نظرسنجی: آیا علاقه به ادامه داستان دارید
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بلی
83.33%
20 83.33%
خیر
16.67%
4 16.67%
در کل 24 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داستان یک گیمر که نتوانست گیمر بماند(آپدیت 4 قرار داده شد )
(12-22-2014, 11:46 PM)'amir82' نوشته است:  داستان جالبی بود[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] منتظرم ببینم بعدش چی میشه...
راستی کار خوبی میکنی تو پست اول میزاری.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون
آبدیت جدید در حال تایپ است
حیف زیاد وقت دارم
خیلی متقاضی یاد شده
ممنون برای همکاری شما[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

از آقای [b]AmirrezA_V[/b] باید تشکر کنم که اون باعث شد در فروم چشمام باز شه
اگه ایشون نبود من هم این جا در حال تایپ نبودم
برای دیدن پروفایل ای عزیز بر روی اسمش کلیک کنید

آپدیت 3
                                                                                                                                 تاریخ انتشار 1دی ماه سال 1393

بله .یه ذره هیجان بدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]ماییم دیگه .فکر بد بد به سرتون نزنه که الان سینا می میره و داستان تموم می شه تازه اول داستان شروع شده
بله سینا وقتی داشت قلنجش رو می شکست .از پنجره برجی را که پر از کسافت (با عرض پوزش)را دید.و همون همسایه کثیفش رو دید که دارد بهش لبخند می زند و معلوم بود که دندانش یه 10 سالی است که رنگ مسواک رو ندیده[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]همون لحظه سینا که نفهمیده بود چقدر کمرش رو خم کرده بود و البته دکتر گفته بود بهش زیاد به کمرت فشار وارد نکن واگر نه استخوان کمرت از جا در می ره و همین هم شد.
سینا محکم با کمرش روی پارکت کف اتاقش افتاد.طوری فریاد زد که انگار دزد گرفته و همان لحضه کاسه ای که دست خانم (مامان جدیدش)بود افتاد زمین و ترقی شکست .[img]/images/smi/new/122.gif[/img][img]images/smi/s0 (68).gif[/img]
آقا و خانوم طرف اتاق سینا دویدند و در راباز کردند و جفتی فریاد زدن "چی شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
سینا با گریه گفت"استو..خون   که که که کمر ده ده، در رفته. (دوستان سینا انجا با من و من این جمله رو گفت)
آقا زنگ زد بیمارستان تا آمبولانس بیاد
بیدو بیدو بیدو صدا آژیر آمبولانس بود .آقا در رو باز کرد .سریع برانکارد (احتمالا درست نوشتم ) همونی که مریض رو باهاش جابه جا می کنن،سینا را گذاشتن توش دویدند توآمبولانس و به سوی بیمارستان  مثل گلوله به راه افتادند
کجا داستان ادامه داره [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

بله .رسیدن بیمارستان .دکتر متخص داشت می رفت اونم کجا(بگین کجا) نگین نگین بابا .می خواست بره عروسی پسر یکی یه دونش
تا سینا رو دید .موبایلش رو در آورد شماره پسرش رو گرفت و گفت"پسرم من کار دارم دیر می رسم"
لباسکارش رو پوشید رفت که سینا رو عمل کنه و استخوان هایه ناحیه کمرش که در رفته رو جوش بده.
ساعتی که سینا به بیمارستان آمد برا عمل 1 بود و الان ساعت 6 عصر
معلوم بود که دکتر دیگه به عروسی نمی رسد و بالاخره دکتر بعد عمل آمد بیرون و گفت" سینا وضعیت خوبی دارد "
آقا از دکتر برای نرفتن به اون مجلس عذر خواهی کرد
و..........
دوستان یه سری معما در این آبدیت است .لطفا ایراد نگیرید .ممنون
و
دوستان من بعضی از جاها طرز گفت داری نوشتم پس ایراد نگیری
اگر دیدم متقاضی برا آبدیت جدید زیاد شده آبدیت رو قرار می دم

دوستان تا الان خالص داستان
1170 کلمه بوده است[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

آره من برگشتم، ولی میرم و دوباره میام
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: داستان یک گیمر که نتوانست گیمر بماند(آبدیت جدید ) - توسط mr. sam fisher - 12-22-2014, 11:53 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟ Purya_Cr7a 19 26,185 05-12-2016, 09:37 PM
آخرین ارسال: mohammadm77
  کانال تلگرام Iran Pro Gamers مخصوص گیمر ها rezamw3 0 1,904 03-30-2016, 12:16 PM
آخرین ارسال: rezamw3
  مسخره ترین گیمر های اپارات ..:ロルド_マジャル:.. 14 6,645 01-08-2016, 12:35 AM
آخرین ارسال: eh.zamani
  بازی اسم و فامیل به سبک گیم و گیمر Rise of Duty 18 5,386 07-04-2015, 04:26 PM
آخرین ارسال: Rise of Duty
  داستان یک گیمر که نتوانست گیمر بماند(قسمت آخر) mr. sam fisher 3 1,725 06-05-2015, 07:37 PM
آخرین ارسال: mr. sam fisher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان