امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار عکس از دسکتاپ(خودم ساختم)
(02-17-2016, 12:05 AM)MsajadB نوشته است:
(02-16-2016, 11:57 PM)سجاد محمدی پور نوشته است:
(02-16-2016, 11:40 PM)MsajadB نوشته است: سلام دوست عزیز، آیکون سمتِ چپ بالا گویای این موضوع هست که شما سورس کد رو برداشتید و فقط اسم رو تغییر دادین و اینجا گذاشتین :)

و ممکن هم هست شما خیلی خیلی شبیه سورس کُد درست کردین!(!) ! (چی بگم والا) :|

منبع سورس کَُد

عکس: 
[تصویر:  5rOAv.jpg]

از من کینه به دل نگیری رفیق  S0 (74)
من فقط برای اجرای بهتر قوانین طلایی گیمفا این موضوع رو گفتم!
بازم اگه ناراحت شدی، عذر میخوام...
دوست عزیز این کاربر که از خودش کد نساخته که. معلومه این کد هارو از یه جایی یاد گرفته. البته تغییرات توی نرم افزار زیاده ولی در کل مشخصه که از همین کد ها استفاده کردن. ضمنا بعید میدونم نرم افزار با زبان سی شارپ نوشته شده باشه(البته مطمعن نیستم). ولی این حرکت صرفا کپی محسوب نمیشه. چرا که شما بخواید هر نرم افزاری بسازید قطعا کدش رو از جایی بر خواهید داشت و یه تغییراتی توی اون اعمال میکنید. در کل قبلا هم گفتم این نرم افزاری که کاربر Kheng تو این پست قرار دادن ایراداتی داره که همین ایرادات معلوم میکنه که ایشون صرفا عملیات کپی و پِیست رو انجام ندادن...

احساس میکنم شما رسماً توهین آبداری به جامعه کدنویس ها کردی! :|

یعنی این بنده خداهایی که نرم افزار می سازن "قطعاً کُدش رو از جایی" برخواهند داشت و فقط اسم رو تغییر میدن و چندتا المنت پاک میکنن میدن بیرون؟!
عنوان تاپیک جمله ی "خودم ساختم" رو یَدَک میکشه،
آیا معنی این جمله اینه که خودم "کپی، پیست کردم و توش تغییرات دادم" ؟!
دوست عزیز اگه حرفام شمارو ناراحت کرده واقع معذرت می‌خوام. ولی بنده اصلا و عبدا منظور تک تک جملاتم این چیزی که شما تفصیر کردین (که برای بنده قابل احترامه) نبود متاسفانه. اگر منظورتون از این بنده خداها همون برنامه نویس هایی هست که پروژه های بزرگی رو ارائه میدن باید بگم که برنامه نویسی یک زبانه، چیزی نیست که هرکسی خواست یه چی بهش اضافه کنه و درستش کنه. این کدها از پیش وجود دارن و مثل زبان فارسی و انگلیسی، زبان برنامه نویسی هم یک نوع زبانه. جوری نیست که هرکسی بخواد بتونه جمله ای بسازه یا کلمه ای واردش کنه. که البته تو برنامه نویسی صرفا "دستور" تلفظ میشه. بنده نگفتم چنتا علامت پاک میکنن میدن بیرون... مثلا اگه نرمافزار های بزرگ رو مشاهده کنی تقریبا تو همشون دستورات مشابهی یافت میکنی.(مثل ضبدر و تمام صفحه کردن) حالا این دلیل نیست که هرکدوم یه دستور رو برای اجرای این کد نوشتن. یه مثال هم در خوزه‌ی همین نرم افزار میشه اشاره کرد. اگه دقت کنید در فضای مجازی هزاران هزار نرم افزار فیلم برداری و عکس برداری از دسکتاپ وجود داره و این دلیل بر اون نیست که هر کدوم با یک کد جداگنه نوشته شده باشن.
تمام این ها کپی پیست محسوب نمیشه. در کل برای شخصیت شما احترام زیادی قائلم و قطعا هرچی گفتید برای کیفیت پست های انجمن بوده و بس...

موفق باشید.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نرم افزار عکس از دسکتاپ(خودم ساختم) - توسط سجاد محمدی پور - 02-17-2016, 12:23 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نرم افزار ویروس یاب(خودم ساختم) kheng 4 2,348 02-26-2016, 07:28 PM
آخرین ارسال: kheng
  نرم افزار تایپ کننده خودکار (خودم ساختم) kheng 3 2,337 02-17-2016, 02:09 PM
  نرم افزار کتابخانه kheng 2 1,485 02-03-2016, 06:50 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان