امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 ساعت تا رستگاری| اولین نگاه به بازی Until Dawn
آفرین آفرین و آفرین بهت
حالا بازی dead space 3 اصلا در مقابل نسخه ی یک بازی هیچ هست من داشتم بازی رو انجام میدادم نسخه ی یک رو و تمام حواسم توی بازی بود جوری که کلا میخکوب و محو بازی شدم تا جایی که رسیدم به یک راهرو که مثل یک سه راهی در همین حین یک دفعه برق های این راه رو رفت و صدا های ترسناکی پخش شد در همین حال من دقیقا بهه هیچ عنواان نه توی بازی و نه از پشت کامپیوتر تکون نخوردم و از ترس فقط صبر کرده بودم ببینم که بعدش چی میشه که بعد برق ها وصل شد(صلوات) ومن به راهم ادامه دادم.
حالا dead space 1 در مقابل بازی Silent hill pt هیچ هست بهت پیشنهاد شدید می کنم که از توی سایت حتما تریلر بازی رو دانلود کنی و ببینی این بازی چنان جور با صدا حس ترس رو بهت انتقال میده که حتی اگه توی روز هم اون رو ببینی بترسی من ساعت 1:30 شب با هدفون دیدم دیگه نتونستم تحمل کنم بعد اینکه گیم پلی بازی فوق العاده اعصاب خورد کن بود و خود گیم پلی هم ترسناک و زجر آور بود.
این خیلی خوبه این موضوع رو انتخاب کردی تا بفهمی چه چیزی درون خود هست و ترس های خودت رو بیشتر بشناسی.حرفت هم بسیار قبول دارم که آدم وقتی از یک چییز می ترسه برای همیشه از اون می ترسه مثل همون بتمن چون اون ترس جزو وجود اون شده حتی اگه باهاش مقابله کنه و توی بعضی مواقع مقابله با ترس بسیار ارزشمند هست و کمک به انسان می کنه ولی همیشه از اون می ترسه و نمی تونه اون ترس رو از خودش جدا کنه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 7 ساعت تا رستگاری| اولین نگاه به بازی Until Dawn - توسط مجیدنصر - 04-18-2015, 01:05 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,011 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,884 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,224 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  ویدئو گیمفا: هر کسی از ظن خود شد یار من… | Inside “در یک نگاه” White Beard 1 1,552 04-11-2020, 01:59 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,756 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان