امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
(06-15-2015, 10:35 PM)edram نوشته است:
(06-15-2015, 08:46 PM)مجید نصر نوشته است:
(06-15-2015, 07:17 PM)edram نوشته است: با سلام
خسته شدم.تو رو خدا کممممممممممک کنید!
Confused
بازیمو نصب کردم اول کلی پیام داد که فایل های GFSDK_ShadowLib.win64 و ..... موجود نیست با سرچ تو نت پیدا کردم ولی حالا پیام میده:
FATAL ERROR:
Unrecoverable fault-Please restart the game

سیستمم هم سخت افزارش بالاست و اصلا مشکل نداره.
التماسا کمک کنید.
با تشکر فراوان
سلام کاربر عزیز
شما چه نسخه ای از بازی رو نصب کردید؟
نسخه ی کورپک یا نسخه ی ریلودد؟
ریلود

تو رو خدا کمکم کنید.15 تا دی وی دی بود همشو نصب کردم بین پارت 37و38 یک پیغام قرمز اومد و پارت اخر که 57 بود تا اخرش نصب نکرد ولی در نهایت ینک نصب ظاهر شد بازی رو نصب کردم و همچنین social club هم نصب کردم بقیه توضیحاتم در پست قبلی دادم
خدا خیرت بده کمک کن لطفا
با تشکر فراوان

اگه از بیرون خریدید مطمئنید ریلودد هست؟ چون بیرون اکثرا نسخه 3DM رو میفروشن و ریلودد رو ندارن
و اینکه از اون ارور موقع نصب یه عکس بگیرید احتمالا بخاطر همون هست چون اگه یکی از پارت ها نصب نشده باشه بازی اجرا نمیشه
به احتمال زیاد یکی از دی وی دی ها مشکل داره و باید تعویضش کنید
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
(06-15-2015, 11:04 PM)almasgame.com نوشته است:
Confused
بازیمو نصب کردم اول کلی پیام داد که فایل های GFSDK_ShadowLib.win64 و ..... موجود نیست با سرچ تو نت پیدا کردم ولی حالا پیام میده:
FATAL ERROR:

التماسا کمک کنید.
با تشکر فراوان
سلام کاربر عزیز
ریلود

تو رو خدا کمکم کنید.15 تا دی وی دی بود همشو نصب کردم بین پارت 37و38 یک پیغام قرمز اومد و پارت اخر که 57 بود تا اخرش نصب نکرد ولی در نهایت ینک نصب ظاهر شد بازی رو نصب کردم و همچنین social club هم نصب کردم بقیه توضیحاتم در پست قبلی دادم
خدا خیرت بده کمک کن لطفا
با تشکر فراوان

اگه از بیرون خریدید مطمئنید ریلودد هست؟ چون بیرون اکثرا نسخه 3DM رو میفروشن و ریلودد رو ندارن
و اینکه از اون ارور موقع نصب یه عکس بگیرید احتمالا بخاطر همون هست چون اگه یکی از پارت ها نصب نشده باشه بازی اجرا نمیشه

(06-15-2015, 11:22 PM)edram نوشته است:
(06-15-2015, 11:04 PM)almasgame.com نوشته است:
Confused
FATAL ERROR:

التماسا کمک کنید.
با تشکر فراوان
سلام کاربر عزیز
ریلود

خدا خیرت بده کمک کن لطفا
با تشکر فراوان

بازیو از سایت bestgame خریدم.اخه چطور میشه پس لینک setup ظاهر شد.اخه تا وقتی که دی وی دی ها کامل ریخته نشده باشه لینک setup ظاهر نمیشه؟!!!!!
پاسخ
با سلام من نسخه full unlocked رو دارم اگه با این فایل 3dmtoreloaded بازی رو به reloaded تبدیل کنم فرقی با نسخه اصلی reloaded نداره که؟؟؟؟
پاسخ
(06-15-2015, 11:35 PM)rasacin نوشته است: با سلام من نسخه full unlocked رو دارم اگه با این فایل 3dmtoreloaded بازی رو به reloaded تبدیل کنم فرقی با نسخه اصلی reloaded نداره که؟؟؟؟

خیر فرقی نداره در واقع فایلای ریلودد رو جایگزین فایلای 3dm میکنید
مشکلات بازی هم کامل رفع میشن و موقع کاور گیری و سر برخی مراحل بازی ارور stop working نمیده
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
سلام 

در هنگام نصب بازی یه ارور میاد برام خواهشا جواب بدید ...

وسط نصب یه ارور میاد :

.setup was not completed

please correct the problem and run setup again

decompression failed with error code -12

پایینش هم finish زده که وقتی فینیشو میزنم ارور میاد :

unable to execute files

E:\gta\grand theft auto v\installers\social club v1.1.5.8 setup.exe

creatprocess failed; code 267
the directory name is invalib
پاسخ
میگما، شایعه شده،برای بازی این گیم، نیاز به 210 گیگ فضای خالی در درایوی که گیم حضور داره،دارید، حقیقت است عایا؟
جمله مسخره من دراوردی: 
Life is nothing serious ,Take it to your  nothing!!!!! :cool:   
در ضمن "بچه اراکوم،خیلی بی باکوم"
پاسخ
مشکل بن در gtaonline steam

سلام دوستان نمیدونم چرا منو 10 ساعت پیش بن کردن و این متنی که به ایمیلم فرستادن

Hi AMIR.HR,

This is an automated message from Rockstar Games to inform you that your account has been flagged for violating our Online Features Code of Conduct and/or EULA, found here:
- http://www.rockstargames.com/conduct
- http://www.rockstargames.com/eula
Accounts can become flagged as a result of automated statistical analysis or manual review of evidence for violations such as modding, hacking, exploiting or abusing game mechanics, or otherwise interfering with other players’ gameplay experience. Some actions taken in response to these flags may result in restrictions on functionality in GTA Online, such as a muted microphone, restrictions on UGC creation, or being restricted to the Cheater or Bad Sport Pools for matchmaking.
Repeated flags will result in longer and more restrictive penalties and we may permanently restrict your ability to access GTA Online. Certain actions, such as ISO/Memory modding or selling accounts may result in an immediate permanent ban.

Please note that this is a no-reply email address.

Rockstar Games

این هم دو تا متنی که تو بازی دارم

your social club account is currently banned from grand theft auto online . you will not be able to transfer your character and progression data until the ban is lifted

social club rights have been revoked for this account

اقایون الان بن دایم یا موقت شدم جریان چیه میشه کمک کنید
پاسخ
دادا ولی توش حرفی از بن شدن نزده فقط گفته نشانه گذاری شده و یکی هم همین مشکل تو سشوال براش یه سال پیش اتفاق افتاده بود تو نظرات گفتن 2 هفتس و تمام و پول رنکت از بین میره

و تا حالا کسایی که بن دایم شدن از افلاین هم قطع شده بودن

اما من الان هم به سوشال هم افلاین دسترسی دار جز انلاین

دادا ولی توش حرفی از بن شدن نزده فقط گفته نشانه گذاری شده و یکی هم همین مشکل تو سشوال براش یه سال پیش اتفاق افتاده بود تو نظرات گفتن 2 هفتس و تمام و پول رنکت از بین میره

پاسخ
(06-17-2015, 01:47 PM)AMIRHR1 نوشته است: دادا ولی توش حرفی از بن شدن نزده فقط گفته نشانه گذاری شده و یکی هم همین مشکل تو سشوال براش یه سال پیش اتفاق افتاده بود تو نظرات گفتن 2 هفتس و تمام و پول رنکت از بین میره

از ماد یا هک استفاده کردی  :huh: :huh:
پاسخ
دوستان پینگ Online برای ما جوابگو هست ؟
میخاستم بگیرم ولی روی پینگ بازی شک دارم هیچ جورم نتونستم موقعیت یا IP سرورای Rockstar رو پیدا کنم امتحان کنم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,711 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 75,138 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,924 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 50,069 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,337 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان