امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
(07-15-2015, 03:07 PM)fredmehdi نوشته است: درجه سختی روی نرماله.

من تا گلوبال نصبیدم سریعا پاکدم خیلی بازیش بد شده :|
پاسخ
سلام 
به نظرتون بازیه Dragon Age Inquisition بازیه جالبیه
پاسخ
(07-15-2015, 04:12 PM)Dead ■ Man نوشته است: سلام 
به نظرتون بازیه Dragon Age Inquisition بازیه جالبیه

عالیه دوست عزیز.
اگه از سبک rpg خوشتون بیاد، عاشقش میشید.
ویجر 3 هم شدیدا پیشنهاد میشه(تو این سبک)
پاسخ
فعلا من میخام افلاین بازی کنم.کسی نمیدونه چطور میشه تعداد رو زیاد کرد؟
پاسخ
درود 
 میخواستم بپرسم برای بازی کردین انلاین counter strike global offensive نیاز به cd key  هستش ؟
 اگه نیست ما بخریم معمولیو بعد یه سوال دیگه این نسخه اصن بازیکن داره ؟؟؟؟؟
یعنی انلاین بازی میکنه کسی اصن به خاطر نداشتن گرافیک میگم ؟ اخه ما splinter cell blacklist  گرفتیم cd key  اومدیم انلاین یه نفر نبود بازی کنیم این بازی چطوره ؟؟؟؟

کیفیت چی کیفیت خوبی داره ارزش خرید داره ؟؟
[تصویر:  True_Detective_wallpapers_4.jpg]
پاسخ
دوست عزیز این بازی گرافیک خاصی نداره که میگی کسی نیاد. در مپ aztec بازی bloom و light shaft تو چشمته از شدت زیاد بودن.همون سورس و 1.6 بازی کن خیلی بهتره.
پاسخ
(07-15-2015, 06:51 PM)fredmehdi نوشته است: دوست عزیز این بازی گرافیک خاصی نداره که میگی کسی نیاد. در مپ aztec بازی bloom و light shaft تو چشمته از شدت زیاد بودن.همون سورس و 1.6 بازی کن خیلی بهتره.

یعنی counter strike global offensive بازیکن نداره ؟
میشه اسم کامل این دوتا بازی دیگه ایی که پیشنهاد کردید رو بگید 
شما بد متوجه شدید من گفتم چون گرافیک بازی کمه اصلا بازیکن انلاین دارخ ؟ نه اینکه گرافیکش بالاست !
1.6 چجوریه ؟ خوبه ؟

بازی میشناسی که بازیکن زیاد داشته باشه انلاینش هم cd key  نخواست که هیچ خواست هم ارزون باشه
[تصویر:  True_Detective_wallpapers_4.jpg]
پاسخ
COUNTER STRIKE 1.6
COUNTERSTRIKE SOURCE
ببخشید اشتباه شد.تعداد بازیکنان این بازی زیاده
ارما 3 و DAYZ و H1Z1 و WORLD OF WARCRAFT و LEAGUE OF LEGENDS و LEFT4DEAD و CALL OF DUTY 8 و MOUNT AND BLADE و FIFA و PES و total war
gta v هم گرونه ولی اگر گیرت بیاد عالیه.
اینا یا سی دی کی نمیخان و یا نسبت به بقیه بازی ها ارزون ترند.خیلی هم بازیکن دارند
پاسخ
(07-15-2015, 06:51 PM)fredmehdi نوشته است: دوست عزیز این بازی گرافیک خاصی نداره که میگی کسی نیاد. در مپ aztec بازی bloom و light shaft تو چشمته از شدت زیاد بودن.همون سورس و 1.6 بازی کن خیلی بهتره.
گرافیک خاصی نداره ؟؟؟ باشه از نظر شما 1.6 خیلی بهتره 
یعنی بیشتر از هزارتا سرور تو بازی کمه بیشتر از 100 مپ تو این بازی کمه
مگه bloom چی داره خوب الام بلوم تو همه ی بازیها وجود داره چه ربطی داره
پاسخ
(07-15-2015, 07:32 PM)Dead ■ Man نوشته است:
گرافیک خاصی نداره ؟؟؟ باشه از نظر شما 1.6 خیلی بهتره 
یعنی بیشتر از هزارتا سرور تو بازی کمه بیشتر از 100 مپ تو این بازی کمه
مگه bloom چی داره خوب الام بلوم تو همه ی بازیها وجود داره چه ربطی داره
چرا شما دعوات میاد؟یکم خونسرد تر عزیزم.هر کسی نظری داره.یکم احترام خوبه ها.من منظورم ساختار کلی و گیم پلی بازی بود.من سورس رو بیشتر میپسندم.شما اینو بازی کن.کسی هم جلوت رو نرفته.لازم نیست دیگران رو متقاعد کنی. ;)
یک سوال دیگه.واقعا به نظر شما گرافیک این بازی نسبت به سال 2012 و با وجود این همه اپدیت قابل قبوله؟من نگفتم بازی بلوم نداشته باشه.میگم باید کم تر باشه.چشمم کور شد.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 366 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 737 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 611 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,335 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,979 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان