امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
imdb لیست صداپیشگان و آهنگساز عنوان Call of Duty: Advanced Warfare را منتشر کرد
[تصویر:  Call_of_duty_advanced_Warfare.jpg]
به تازگی در سایت معروف imdb لیست صدا پیشگان عنوان Call of Duty: Advanced Warfare منتشر شده است و طی آن مشخص شده است آهنگساز سری معروف Metal Gear Solid یعنی آقای Harry Gregson-Williams آهنگ های بازی را ساخته است.
در زیر میتوانید این لیست را مشاهده نمایید:
  • Jonathon Irons (Antagonist) – Kevin Spacey
  • Mitchell (Protagonist ) – Troy Baker
  • Gideon (Side Character) – Gideon Emery
  • Knox – Khary Payton
  • Ilana – Angela Gots
  • Will Irons (Son of Jonathan Irons) – Paul Telfer
  • Joker – Jeremy Kent Jackson
  • Kingpin – Matt Riedy
  • Ajani or Ade M’Cormack – Adetokumboh M’Cormack
  • Cormack – Russell Richardson
  • Hades – Shareef Ibrahim
در لیست نام های نا آشنایی وجود ندارد و بیشتر با اغلب آن ها آشنایی دارید.با این حال آقای Harry Gregson-Williams را سایت imdb به عنوان آهنگساز این بازی ذکر کرده است.کار های قبلی او شامل: Metal Gear Solid: The Phantom Pain, MGS4: Guns of the Patriots, MGS3: Snake Eater, و MGS2: Sons of Liberty میشوند و همچنین در تعدادی فیلم سابقه دارد.
نظر شما چیست؟
منبع:
http://www.vg247.com/2014/05/12/call-of-...ic-report/

پاسخ
لیست موسقی چیه برادر من اینا اسم صداپیشه های شخصیت های بازی هست نه لیست موسیقی
[تصویر:  sgxkn2e1hxo6xwa6yjbm.jpg]
پاسخ
(05-12-2014, 11:43 PM)'snake' نوشته است: لیست موسقی چیه برادر من اینا اسم صداپیشه های شخصیت های بازی هست نه لیست موسیقی

با تشکر از شما.من هم منظورم همین بود.البته در بیانش اشتباه کردم.سپاس از شما.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,153 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali
  ندای بازگشت به اوج | نقدها و نمرات Call of Duty: Modern Warfare [به‌روزرسانی] yazdandoost 0 1,502 10-29-2019, 12:20 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  رسمی: برای تجربه‌ی Call of Duty: Modern Warfare باید حتما به اینترنت متصل باشید yazdandoost 0 1,497 10-26-2019, 12:21 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  جزئیات جدیدی از شخصیت‌های بازی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد White Beard 0 1,269 10-18-2019, 09:32 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بتل پس جای لوت باکس‌ها را در Call of Duty: Modern Warfare گرفت White Beard 0 1,291 10-18-2019, 09:31 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان