربط داره.

پاسخ
(05-07-2014, 03:07 PM)'mohammadjavad' نوشته است: اتفاقا برای انجام بازی باید مقدار پینگ کمی داشته باشید! طبق اطلاعاتی که به دست اومده، افرادی که پینگ اینترنتشون زیر 100 هست به راحتی می تونن این عنوان رو تجربه کنن.

در مورد این بازی خیر.پهنای باند در اولویت قرار داره.چون هوش مصنوعی سربازان و تایتان ها توسط سیستم Cloud مایکروسافت کنترل میشه.شما اگر پهنای باندت زیر 1 مگ باشه،اصلا حتی توی بازی هم نمیره.

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان