امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 ساعت تا رستگاری| اولین نگاه به بازی Until Dawn
ممنون از پاسختون و جواب من هم برای تبادل نظر هست.
ببینید من نگفتم از جمله من استفاده می شد بهتر بود ،در واقع اون چند جمله من نقض کل مقدمه شما می شه که براش مثال هم آوردید
 جواب رو خودتون دادید، همون جایی که می گید ترس در انسانها یک چیز غریزی هست، ولی این دلیلی بر ترسو بودن نیست، مثل ناراحتی، عصبانیت، خوشحالی و ... در موقعیت های مختلف برای انسانهای مختلف بروزش متفاوت هست. مثلا نمیشه گفت همه انسانها موجودات عصبانی هستند چون در یک موقعیت هایی عصبانی می شوند! یا همه انسانها ناراحت هستند چون در موقعیت هایی ناراحت می شوند! همه این خصوصیات در مواقعی بروز می کنند و در واقع خود انسانها تعیین می کنند که تو اون لحظه چطور باشند.
شاید اون جمله ای که نوشتم رو بیشتر توضیح می دادم بهتر بود. من گفتم ترس واقعیت هست و وجود داره ولی رفتار انسانها در موقعیت های مشابه ممکنه متفاوت باشه و این موضوع سبب میشه که نتونیم همه انسانها رو با  صفت ترسو خطاب کنیم. یه مثال بزنم:
یکی از سوسک هم می ترسه، یکی از حشره بزرگتری می ترسه، یکی هم از یک قاتلی که داره میاد سمتش می ترسه، حالا هرسه میشن ترسو و به یک حالت، اونوقت یکی در هر سه حالت نترسه چی؟! فقط در حالت سوم مضطرب باشه ولی خونسردی خودش رو حفظ کنه چی؟!( در حالت سوم اکثریت هم بترسن ولی بازم نمیشه گفت ترسو هستن چون یکی برای کشتنشون میاد! بترسن اونوقت ترسو میشن!)
موضوع پیچیده ای هستش و نمیشه فقط با چند مثال( که اونم برای همه صدق نمی کنه) اثبات کرد که همه انسانها ترسو هستند! شرایط هر فرد فرق می کنه، ممکنه برای بعضی در خیلی از شرایط این ترس تبدیل به نوعی اضطراب از نوع مثبت بشه و هوشیاری اونها رو بالا ببره و در عین حال خونسردی  شون رو هم حفظ کنن،در واقع کم کم به همون صفت مقابل ترس یعنی شجاعت برسن.
  نوشته شما در کل خیلی خوب بود و همه این صحبت ها برای تبادل نظر هست تا خودم هم یه چیزی یاد بگیرم، باز هم می گم که هیچ ایرادی بر مقدمه شما وارد نیست و نظرتون هم محترم هست و قرار هم نیست که همه افکارشون یکی باشه.
تشکر و موفق باشید
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 7 ساعت تا رستگاری| اولین نگاه به بازی Until Dawn - توسط Last Warrior - 04-17-2015, 11:56 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 970 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,745 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,179 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  ویدئو گیمفا: هر کسی از ظن خود شد یار من… | Inside “در یک نگاه” White Beard 1 1,545 04-11-2020, 01:59 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,740 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان