امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موسيقي هاي درخواستي ( فقط بازي ها )
سلام همه دوستان گیمفایی ...
آقایان یک آهنگ خیلی زیبایی هست تو بازی ویچر 3 . 
در یکی از مراحل که دنبال داندلیون میگردیم به ی بار میریم که دوست دخترش اونجا خوانندست ! ( اسمشم یادم نیست ! ) .
ی آهنگی رو میخونه قبل از اینکه باهاش صحبت کنیم .
میخواستم ببینم کسی این آهنگ رو داره اصلا هست ؟
توجه : من نسخه اسپشل ادیشن بازی رو دارم که CD ساند ترک هاش هست اما تو اونا نبود .
پاسخ
موزیکو سئوند ترک های need for speed 2015 رو قرار بدین لطفا
پاسخ
دوستان
توی بازی Most Wanted 2012 همون اول که میخوای بازی کنی اولش یه فیلمی نشون میده که شهر و اینا رو معرفی میکنه. موقع پخش اون فیلم یه آهنگی میخونه که ممنون میشم اونو اگه اسمشو میدونین بهم بگین.
پاسخ
بفرما عزیزم اینم لینکش  برو حالشو ببر  S0 (36)  

اینم متن آهنگش : 

نقل‌قول:
Change everything you are
And everything you were
Your number has been called

Fights and battles have begun
Revenge will surely come
Your hard times are ahead

Fights and battles have begun
Revenge will surely come
Your hard times are ahead

Best, you've got to be the best
You've got to change the world
And use this chance to be heard
Your time is now
Don’t let yourself down
And don’t let yourself go
Your last chance has arrived

Best, you've got to be the best
You've got to change the world
And use this chance to be heard
Your time is now
پاسخ
(11-14-2015, 11:07 PM)AMIRHR1 نوشته است: موزیکو سئوند ترک های need for speed 2015 رو قرار بدین لطفا

سلام
دانلود

(10-30-2015, 06:43 PM)The J0ker نوشته است: سلام، من همون موسیقی رو میخواستم که توی بازی Far Cry 3 وقتی که جیسون (شخصیت اصلی بازی) به طرف جنگل فرار میکنه (همون اول بازی) و بعدش توی دریا میوفته یه ملودی پخش میشه، همون ملودی رو میخواستم.

سلام
دانلود

(11-14-2015, 10:38 PM)Dead Soldier نوشته است: سلام همه دوستان گیمفایی ...
آقایان یک آهنگ خیلی زیبایی هست تو بازی ویچر 3 . 
در یکی از مراحل که دنبال داندلیون میگردیم به ی بار میریم که دوست دخترش اونجا خوانندست ! ( اسمشم یادم نیست ! ) .
ی آهنگی رو میخونه قبل از اینکه باهاش صحبت کنیم .
میخواستم ببینم کسی این آهنگ رو داره اصلا هست ؟
توجه : من نسخه اسپشل ادیشن بازی رو دارم که CD ساند ترک هاش هست اما تو اونا نبود .

سلام ارین جان فکر کنم منظورت این اهنگ باشه... (اگر نبود باید اسم مرحله و اسم دختره رو بگی وگرنه نمیدونم کجاشون میگی S0 (2) )
دانلود
پاسخ
سلام 
اون آهنگ اول Assassin's creed brotherhood رو که شبیه اپرا می مونه رو اگه کسی میتونه بزاره 
ممنون S0 (74)
پاسخ
موسیقی Atom Bomb یا TNT توی فالوت 4، که از رادیو Diamond City بخش میشه، و دیگه اینکه وقتی که توی E3 وقتی که گیمپلی رو نشون میدادن این آهنگ بود.
دیگه موسیقی متن بازی فالوت 4، دقیقا همون لحظه‌ی که تازه باشی شروع میشه و توی منوی اصلی هستی، یه موسیقی توی پس زمینه پخش میشه همونو میخوام.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
سلام این آهنگ ezio family که انقدر تعریف میکنن یه نفر بزاره گوش کنیم ببینیم چیه؟
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
(12-03-2015, 06:58 PM)AMIRMKX نوشته است: سلام این آهنگ ezio family که انقدر تعریف میکنن یه نفر بزاره گوش کنیم ببینیم چیه؟

بفرما داداش لذت ببر ازش: 
لینک
آهنگساز: جسپر کید
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
آهنگ lock&loadگه از رادیو Tha Lab تو Gta V  پخش میشه و همچنان در تریلر 60 فریم بر ثانیه نسخه پی سی همون پس زمینه پخش میشد.
لطفا با کیفیت 128 برام بذاری اگه کیفیت 320 باشه که خیلی عالی میشه
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود موسيقي متن Assassin’s Creed 3 GamerStation 4 3,246 11-09-2012, 01:53 PM
آخرین ارسال: GamerStation

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان