امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله | ناامیدکننده ترین عناوین عرضه شده برای PC در سال 2014 از دیدگاه Dsogaming
(01-05-2015, 12:41 AM)POORIA.ENZOO نوشته است:
(01-05-2015, 12:31 AM)مجید نصر نوشته است:
(01-05-2015, 12:12 AM)POORIA.ENZOO نوشته است: اصن با دارک سلوز موافق نیستم. فقط دکمه های کیبرد وگرنه جز کم مشکل ترین بازی ها بود. تمام این بازی ها باگ داشتن زیاد ولی دارک سلوز نه افت فریمی داشت و نه باگ مضحک. یعنی فقط بخاطر هدایت موس که فک کنم این سایت با نسخه ی قبلی اشتباه گرفته. نور پردازی هم جز نا امید کنندها حساب میشه؟ این بازی ناامید کننده بود؟ متای این شاهکار چقدر زیاد شد. چه محیط های قشنگ داشت. گیم پلی اعتیاد آور. نقشه ی با جزئیات که هنوز بازم گیمرا دارن جاهای جدید کشف میکنن. نور پردازی مصنوعی؟ اینجوری باشه که واچ داگر نور آفتابش جوری بود که انگار  دارن با سطل رنگ میریزند تو صفحه. انصافا گرافیک این بازی خیلی هم خوب بود. با اینکه تکسچر های با کیفیتی نداشت ولی محیطش هیچ جای حرفی رو نذاشته.
بازی که نامزد بهترین بازی سال شده، جز نا امید کننده محسوب میشه.
من که از این سایت رو درک نکردم.  کسی تونست توضیح منطقی پیدا کنه به من بگه...

خب من هم کاملا با نظر شما موافق هستم ولی وقتی سازنده ای میاد و بازی میسازه شاهکار و سه تا DLC براش میده بیرون که هر کدوم از اون یکی قشنگ تر و اینقدر به جزئیات محیط میپردازه یک کمی وقت نمیزاره که دکمه های نسخه ی PC رو درست پورت کنه خب اگه اینجوریه بگو برو با xboxبازی کن این چه منتی هست که میزاری.به نظر من کسی که میخواد بازی بسازه و به تمام جزئیات دقت میکنه نباید اینکار رو انجام بده این یعنی بی احترامی به بازیباز های کامپیوتر های شخصی من خودم دقیقا به این دلیل بازی رو هنوز بازی نکردم و دلم هم خیلی میخواد این بازی رو بازی کنم ولی هر موقع یاد دکمه های بازی و اینکه باید یکساعت فقط دنبال دکمه های بازی بگردم بیخیال بازی میشم.
دقیقا مثل بازی AC Unity بازی شاهکاریست بی پایان محیطی کاملا باز و پر جزئیات طراحی محیط عالی داستان عالی ولی فقط به خاطر چیز کوچیکی به نام باگ کل بازی به نابودی کشیده شد به همین راحتی به هین خوشمزگی پودر باگ AC.
حالا شما و یا بقیه ی دوستان بگید این حرف درسته یا نه؟

خب مجید جان اولا من که خودم به شخصه این بازی رو کرکی بازی کردم حق ندارم ازش نقد کنم. بعد همین که یکی از کم باگ ترین بازی های امسال رو منتشر کرد خودش جای تقدیر داره. بی احترامی یعنی این که بازی رو با باگ بده بیرون. این کمپانی به هیچ وجه به پی سی بازا بی احترامی نکرد. چون اگه اینجوری میکرد بازی رو اصلا بهینه نمیکرد و با کلی افت فریم بیرون میداد. بجای این اگه فارکرای 4 بود واقعا عادلانه تر بود. مجید جان بازم میگم اگه میخواست بی احترامی کنه بازی رو اصلا بهینه نمیکرد و سیستم مورد نیازش هم بالاتر میبرد. ور ضمن لازمه بگم که این مشکل هدایا و کنترل فرد از همون سری اول بوده و حتی توی کنسول ها هم بعضی موارد دیده شده.
پوریا جان حرفت کاملا منطقی هست و حرف منطقی هم جواب نداره و این بازی واقعا یکی از کم باگ ترین بازی هایی بود که اومد و هر سری هم براش یکسری آپدیت میومد.
ولی حرف  من سر این هست که من همون مشکل کنترل که توی کنسول ها هست هم قبول دارم ولی فقط شکل دکمه های بازی رو درست میکرد همین یعنی واقعا این سخته هدایت بازی اگر هم عالی باشه ولی شکل دکمه ها گیج کننده هست درسته شما گیمر حرفه ای هستی و با هه چیز بازی میسازی و بازی رو تموم میکنی ولی خب ما هم دل داریم دلمون میخواد این بازی رو بازی کنیم یکم هم به فکر من نوب باش خب نمیگی آخه من دکمه هارو قاطی میکنم.
و در کلام آخر اینکه دیگه این بازی با هر بدی و خوبیش منتشر شده و همه اونو بای کردند(به غیر از خودم) و نهایت لذت رو برده اند و هر کسی سلیقه ای داره و باید به سلیقه ی هر شخص احترام کامل رو گذاشت.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مقاله | ناامیدکننده ترین عناوین عرضه شده برای PC در سال 2014 از دیدگاه Dsogaming - توسط مجیدنصر - 01-05-2015, 01:35 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  10 بازی که در October 2021 عرضه خواهد شد!! gamelover0 0 1,107 10-03-2021, 12:26 PM
آخرین ارسال: gamelover0
  (شیوه ای جدید در مقاله نویسی)Battlefield-vs-Call of duty one.aiden 13 5,146 04-11-2020, 02:39 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  [مقاله] هیولاها دیگر زیر تخت نیستند… | نقد و بررسی بازی Sea of Solitude White Beard 0 1,274 08-25-2019, 11:05 PM
آخرین ارسال: White Beard
  [مقاله] قاب‌های مینیمال | برترین بازی‌های اندروید و iOS (قسمت اول) White Beard 0 1,450 08-24-2019, 11:03 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,238 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان