امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای Metal Gear Solid V The Phantom Pain-Diamond Dog Location
(10-26-2015, 04:25 PM)ehsas1 نوشته است:
(10-26-2015, 01:19 AM)saeedgreat نوشته است:
(10-25-2015, 07:49 PM)pid=\225954 نوشته است:
(10-25-2015, 07:11 PM)saeedgreat نوشته است:
(10-25-2015, 03:28 PM)ehsas1 نوشته است: دوستان من بازیو تازه نصب کردم.میخوام بدونم انجام دادن ماموریت به چه شکله.مثلا تو کال آف دیوتی سمت هدف یه علامتی میزنی با عدد که میری سمتش
الآن تو ایپیزود یک تو افغانستانم یه کادر باعدد زرد رنگ هست میرم اونجا خبری نیست که یه پل هست.یه چند تا عدد سفید هم با حروف انگیلیسی مشخص کردم نمیدونم این کارش چیه.چندتا سربازم این وسط کشتم و چندتا وسایل با نگه داشتن دکمه r برداشتم
کلا گیجم تو بازی و نمیدونم باید چیکار کنم.یه توضیح مبسوط از بازی بدین ممنون میشم.اینکه هدف کجاست و چطوری باید ماموریت رو انجام داد
باید تو اون منطقه ی زرد دنبال خونه ای چیزی بگردی بری توش چنتا ورق رو یه میزی هست نزدیکشون شدی علامت زدن یه دکمه میاد.اونا در واقع اطلاعاتن. که دوست قدیمی باس کجاست.بازی کلا اینجوریه.تو مراحل بعدی تو لیست ماموریتای فرعی ازت میخواد که بری یجا یه نفر که مترجم زبان روسی به انگلیسی هست رو. به مادر بیس انتقال بدی اینطوری تو مراحل بعدی کارت راحت تر میشه میتونی سربازای دشمنو بگیری و ازشون اطلاعات بکشی به جای اینکه ورقه های اطلاعات رو پیدا کنی.البته همش کارساز نیست.کلا باید یخورده زبانت خوب باشه واسه بازی وگرنه حال نمیده.

دوستان من تو نقدای بازی دیدم که میتونی قبل ماموریتا تیمتو بفرستی که ابزار اطلاعاتی دشمنو .. رو نابود کنه .هرچی گشتم نفهمیدم چجوری خواهشا راهنمایی کنین.

دوستان من بازم خوب متوجه نشدم.ببخشید :(

ولی مرحله یک رو تموم کردم.مرحله دوم تو کشتی هستم نمیدونم باید چیکار کنم.اصن مشکل من همینه

میگم باید زبانت یخورده خوب باشه. :-/ تو کشتی یاهمون مادر بیس idriod رو با زدن دکمه tap باز میکنی میری گزینه helicopter رو اگه درست یادم باشه از منوی سمت راست  میزنی بعد گزینه pickup رو میزنی محل پایین اومدن هلیکوپتر رو مشخص میکنی.صبر میکنی بیاد بعد سوارش میشی بعد یه لودینگ میاد باز idroid رو باز میکنی. میری تو mission list که باز اگه درست یادم باشه تو منوی سمت راستی idroid بود. میتونی بین سه تا ماموریت یدونرو انتخاب کنی.

هلیکوپتر منو پیاده کرد رفت.از جاییم که گفتی اصن گزینه هلی کوپتر نیست.فقط تو این مرحله رفتم سراغ سربازهایی که بهم احترام میذارن اونارو با نگه داشتن دکمه E فرستادم برا مادر بیس فک کنم.نمیدونم چندتا باید بفرستم و بعدش باید چیکار کنم
خب من زبانم در حد اینکه متن ببینم خوبه ولی از دیالوگ خیلی کم متوجه میشم
مطمئنا هنوز تو همون کشتیه که میگی(مادربیس)هستی.چون جای دیگه ندیدم احترام بزارن سربازا.باید به دیالوگا گوش کنی دیگه.subtitle رو از option تیکشو بزن دیالوگا زیرنویس شن.اونجا فک کنم مرحله اموزشات پایه بازی هست.باید طبق حرف های ocelot بود فک کنم چنتا حرکت انجام بدی رو همون سربازا که احترام میزارن.مثلا اعتراف بگیری.یا چند نفر رو باهم ضربه فنی کنی. :D .بعد اینا تموم شدگزینه helicopter تو منوی سمت راست idroid میاد.
S0 (2)
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: راهنمای Metal Gear Solid V The Phantom Pain-Diamond Dog Location - توسط saeedgreat - 10-26-2015, 06:08 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمای بازی sleeping dogs مکس پین 3 18 20,467 07-09-2017, 11:25 AM
آخرین ارسال: mahdi1w2w3w
  راهنمای نصب Max Payne 3 kasra 132 90,254 12-20-2016, 08:21 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  راهنمای خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش دوم: sirris of the Sunless realms saeed aghababaee 1 1,845 08-30-2016, 08:29 PM
آخرین ارسال: PG.AMiRHoSsEiN
  راهنمای خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش اول: Siegward of Catarina saeed aghababaee 0 2,271 08-30-2016, 05:46 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  مشکلات بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain amir1853 10 5,175 03-25-2016, 03:30 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان