امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
امکان ایجاد تاپیک برای کاربران عادی سایت در قسمت گفتگوی آزاد وجود ندارد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
عآقآ سلام!!!
1 سوال!!!
اونایی که تو بازارچه کنسول هاشون و بازی هاشون رو واسه فروش میذارن چه گونه به دست طرفی که خریدار است کالاشون را میرسونن!؟؟؟؟
با تشکر!!!

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
پاسخ
(08-11-2013, 04:39 PM)'DEAD_MAN' نوشته است: عآقآ سلام!!!
1 سوال!!!
اونایی که تو بازارچه کنسول هاشون و بازی هاشون رو واسه فروش میذارن چه گونه به دست طرفی که خریدار است کالاشون را میرسونن!؟؟؟؟
با تشکر!!!

بند سه» سایت گیمفا، مدیران سایت و ناظمان انجمن ها هیچ مسئولیتی در قبال اجناس خریداری و یا فروخته شده ندارند؛ پس سعی کنید تا تنها با افراد قابل اطمینان معامله کنید.

اون با خود شماست که چجوری میخواهید جنس خریداری شده را تحویل بگیرید یا فروخته شده را تحویل بدید
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
نمی دونم برای شما هم اتفاق افتاده یا نه ولی بعضی اوقات توی انجمن صفحه ی فیل---ت-ر میاد.
پاسخ
دوستان من یه سوال داشتم یه تاپیک بود که برای آنلاین قرار می زاشتند هر جایی گشتم پیداش نکردم 

کمک [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

انجمن هم بعضی وقتا ف-ی-ل-ت-ر چون کلمه ی ناتی داگ رو انگلیسی می نویسند

پاسخ
(08-11-2013, 10:36 PM)'mohammad13' نوشته است: نمی دونم برای شما هم اتفاق افتاده یا نه ولی بعضی اوقات توی انجمن صفحه ی فیل---ت-ر میاد.

این اتفاق برای من 2 بار افتاده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
آقا یه پیشنهاد،تاپیک نقد و بررسی برای همه بازه،خوب این حیفه که هر نقدی با هر سطحی بره رویه این تاپیک،یه جور قانون اگه بذارین برای این تاپیک خیلی بهتر میشه،برای پیشرفت تاپیک فوق العاده است ولی خوب اینجوری با قرار دادن هر جور نقدی تاپیک زیاد جالب از آب در نمیاد،حالا که داریم به زمان تگ دهی ها نزدیک میشیم پس یه کار بکنید که محل نقد کارآموزا از کاربرای عادی انجمن جدا باشه،اینجوری تاپیک قابل تحسین تر میشه،با این وضعیت یه نویسنده با دو سال سابقه کار دقیقا نقداش عین همونی میشن که یک نویسنده ی تازه کار میشه،باید توجه خاص تری به نقدا بکنید،خداییش حیفه که یک نقد عالی با یک نقد سطح پایین یکسان در نظر گرفته بشه.مثلا من خودمو مثال بزنم کلی نقد و مقاله و پیش نمایش گذاشتم رویه فروم اما الان همشون رفتن به قعر فروم!بخدا حیف میشن،رویه یه نقد واقعی اصلا نمیشه قیمت گذاشت.
پاسخ
(08-13-2013, 09:17 AM)'Ronan' نوشته است: آقا یه پیشنهاد،تاپیک نقد و بررسی برای همه بازه،خوب این حیفه که هر نقدی با هر سطحی بره رویه این تاپیک،یه جور قانون اگه بذارین برای این تاپیک خیلی بهتر میشه،برای پیشرفت تاپیک فوق العاده است ولی خوب اینجوری با قرار دادن هر جور نقدی تاپیک زیاد جالب از آب در نمیاد،حالا که داریم به زمان تگ دهی ها نزدیک میشیم پس یه کار بکنید که محل نقد کارآموزا از کاربرای عادی انجمن جدا باشه،اینجوری تاپیک قابل تحسین تر میشه،با این وضعیت یه نویسنده با دو سال سابقه کار دقیقا نقداش عین همونی میشن که یک نویسنده ی تازه کار میشه،باید توجه خاص تری به نقدا بکنید،خداییش حیفه که یک نقد عالی با یک نقد سطح پایین یکسان در نظر گرفته بشه.مثلا من خودمو مثال بزنم کلی نقد و مقاله و پیش نمایش گذاشتم رویه فروم اما الان همشون رفتن به قعر فروم!بخدا حیف میشن،رویه یه نقد واقعی اصلا نمیشه قیمت گذاشت.

پیشنهاد خوبیه. تو گیمفا ورژن جدید اجراش می کنیم.
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی زحمت کشان گیمفا؛

من یک پیشنهادی درباره انجمن دارم، توی انجمن بعضی از کاربران تاپیک های فوق العاده، با بازدید فراوان و پر بیننده می زنند؛ به نظرم بهتر است تا امتیازی برای آن ها فراهم کنید و یا تگی مانند کاربر با استعداد و... به او بدهید. برای این کار هم می تونید به پایین صفحه انجمن سر بزنید تا لیست تاپیک هایی که بیشترین پاسخ ها را دارند را ملاحظه کنید.

با تشکر
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(08-14-2013, 04:13 PM)'a.gamer' نوشته است: با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی زحمت کشان گیمفا؛

من یک پیشنهادی درباره انجمن دارم، توی انجمن بعضی از کاربران تاپیک های فوق العاده، با بازدید فراوان و پر بیننده می زنند؛ به نظرم بهتر است تا امتیازی برای آن ها فراهم کنید و یا تگی مانند کاربر با استعداد و... به او بدهید. برای این کار هم می تونید به پایین صفحه انجمن سر بزنید تا لیست تاپیک هایی که بیشترین پاسخ ها را دارند را ملاحظه کنید.

با تشکر

ببینید تالار  و سایت قراره عوض بشه. پیشنهادهای شما برای تالار آینده که Vb میشه بررسی حتما خواهد شد. این ایده هم خوبه. ولی ایده هادی بهتر بود.
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی | نظر شما در مورد کارکرد انجمن در سال 1397 White Beard 2 2,555 03-20-2019, 09:51 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان