نظرسنجی: مقاله بعدی برای ترجمه؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
A Kiss, Sweet Mother
15.38%
2 15.38%
Alduin is Real
15.38%
2 15.38%
The Dragon War
53.85%
7 53.85%
The Falmer: A Study
15.38%
2 15.38%
در کل 13 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lمقالات اسکایریم
(01-18-2014, 02:33 PM)'youoy' نوشته است: خوب به نظر میرسد که بیشترشما Dragon war را انتخاب نموده اید.
لطفا در نظر سنجی شرکت کنید که من این مقاله را به صورت ((خلاصه)) یا به صورت ((کامل)) ترجمه کنم.نظر سنجی فقط تا عصر است.
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
Only for gamefa and all of it's users
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]Thanks for following

چون متن کمه به نظر من کامل ترجمه کن و براش عکس های بیشتری بذار[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ
خوب تا 3 ساعت دیگه انشالله میره رو تاپیک[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(یادم افتاد یه پروژه ++C باید انجام بدم عذر می خوام)
پاسخ
بسم الله الرحمن الرحیم
ترجمه مقاله:
Dragon war
صدمین کتاب برتر تامریِل
در عصر اِلف ها،زمانی که یسگرامُر برای اوّلین بار پای خود را بر روی تامریِل گذاشت ، مردم آن زمان حیوان ها را عبادت میکردند،دانشمندان معتقد بودند این مردم جاهل که اهل زمان بسیار دور بودند،به دلیل ترس و بزرگ دانستن این حیوانات آن ها را می پرستیدند.آن ها مختلف بودند برای مثال:جغد،گرگ،مار،شاهین،ماموت،وال،خرس،روباه و در آخر اژدها.
از همه حیوانات قوی تر و ارشد تر،اژدها بود.که سنبل اژدهایان ، اژدهایی به نام دراخوِن بود که در قلعه قدیمی اسکایریم وجود داشت.به طور یقیین،انسان ها زبان اژدهایان را نمیدانستند.به کار بردن کلماتی که انسان ها از جادوگران اژدها بدست می آوردند بسیار دشوار بود.قلعه ها و زمین های وسیعی برای افتخارات اژدهایان ساخته شده بود و آن مکان ، مکانی برای بازدید کردن از اژدهایان کشته شده و اثرات آن ها به دست انسان بود.
بسیاری از آن ها تا هنوز هم پا برجاست مثل قلعه وحشت که اسکلت ها و جادو گران اژدها ی زنده شده از آن جا محافظت میکنند.
اژدهایان ، اژدها می مانند و تا آن زمان تاج پادشاهی را که ارشد ترین چیز در موجودات در تامریِل است را بر سر خود می گذارند و به انسان ها نیز دستور می دهند.از همه چیز بگذریم، شما میتوانید هم بستگی و آرایش دفاعی و حجومی آن ها را در عکس شخصی آکاتوش (یک اژدها)مشاهده کنید.برای اژدهایان قدرت یعنی زمین.آن ها قدرت هایی دارند که باید از آن ها ترسید.
امّا قدرت و حکومت متلق برای آن ها نیست...
برای خواندن قسمت بعد باید صبر کنید ترجمش کنم.ترجمه:امیررضا حیدری

پاسخ
ایول داداش حض کردم(نمیدونم حض کردم یا حذ کردم یا هز یا ....)
یعنی بهترین ترجمه ای که تو عمرم دیده بودم...[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یعنی به ولله اگه یه مترجم حرفه ای هم بتونه یه همچین متن بی شاخ ودمی رو ترجمه کنه.
یعنی دمت گرم،مقالت باید جاودان بشه تا وقتی بر حوض فلان بر مسلمین وارد شود.
(هیچوقت نفهمیدم چجوری قراره به مسلمانان وارد شود!!![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]،یعنی دقیقأ نفهمیدم از کدوم قسمت بدنشون قراره بر آنها وارد شود....[img]images/smi/s0 (5).gif[/img])
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مخلوقات افسانه‌ای اسکایریم Pooriya__kh 13 7,694 06-28-2020, 11:08 PM
آخرین ارسال: PC FAN
  بررسی گربه سانان اسکایریم youoy 3 1,823 01-18-2014, 11:42 PM
آخرین ارسال: Persepolis_FC
  ایا اسکایریم بازی ای خوب است و ارزش دارد که در سال 2013 ان را بخریم؟؟ mamal 4 1,822 03-16-2013, 04:16 PM
آخرین ارسال: dark_prince277

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان