امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin's creed بعدی در استدیو مونترال ساخته نمی شود!
(07-04-2014, 01:03 AM)'Wayne' نوشته است:
(07-03-2014, 07:11 PM)'U-R-E' نوشته است: میدونی یک چیزی هستش که خیلی آزارم می ده و اونم اینه که برخی از دوستان دوتا کلمه یاد گرفتن در مورد یک بازی بعد در مورد اون بازی هرچی خبر نمیاد همون پست رو میزارن در مورد Assassins creed  هم مود شده از کلمه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ریشه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] استفاده میشه ، شرط می بندم بعضی هاشون اصلا این بازی رو بازی نکردن بعد میان می گن ریشه !!! ای ریشه ..........

بعد قابل توجه برخی ها میشه بگین ریشه اصلی بازی gta چیه ؟  ها چی شد توش موندین ؟ حتما کارهای + 18 سال ریشه اصلی بازیه ؟!!

صد بار گفتم و می گم همه چیرو با هم قاطی نکنید تو دنیای گیم هیچ چیز رو با هر چیز نباید مقایسه کرد چون هرکسی سلیقه ای داره و یک جور بازی رو میپسنده !!

مثل خیلی از دوستان که اومدن تو خیلی از سایت ها wd رو با gta مقایسه می کنن . آخه برادر من اگر قرار باشه که همه بازی های open world شبیه GTA  باشه که دیگه شرکت بازی سازی دیگه ای به وجود نمیاد . این درسته که gta بازی شگفت انگیزی هستش ولی این رو هم در نظر داشته باشید که شرکت راکستار در هر سال چند تا بازی منتشر می کنه ؟ یوبیسافت چند تا بازی منتشر می کنه ؟ 

بحث کلا رفت تو باقالیا ، ولی من خیلی ناراحت میشم از این افرادی که میان می گن ریشه ، ولی کمی هم حق  دارن داستان بازی از نسخه revelations به بعد افت داشته ولی نه اونقدر که فکرش رو بکنید . نسخه black flag هم داستانش بد نبود عالی هم نبود ، هرکسی اگر آینده ادوارد رو می خوند می فهمید که یوبیسافت باید ادامه نسخه ادوارد رو می ساخت چون واقعا آینده جالب و خواندنی داشت . 

انتقال شعبه اصلی این بازی به استدیو کبک رو یک جورایی هوشیاری یوبیسافت می دونم و داره با این کار این سری از بازی رو قوی تر می کنه و برای اون یک استدیو اختصاصی تهیه می کنه تا کیفیت این بازی رو هر ساله بهتر کنه .

ولی کلا یکی از عادات بد یوبیسافت این هستش که قسمت هایی از بازی هاش رو بهتر می کنه که در اون قسمت ما ضعفی نمی بینیم ، به عنوان مثال تو نسخه قبلی لباس اصلی شخصیت ادوارد خیلی خوب طراحی شده بود ولی با تغییر لباس اصلحه و تجهیزات از جمله تفنگ ادوارد با لباس های جدید اصلا مچ نبود ، یعنی افتضاح بود ولی در این نسخه اگر به لباس Arno و شمشیرش نگاه کنید کاملا معلوم هستش که به خوبی بر روی لباس شخصیت کار شده و امید وارم برای لباس های دیگر Arno نیز این رو رعایت کنند چون کاراکتر بازی تنها چیزی هستش که ما همیشه اون رو در بازی میبینیم و اگر قرار باشه باگی در نوع پوشش شخصیت وجود داشته باشه همون بهتر که بازی منتشر نشه .  

دوست عزیز ریشه GTA به قتل های خیابانی و فساد های افتصادی آمریکا مربوط میشه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

GTA توی صنعت گیم مثل رپ توی صنعت موسیقی میمونه...

به هر حال سبکش خیلی قدیمیه اگه اشتباه نکنم چنین داستانی واسه داستان روبوکاپ تو سگا تجربش کردم!(اگه اشتباه گفتم ببخشید دقیق یادم نیست!)
چنین سبکی مثل موسیقی کلاسیک تو دنیای موزیکه درسته قشنگه و گوشنوازه ولی قدیمی شده ...(ولی همه از جمله من نمیتونه بگه بده!من که هم از GTA و هم موسیقی کلاسیک خوشم میاد ولی همیشه باید حرف درست و منطقی رو زد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: Assassin's creed بعدی در استدیو مونترال ساخته نمی شود! - توسط Assassinwanted - 07-04-2014, 01:21 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی خالق Assassin’s Creed برای وجود برج‌‌ها در آثاری مانند مجموعه‌ی Farcry و Leg White Beard 0 1,344 10-22-2019, 09:45 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,342 10-22-2019, 09:39 PM
  سازندگان The Outer Worlds، به لطف مایکروسافت، به فکر ساخت بازی بعدی خود هستند White Beard 0 1,235 10-18-2019, 09:26 PM
  اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان بعدی Final Fantasy XIV منتشر شد White Beard 0 1,238 10-12-2019, 10:23 PM
  لحن داستان بازی Disintegration از سریال Firefly، ساخته‌ی جاس ویدن، الهام گرفته شده اس White Beard 0 951 10-10-2019, 10:46 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان