امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای خرید PS4
 ببخشید فک کنم سوالم رو تو انجمن اشتباهی زدم اونو پاک کنین شرمنده تازه واردیم دیگه چه کنیم......سلام خسته نباشین من میخواستم ps4 بخرم به نظرتون صبر کنم واسه این نسخه هایه جدید بیاد یا نه همین نسخه هایه معمولی رو بگیرم و یا صبر کنم نسخه اسلیم بیاد(و اینکه نسخه اسلیم کی میاد؟)

با تشکررر 
پاسخ
(06-30-2015, 11:37 AM)reza.akbari نوشته است:  ببخشید فک کنم سوالم رو تو انجمن اشتباهی زدم اونو پاک کنین شرمنده تازه واردیم دیگه چه کنیم......سلام خسته نباشین من میخواستم ps4 بخرم به نظرتون صبر کنم واسه این نسخه هایه جدید بیاد یا نه همین نسخه هایه معمولی رو بگیرم و یا صبر کنم نسخه اسلیم بیاد(و اینکه نسخه اسلیم کی میاد؟)

با تشکررر 

به نظر من صبر کنید بهتره! چونکه احتمالش هست که قیمت نسخه ای که الان هست کمتر بشه! ولی با نظر خودتونه!
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
نقل‌قول: به نظر من صبر کنید بهتره! چونکه احتمالش هست که قیمت نسخه ای که الان هست کمتر بشه! ولی با نظر خودتونه!
این نسخه جدید که اومده خیلی تفاوتی نکرده از نظر عملکرد من بیشتر میترسم نسخه اسلیم بیاد
مشخص نشده که اون کی میاد؟
پاسخ
سلام دوستان

من 2.500  پول دارم

میخوام یه وسیله بخرم تابستون سرگرم بشم

گزینه هامم پی اس 4 (با سه تا از بازی هاش mortal kombat x - gta v -driveclub) :cool:

آیفون 6

و یا یه سیستم
  :-/
حتی بعضی وقت ها فکر میکنم یه کنسول نسل 7 بخرم که بازی های بیشتری باش بگیرم! :dodgy:  

سوالم از شما اینه که با پولم میشه سیستم خوب خرید؟ Confused

و یا کلا پیشنهادتون اینه که چی بخرم؟؟؟ :D
پاسخ
(06-30-2015, 12:33 PM)reza.akbari نوشته است:
نقل‌قول: به نظر من صبر کنید بهتره! چونکه احتمالش هست که قیمت نسخه ای که الان هست کمتر بشه! ولی با نظر خودتونه!
این نسخه جدید که اومده خیلی تفاوتی نکرده از نظر عملکرد من بیشتر میترسم نسخه اسلیم بیاد
مشخص نشده که اون کی میاد؟

خیر هنوز مشخص نشده!
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
(06-30-2015, 02:29 PM)parsa_78 نوشته است: سلام دوستان

من 2.500  پول دارم

گزینه هامم پی اس 4 (با سه تا از بازی هاش mortal kombat x - gta v -driveclub) :cool:

آیفون 6

و یا یه سیستم
حتی بعضی وقت ها فکر میکنم یه کنسول نسل 7 بخرم که بازی های بیشتری باش بگیرم! :dodgy:  

آیفونو که کلا بذار کنار!
با این پول نمیدونم بشه سیستم خوب گرفت یا نه! تازه اگرم بتونی بگیری سیستمی نیست که همه بازیای جدید رو تا چن سال دیگه با کیفیت بالا اجرا کنی!
میریم سراغ ps4!که پیشنهاد خودمم هست!

شما میتونی با تعویض کردن و خرید بازیای دسته دوم اکثر بازیا رو بازی کنی!
بعد برا دفه اول چرا اینا رو میخوای بخری؟؟؟؟به جای مورتال و درایوکلاب چیزای دیگه بخر!
مثلا:بتمن آرکام نایت - ویچر - بلادبورن(البته اگه هاردکوری) - د لست آف آس و...
پاسخ
(06-30-2015, 02:29 PM)parsa_78 نوشته است: سلام دوستان

من 2.500  پول دارم

آیفون 6

و یا یه سیستم

اگر  فقط بحث سرگرمی که ps4 رو پیشنهاد می دم!
تابستون که سهله
شما می تونی باش 5 سال سرگرم شید
اگر نیاز به گوشی دارید خب گوشی بگیرید ولی اصلا برای سرگرم شدن مناسب نیست نسبت به بقیه!
سیستم هم بله می تونی یک سیستم خوب(نه عالی) ببندی ولی خب pc مشکلات خودش رو داره! انلانین بازی کردن سخت تره/ مشکلات بازی ها هم بعضی مواقع زیاده
ولی اگر برای کار های دیگه هم نیاز دارید pc خیلی مناسبه
ولی به طور کل ps4 رو پیشنهاد می کنم/ راحت تر و سرگرم کننده تر هست و دیگه به مشکل بر نمی خورید
می تونید کنسول رو بخرید و با بقیه ی پول هم بازی تهیه کنید
پاسخ
ممنون از دوستان عزیز که راهنمایی کردند
از لحاظ نیاز به موبایل بگم که آنچنان نیاز ندارم چون خودم گلکسی اس 3 دارم
اما برای خرید پی اس 4 یک مقدار شک دارم ..به خاطر اینکه یکی از دوستانم خریده میگه که آپدیت بازی هاش حجماشون خیلی بالاس و متاسفانه خودم هم اینترنت خوب ندارم(مبین نت 512 دارم نا محدود هم نیست)
اگر راهی برای آپدیت بازی هاش از بیرون باشه که عالیه
من دوست ندارم بازی ها رو تعویض کنم و علاقه دارم یه چیزی رو که میخرم نگه دارم و در ضمن فصلل مدارس خیییلی کم بازی میکنم و همین 3 تا کافیه
دوست عزیزی که چند تا بازی دیگه پیشنهاد داد
بلادبورن ( اولین تجربه کنسولیمه و گیمر حرفه ای نیستم) د لست اف اس (داستانیه و وقتی تموم شد دیگه حال نمیده )
تو انتخاب بازی هام سعی کردم بازی هایی انتخاب کنم که بعد از داستانشون هم بشه بازی کرد

آنلاین هم که اصلاااااا بازی نمیکنم
پاسخ
(06-30-2015, 02:44 PM)parsa_78 نوشته است: ممنون از دوستان عزیز که راهنمایی کردند
اما برای خرید پی اس 4 یک مقدار شک دارم ..به خاطر اینکه یکی از دوستانم خریده میگه که آپدیت بازی هاش حجماشون خیلی بالاس و متاسفانه خودم هم اینترنت خوب ندارم(مبین نت 512 دارم نا محدود هم نیست)
من دوست ندارم بازی ها رو تعویض کنم و علاقه دارم یه چیزی رو که میخرم نگه دارم

خب شما وقتی که انلاین بازی نمی کنید دیگه نیازی به اپدیت کردن بازی ها ندارید!
اپدیت برای وقتیه که بخواید انلاین بازی کنید!
ولی شما که انلاین بازی نمی کنید هیچ نیازی به اپدیت کردن بازی ها ندارید
اپدیت ممکنه یک سری موارد به بازی اضافه کنه ولی عموما برای انلاین بازی کردن اپدیت می کنند!
شما اصلا نیازی به اپدیت ندارید خیالتون راحت
پاسخ
(06-30-2015, 02:50 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است:
(06-30-2015, 02:44 PM)parsa_78 نوشته است: ممنون از دوستان عزیز که راهنمایی کردند
من دوست ندارم بازی ها رو تعویض کنم و علاقه دارم یه چیزی رو که میخرم نگه دارم

خب شما وقتی که انلاین بازی نمی کنید دیگه نیازی به اپدیت کردن بازی ها ندارید!
اپدیت برای وقتیه که بخواید انلاین بازی کنید!
ولی شما که انلاین بازی نمی کنید هیچ نیازی به اپدیت کردن بازی ها ندارید
اپدیت ممکنه یک سری موارد به بازی اضافه کنه ولی عموما برای انلاین بازی کردن اپدیت می کنند!
شما صالا نیازی به اپدیت ندارید خیالتون راحت

دمت گرم داداش مرسی از راهنماییت
پس من دیگه همون پی اس 4 رو میخرم
ریجن 2 بخرم دیگه؟شنیدم بهتر از بقیس؟
باندل بخرم یا ساده؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question خرید بدنه Ps4 ضربه خورده hossein V 3 2,203 09-05-2022, 10:48 AM
آخرین ارسال: sims2022
  دانلود نرم افزار PS4 Remote Play برای PC و Mac IMJUSTAMIR 11 15,931 05-16-2020, 02:22 AM
آخرین ارسال: kiaplaysgamr
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,724 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  مبدل موس و کیبورد برای ps4 amink69 2 2,283 12-02-2017, 06:02 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  رای دادن برای اضافه شدن زبان فارسی به ps4 A.Rajabi 1 2,056 08-19-2017, 09:08 PM
آخرین ارسال: A.Rajabi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان