امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنکاش نامه
(03-17-2016, 05:47 AM)Qeiji نوشته است:
(03-17-2016, 04:54 AM)AA-Revenger نوشته است: آرش جان خودش کم بود رفت یکی گنده تر خبر کرد که دیگه قشنگ مطمئن شه دخل منو میاره!

آرش به اندازه کافی گنده هست S0 (2) نیازی به یارکشی نداره 167
نقل‌قول: اول از همه یک سوال دارم. جدا مقاله رو خوندید؟ S0 (44) 
من از تو یه سوال دارم: تو که متن نظر منو خوندی و کاملا در راستای مقاله ی جناب عالیه، پس چرا سوال الکی میپرسی و بعدش یه ساعت واسه ما داستان تعریف میکنی؟ S0 (2)
نقل‌قول: اصل و پایه حرف، نسخه اصلی و خالص بازی هست. در کل دقت کردی اون حجم و سرویسی که باید برای دانلود محتویات اضافه استریت فایتر خرج کنی چه قدر از هزینه بازی میاد بالاتر؟ تازه اگر قطعی نداشته باشی و دعا دعا کنی که DNS کنسول با PSN شاخ با شاخ نشن که از اول دانلود شروع شه! یا کلا قطع شه!
فرمایش شما کاملا درست اما همون طور که آرش گفت، الان گفته های شما کاملا رفت توی فاز سلیقه. چرا؟ چون داری یک بازی کاملا ناقص رو میخری و منتظر می مونی تا با دانلود های ماوراءالبیعی تا 6 سال آینده کامل شه! ولی کمبت همون طور که گفتم در مبدا فقط یک سری کم کاستی های کوچیک داره. بحث ساده یا حرفه ای بودن بازی هم که باز به سلیقه بر میگرده و البته اصلا مرتبط با این مقاله نیست!
هدف من فقط دادن یک نگاه اجمالی به صورت اقتصادی درباره بازی های هم سبک یا با تاریخ انتشار نزدیک و یکسان بود. این که بیایم برسی کنیم که کودوم بازی حرفه ای تره، اصلا کار منو شما و یک مقاله کتبی نیست! حالا خدا مارو توی اون مقاله از حمله فن بوی ها حفظ کند! Wall 
آخه مردک، تو باید همه اینایی که من گفتم رو تو اون مقاله میاوردی S0 (43) اومدی گفتی MK همه چی داره پس خوب است ولی SF همه چیش دانلودیه پس بد است. میخوای بهت آدرس بدم ببینی چقدر ایرانی همین SF ناقص رو خریدن و دارن باهاش حال میکنن؟ (درحال حاظر هیچ آپدیتی نیومده و ما همون نسخه اولیه بازی رو داریم) میخوای عکس بگیرم بذارم اینجا ببینی چقدر تو کل دنیا دارن بازی میکنن و ککشون هم نمیگزه؟
آخه این مقایسه س کردی؟ منم همه این حرفای جناب عالی رو گفتم دیگه! گفتم یا نگفتم؟ گفتم یا نگفتم؟ S0 (2)
شونصد دفعه تو خود متن و بعدش هم تو نتیجه گیری میگم "آهای مردم، این MKXL (ببینید شصت دفعه دارم میگم XLها، الان پاشید برید X بخرید دیگه خریت خودتونه S0 (2)) همه چیش کامله! هیچی دیگه نداره، فینیش، تمام، پایان، این دیگه ته ته MKXـه! اگه میخواید بخرید، اینو بخرید. ولی اگرم SFV کلی محتوای دانلودی داره (که بازم معلوم نیست چقدره حجمش ولی من حدس میزنم از این حجمهای فضایی که گفتم خیلی کمتر باشه) عوضش بازی عالیه، گیم پلی فوق العاده، گرافیک 20، موسیقی دیوانه میکنه، استیج ها پویا، همه چی عالیه فقط دوتا آپدیت کپکام بده بازی کامل میشه.
حالا اگه نمیتونی دانلود کنی، خب برو MKXL بخر، اگه گیم پلی نچندان پیچیده و بازی آسون و مفت میخوای که همینجوری الکی مشت بزنی برنده شی، خب برو MK، اگه خون و خونریزی و وحشی بازی دوست داری، بازم برو MK ولی اگه گیم پلی حرفه ای و بی نقص میخوای، گرافیک نسل 8 میخوای، شخصیت های متنوع میخوای، تم شاد و مبارزات خفن و هیجان انگیز دوست داری و صد البته اگه توانایی دانلود حجم بالا داری و یا بازی میخوای که تاریخ مصرفش 6سال دیگه س، خب بیا SFV بخر. پ.ن:اگه پولشو داری و فایتینگ خیلی دوست داری، جفتشو بخر حالشو ببر S0 (2)
حالا این داستانایی که سر دانلود تعریف کردی نمیدونم چی بود (خوشبختانه PS4 ندارم S0 (2)) و نمیدونم تا چه حد حرفت درسته (و چقدرش حرف رایگان S0 (2) ) ولی با اطمینان میگم که والا ما کاربرای استیم نه این دنگ و فنگا داریم نه این چرت و پرتا و مسخره بازیا! شما میتونی از خود استیم دانلود کنی، به هر دلیلی متوقف شد بعدا میتونی ادامه ش رو بری یا میتونی اصلا آپدیت رو از سایتا دانلود کنی و بریزی تو بک آپ استیمت (خیلی سخته؟)
شما اگه نخوای وارد بحث فنی بشی، بیخود میکنی دوتا بازی هم سبک رو مقایسه میکنی! S0 (2) معیارت و حرفی که داری میزنی غلطه. (اینقدر خودت رو نکش) نمیتونی فقط بخاطر اینکه یه بازی محتوای دانلودی زیادی داره بگی بصرفه نیست واسه ایرانیا (پَ اینهمه آدم حالیشون نبوده رفتن خریدن؟) باید معیارهای دیگه رو هم بسنجی. منم دیگه از بس گفتم زبونم مو درآورد (کندمش البته) دیگه هم نمیگم خسته شدم از بس حرف تکراری خودم رو هِی تایپ کردم. دیگه هرکی میبینه خودش بررسی کنه ببینه چی میخواد! (یعنی بجای XL برید X بخرید بعد بگید چرا این هیچی نداره، خودم میام نویسنده این تاپیک رو حلق آویز میکنم S0 (2))

باشه آقا نزن.  167
حالا اومدیم طرف یک سری رو بگیریم، بگیم نگران نباشید اینا هست، از اون یک سری دیگه که ماشالا همه مثل تو با توپ پر اومدن مارو ترور کردن S0 (45)
در کل دانکی نبودم که مقاله رو اول توی انجمن گذاشتم S0 (2) یک فاز جدیدی داشت، مطمئن بودم نواقصی داره که قرمز ته مقاله نوشتم نظر بدید S0 (2) چه قدر نوشتن یک چیز جدید سخته و دقت میخواد. از خبرنگاری بخوای بمری تحریریه همین میشه دیگه
ولی جدی بخوام بگم، متن درست بود ولی ناقص بود. فقط برای یک گروه رو بررسی کردم. برای کامل کردن قسمت اول و نوشتن قسمت های بعدی همه جکره مقایسه میکنم و به یک گروه خاص اکتفا نمی کنم. 
دمت گرم شیر فهممون کردی. دستت درد نگرفت؟ S0 (44) S0 (45)
(کاربرای گرامی خواهشا X نخرید. این موجیه میاد منو میکشه!)
[تصویر:  6nbcc5qui6npeyaqb2sz.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
کنکاش نامه - توسط AA-Revenger - 03-16-2016, 10:53 PM
RE: کنکاش نامه| قسمت اول - توسط Free man - 03-16-2016, 11:18 PM
RE: کنکاش نامه| قسمت اول - توسط AA-Revenger - 03-16-2016, 11:32 PM
RE: کنکاش نامه| قسمت اول - توسط Free man - 03-16-2016, 11:43 PM
RE: کنکاش نامه| قسمت اول - توسط A.R.A.$.H - 03-16-2016, 11:53 PM
RE: کنکاش نامه| قسمت اول - توسط AA-Revenger - 03-17-2016, 12:30 AM
RE: کنکاش نامه| قسمت اول - توسط Be the story - 03-17-2016, 12:02 AM
RE: کنکاش نامه| قسمت اول - توسط A.R.A.$.H - 03-17-2016, 01:04 AM
RE: کنکاش نامه| قسمت اول - توسط AA-Revenger - 03-17-2016, 02:06 AM
RE: کنکاش نامه| قسمت اول - توسط Qeiji - 03-17-2016, 02:59 AM
RE: کنکاش نامه| قسمت اول - توسط AA-Revenger - 03-17-2016, 04:54 AM
RE: کنکاش نامه| قسمت اول - توسط Qeiji - 03-17-2016, 05:47 AM
RE: کنکاش نامه| قسمت اول - توسط AA-Revenger - 03-17-2016, 06:06 AM
RE: کنکاش نامه| قسمت اول - توسط A.R.A.$.H - 03-17-2016, 11:20 AM
RE: کنکاش نامه - توسط AA-Revenger - 03-17-2016, 03:51 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بدون عرض سلام | نامه‌ای به اکتیویژن Tyrion 2 2,159 06-15-2016, 05:13 AM
آخرین ارسال: Arash356
  زندگی نامه | Shinji Mikami خالق سری Resident Evil سجاد محمدی پور 0 1,267 02-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: سجاد محمدی پور
  زندگی نامه | Sam Lake - دنیایی سرشار از ایده های نو سجاد محمدی پور 0 1,635 02-05-2016, 10:18 PM
  زندگی نامه | Hideo Kojima -مردی که بازی را زندگی میکند سجاد محمدی پور 3 2,303 02-04-2016, 12:30 PM
  شخصیت شناسی / زندگی نامه ی Ezio Auditore در سری بازی Assassins Creed Sina Assassin 6 3,112 10-01-2015, 03:12 AM
آخرین ارسال: ARK1375

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان