امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uncharted:Trail of Ibn آیا واقعی است
با سلام به تمام دوستان دلم براتون خیلی تنگ شده بود.در این مدت که گیمفا مشکل داشت به سایت ها معروف خارجی سری می زدم که به نکته جالبی برخورد کردم به نظر می رسه که نایتی داگ شماره بعدی آنچارتد رو به زودی معرفی می کنه.
نکته جالب در باره عکس پوشش نقش زنه که بنظر می رسه بازی در مناطق عربی باشه(امیدوارم که تو ایران نباشه)
[تصویر:  Unearthed-Trail-of-Ibn-Battuta.jpg] [تصویر:  unearthed-trail-of-ibn-battuta.jpg]
به نظر شما حقیقت داره؟ برای اطلاعات بیشتر به نشانه زیر بروید.
http://www.gamepur.com/news/10220-semaph...cusat.html
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
نمیدونم بازیسازا چه علاقه ای دارن به ساختن بازی ها در مناطق عربی و ایرانیConfused60:
پاسخ
صد در صد فیکه ، یکم تو همون سایت بگردین میفهمین که کاملا فیکه
خاهشا از سایت Gamepur زیاد خبر نزارید 70% فیکه
پاسخ
کلا علاقه دارن تو ایران بازی بسازن معروف شدیما!!!
پاسخ
پس عکس ها چی اونارو تو خیلی از سایت های دیگه هم دیدم.
بعدشم.سایت JOYSTIO این خبر رو تایید کرده هم سایت گیم مستر.
البته ممکنم هست شایعه هم باشهConfused60:
پاسخ
(01-23-2013, 09:58 PM)jack نوشته است: پس عکس ها چی اونارو تو خیلی از سایت های دیگه هم دیدم.
بعدشم.سایت JOYSTIO این خبر رو تایید کرده هم سایت گیم مستر.
البته ممکنم هست شایعه هم باشهConfused60:
صد در صد فیکه شما اون عکسایی رو که در ادامه ی خبر زده نگاه کن ، برداشتن صحنه های UNCHARTED 3 رو گذاشتن ! شما اگه این باریو چند با تموم کرده باشی به راحتی میفهمی که فیکه
پاسخ
برادر خودم از طرفداران سرسخت این بازیم.چه ربطی به بیابان داره.تو گفتی گیم پور من برات سایت های دیگه آوردم.
بعدشم مگه اگه بازی کمی تو بیابون باشه مشکلی پیش میاد.Confused24:

راستی یادم رفت این قدر این سایت گیم پور رو پایین نیار 50% خبر های سایت گیم فا از اون جاست.
پاسخ
(01-23-2013, 10:31 PM)jack نوشته است: برادر خودم از طرفداران سرسخت این بازیم.چه ربطی به بیابان داره.تو گفتی گیم پور من برات سایت های دیگه آوردم.
بعدشم مگه اگه بازی کمی تو بیابون باشه مشکلی پیش میاد.Confused24:

راستی یادم رفت این قدر این سایت گیم پور رو پایین نیار 50% خبر های سایت گیم فا از اون جاست.
یادم نمیاد چیزی در مورد بیابون گفته باشم ، حرف تو دهن من نذار لطفا
من خودم 10 بار به آقا کسری گفتم که به تحریریه بگه از این سایت خبر نزارن میتونی از خودشون بپرسی مسائل سایت به من مربوط نمیشه
پاسخ
کلا عرب هارو دوست دارن چون تومب رایدر هم عربی شد!!
ولی فکر کنم این فیک باشه Confused25:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
صد در صد فیکه
امسال مادریدی کشون داریممم

[تصویر:  unuhpmfk79r7oiox25dj.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در فروشگاه Ghost Recon Breakpoint، همه‌چیز با پول واقعی قابل خرید است White Beard 0 1,063 10-02-2019, 08:51 PM
آخرین ارسال: White Beard
  کارگردان فیلم Uncharted، راجع به این فیلم و نسخه‌ی بعدی این سری می‌گوید White Beard 0 813 07-07-2019, 02:27 PM
  سرورهای Uncharted 2 ،Uncharted 3 و The Last of Us برای پلی‌استیشن ۳ به زودی خاموش خوا White Beard 0 770 06-05-2019, 10:36 PM
  وجود یک واحد پولی قابل خرید با پول واقعی در Mortal Kombat 11 تایید شد White Beard 0 878 04-14-2019, 05:14 PM
  کارگردان سابق Uncharted 4 از طرح اولیه‌ی این بازی صحبت می‌کند White Beard 0 807 02-26-2019, 05:37 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان