امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4
من کم میام و کم هم سوال میپرسم خواهشا جواب ما رو هم بدید چند روزه سر میزنم هیچکی جواب نمیده؟
میشه تو فارکرای آفلاین گروهی حمله کرد به قلعه های دشمن؟(منظورم با اعضای گلدن پث هست)
پاسخ
سلام لطفا اینو دیگه جواب بدین . 
من تو اکانت اوپام dlc پروجکت( بازی ریجن ۲ هست ) رو دان کردم بعد چجوری باید تو اکانت امریکا بریزم ؟
پاسخ

(08-24-2015, 01:56 PM)ps 4 ever نوشته است: من کم میام و کم هم سوال میپرسم خواهشا جواب ما رو هم بدید چند روزه سر میزنم هیچکی جواب نمیده؟
میشه تو فارکرای آفلاین گروهی حمله کرد به قلعه های دشمن؟(منظورم با اعضای گلدن پث هست)

خیر فقط این امکان رو در بخش انلاین دارین(دقیق نمیدونم ولی فکر نکنم بشه)
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
سلام من میخوام پلاس رایگان ژاپن بگیرم بلود برن بازی کنم حالا اگه چهار ده روز تمام شه و بخوام یوزر جدید بسازم و دوباره پلاس رایگان  بگیرم و بلود برن بازی کنم بازی از اول میاد؟

سلام من میخوام پلاس رایگان ژاپن بگیرم بلود برن بازی کنم حالا اگه چهار ده روز تمام شه و بخوام یوزر جدید بسازم و دوباره پلاس رایگان  بگیرم و بلود برن بازی کنم بازی از اول میاد؟
پاسخ
(08-27-2015, 07:18 PM)سبحان اسپایک نوشته است: سلام من میخوام پلاس رایگان ژاپن بگیرم بلود برن بازی کنم حالا اگه چهار ده روز تمام شه و بخوام یوزر جدید بسازم و دوباره پلاس رایگان  بگیرم و بلود برن بازی کنم بازی از اول میاد؟

اولا بلاد بورن بخش آنلاین نداره ولی CO-OP داره که باید اینترنت و پلاس باشه . بعدشم تو هر بازی دیگه ای بخوای انلاین بزنی پلاس ربطی به سیو بازیت نداره فقط مجوز برا ورود به بخش آنلاینه
پاسخ
(08-27-2015, 09:13 PM)Sadegh PS4 LOVER نوشته است:
(08-27-2015, 07:18 PM)سبحان اسپایک نوشته است: سلام من میخوام پلاس رایگان ژاپن بگیرم بلود برن بازی کنم حالا اگه چهار ده روز تمام شه و بخوام یوزر جدید بسازم و دوباره پلاس رایگان  بگیرم و بلود برن بازی کنم بازی از اول میاد؟

اولا بلاد بورن بخش آنلاین نداره ولی CO-OP داره که باید اینترنت و پلاس باشه . بعدشم تو هر بازی دیگه ای بخوای انلاین بزنی پلاس ربطی به سیو بازیت نداره فقط مجوز برا ورود به بخش آنلاینه
 همون co-op رو گفتم ممنون
پاسخ
سلام
من بازی GTA V ریجن آل به همراه آپدیت کاملش رو میخوام بخرم
من قبلا بازیو تموم کردم و الان میخوام آنلاینش هم بازی کنم
فقط یه مشکل که هست اینه که من وای فای ندارم
الان هم بازی farcry 4 ps4 رو دارم و با هات اسپات کردن اینترنت 3G ایرانسل بدون هیچ مشکلی بازی میکنم
میخواستم بدونم میشه با همین اینترنت ایرانسل gta v رو هم بدون مشکل بازی کنم؟؟
(وقتی تو ps4 تست سرعت میگیرم سرعت دانلود همیشه از 2MB بیشتره حتی یه بار نوشت 4MB )(اشتراک پلاس هم دارم)
پاسخ
تمام بازی های جدید ps3 رو نام ببرید الته قشنکاش 

از ساله 2014 به بعد و اواخر 2013
پاسخ
با سلام دوستان من امروز فیفا 15 رو اپدیت کردم ولی ترکیباش به روز نشدو همون قبل نقل و انتقالاته. واسه همه اینجوره؟ ترکیبارو نمیخوان به روز کنن؟اخه شنیده بودن هر هقته به روز میکنن ولی واسه من هنوز فالکائو فن پرسی دیماریا تو منچسترن و بازیکنای جدید اضافه نشده.
پاسخ
دوستان امکان داره اگه یه بازی رو آپدیت کنیم سیو بازی بپره؟؟؟
[تصویر:  BSCc2Fr.jpg?1]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 arshiasaberi 3,546 519,744 05-03-2021, 12:03 PM
آخرین ارسال: tamir24
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 140,390 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات راجع به طرح شیرینگ Amazing spidey 1 1,412 06-16-2015, 05:01 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia
  گیم پلی بازی watch dogs با بازی خودم ps4 esi79 0 1,637 06-29-2014, 02:00 PM
آخرین ارسال: esi79

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان