امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
the last of us 2
احسنت
بنگگگگگگگگگگگگگ (صدای کشیدن ماشه اسلحه ای توسط نیل دراکمن در سر خود !)
ادامه بده...
پاسخ
جالب بود 
ببینین ناتی داگ با یه نسخه. از بازی کاری کرد که تمام طرفدار ها عاشقش شدن و حاضرن بارش داستان بنویسم 
منم ایده هایی برای قسمت جدید دارم 
ممنون
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
(09-26-2015, 10:58 PM)last of amir نوشته است: جالب بود 
ببینین ناتی داگ با یه نسخه. از بازی کاری کرد که تمام طرفدار ها عاشقش شدن و حاضرن بارش داستان بنویسم 
منم ایده هایی برای قسمت جدید دارم 
ممنون

ممنون راستی همین الان استاد نیل دراکمون زنگ زد گفت تا فردا بیا اینجا پول بلیط هم داد ولی چون مدرسه دارم بعد انچارتد 4 میرم که قشنگ استاد وقتش خالی باشه میخواد نقش اولو بده به من :D

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
خسته نباشید دوست عزیز ...

از نظر نگارشی کارتان در سطح خوبی قرار دارد اما از لحاظ موضوع من به دلیل تجربه نکردن بازی با شخصیت ها آشنایی نداشتم و کلیت موضوع را درک نمی کردم اما با این وجود کارتان در سطح خوبی قرار دارد

ادامه دهید و به ارتقاء سطح داستان نویسی خود بپردازید

پیروز و موفق باشید ...
پاسخ
هنوز نخوندنم چون بازیش نکردم یعنی فرصت نبوده و (پول :D ) ایشالله تا چند وقت دیگه میگرم!!

نخوندنم شاید شاید برای اسپویل داستانی بشه میدونم داستان خیالی ولی خدارو چه دیدی شاید بشه!!!

ولی در کل خسته نباشید! ;)
[تصویر:  wpid-b5clrjb-770x402.png]
پاسخ
(09-27-2015, 01:03 AM)roali نوشته است: خسته نباشید دوست عزیز ...

از نظر نگارشی کارتان در سطح خوبی قرار دارد اما از لحاظ موضوع من به دلیل تجربه نکردن بازی با شخصیت ها آشنایی نداشتم و کلیت موضوع را درک نمی کردم اما با این وجود کارتان در سطح خوبی قرار دارد

ادامه دهید و به ارتقاء سطح داستان نویسی خود بپردازید

پیروز و موفق باشید ...

ممنون
بله واقعا اگه بازی نکردید نمیتونید شخصیت هارو بفهمید واقعا داستان بازی پیچیده ای هست و اگه تونسته باشید تجربه کنید میتونید شخصیت هارو درک کنید
امیدوارم همه بتونند تجربه کنند

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان