امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
سلام.اگه میشه در بخش کنترل پنل ی قسمتی اضاف کنید به نام گالری عکس ها.که همه هر نوع عکس بازی داشتند بزارن اونجا.ممنون
پاسخ
لطفا یه بخشی رو به عنوان حال الانم اضافه کنید خیلی جالبهConfused25:
پاسخ
سلام یک مشکلی پیش اومده من 12 شب امتحان کردم می تونستم اعتبار بدم ولی اعتبار ندادم.الان میگه به حداکثر رسیدی مطمئنم اعتبار ندادم. چیکارکنم؟
پاسخ
(09-15-2012, 12:55 PM)mohammad13 نوشته است: سلام یک مشکلی پیش اومده من 12 شب امتحان کردم می تونستم اعتبار بدم ولی اعتبار ندادم.الان میگه به حداکثر رسیدی مطمئنم اعتبار ندادم. چیکارکنم؟

سيستم My bb كلا يكم دير عمل ميكنه بخاطر همينه
پاسخ
می خواستم بگم چرا تاپیک محمد رسول الله رو بستین.وقتی توهین می کنن.نباید که همین جوری بشینیم نگاه کنیم که.
پاسخ
(09-15-2012, 08:20 PM)mohammad13 نوشته است: می خواستم بگم چرا تاپیک محمد رسول الله رو بستین.وقتی توهین می کنن.نباید که همین جوری بشینیم نگاه کنیم که.

داداش اينجا فروم گيم هست نه بحث هاي ديگه راستي Maximum-Dev دليلش رو نوشته
پاسخ
(09-15-2012, 08:22 PM)Gamerstation نوشته است:
(09-15-2012, 08:20 PM)mohammad13 نوشته است: می خواستم بگم چرا تاپیک محمد رسول الله رو بستین.وقتی توهین می کنن.نباید که همین جوری بشینیم نگاه کنیم که.

منم دلیلشو دیدم ولی آخه نمیشه که همین جوری بشینیم هیچکار نکنیم.تازه این مورد استثنا به نظر من. بعد وقتی توهین می کنن.ما توهین نکنیم.تازه بچه ها که چیزی نگفتن.
پاسخ
(09-15-2012, 08:27 PM)mohammad13 نوشته است:

منم دلیلشو دیدم ولی آخه نمیشه که همین جوری بشینیم هیچکار نکنیم.تازه این مورد استثنا به نظر من. بعد وقتی توهین می کنن.ما توهین نکنیم.تازه بچه ها که چیزی نگفتن.

دوست عزیز شما هرچقدر هم مقابله کنی صدات به گوش اونا نمیرسه اون سر دنیا نمیرسه پس وقت رو پای این مسائل نذارید و بسپرید به خدا.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
(09-15-2012, 08:46 PM)Maximum-Dev نوشته است:
(09-15-2012, 08:27 PM)mohammad13 نوشته است:

دوست عزیز شما هرچقدر هم مقابله کنی صدات به گوش اونا نمیرسه اون سر دنیا نمیرسه پس وقت رو پای این مسائل نذارید و بسپرید به خدا.

مخالفم این طرز فکر خیلی وحشت ناکه. این جوری به مرور زمان اعتقادات سست میشه و یک حس بی تفاوتی به وجود میاد ما باید در حد توانمون یک کاری بکنیم.
پاسخ
شما در حد توانت هر کاری هم که بکنی توی این روند تغییری ایجاد نمیشه.
بازم میگم, تغییر رو باید اونی ایجاد کنه که قدرتشو داره.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی | نظر شما در مورد کارکرد انجمن در سال 1397 White Beard 2 2,555 03-20-2019, 09:51 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان