امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقام،تنها راه است/نقد و برسی Dishonored
سلام و خسته نباشی
من از نوشتت خوشم اومد، بخصوص برای اولین کارت خوب بود.
دوستان نکات بسیار خوبی رو گفتن؛ من هم به چند نکته کوتاه اشاره میکنم
مقدمه همیشه یکی از بخش ‌های مهم در مقاله هست، در واقع مقدمه خوب میتونه خواننده رو علاقه‌مند به خوندن مقاله کنه؛ مقدمت برای اولین نقد خوب بود، در عین حال می‌تونستی مقدمه‌ای جذاب‌تر هم بنویسی. در قسمت مقدمه خلاقیت هم میتونه خیلی کمک کننده باشه. این موضوع در مورد جملات پایانی نقد و مقاله هم تقریبا صدق میکنه، آخرین جملات و پایان‌بخش ارتباط با خواننده میتونه جملاتی تأثیر گذار باشه و مهم هست.
اون صحبتی که  دوستمون LICH KING در مورد بخش بندی کردن نقد گفتن در واقع درسته، البته برای شروع همین بخش‌بندی کردن میتونه کمک کننده باشه و در ادامه نحوه نوشتن یک نقد یا مقاله بر میگرده به خلاقیت یک نویسنده تا در کلیشه ها متوقف نشه.
اما پرداختن به بازی از زوایای مختلف و تحلیل متناسب تمامی بخش ها برای اولین نقدت خوب بود، من لذت بردم.
موفق و پیروز باشی و منتظر کارهای بیشتری ازت هستم.
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: انتقام،تنها راه است/نقد و برسی Dishonored - توسط Last Warrior - 07-08-2015, 02:37 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,276 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin
  نقد و بررسی Dishonored 2 amirthesaint 0 1,175 02-04-2018, 04:44 PM
آخرین ارسال: amirthesaint
  نقد و برسی بازی NFS:Payback (آقایِ کُدی گونه) mr_code 9 2,637 12-29-2017, 12:41 PM
آخرین ارسال: mr_code
Smile استخدام نویسنده نقد و برسی بازی Claydon 2 1,901 08-25-2017, 05:57 PM
آخرین ارسال: mohireza
  قدرت شگفت‌ انگیز انتقام | نقد و بررسی Attack on Titan: Wings of Freedom B.A.T 0 1,677 09-24-2016, 05:52 AM
آخرین ارسال: B.A.T

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان