امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین امتیازات Sherlock Holmes: Devil's Daughter منتشر شد | مثل همیشه متوسط!
خب خب بعد از یه بحث جانانه نوبت من رسید که نظر بدم.
اول از همه مهر تایید بر اینکه بازی قفل دنوو داره رو بزنم.
Denuvo confirmed
حالا بریم سراغ خود بازی
اصلا انتظار چنین چیزی رو نداشتم با توجه به عکس هایی که ازش دیدم انتظار حالا نمگم یه بازی رده بالا مثل LA ولی حداقل روی 70 به بالا رو روش حساب می کردم. کلا شخصیت شرلوک پتانسیل بالایی توی تمامی موارد داره از فیلم و سریال گرفته تا بازی ولی استفاده از این شخصیت کار خیلی خیلی شخصتیه البته توی دنیای بازی که نمونه ی اون رو داریم می بینیم. در دنیای سریال همگی دیگه سریال شرلوک که سه قسمتی هست رو دیدی و می دونید از چه جذابیتی برخورداره یا فیلم شرلوک رابرته مرد آهنی که محمد امین بهش اشاره کرد. توی تمامی این ها شرلوک از یک شخصیت پردازی توپ و روانی درست شده بود و واقعا بیننده رو درگیر خودش می کرد ولی طبق چیزی که منتقد ها درباره ی این بازی گفتند با یک شخصیت خشک طرف هستیم که حالا بحث ها رو هم خوندیم سر این قضیه جدال بین مدیر و کاربر فعال بر سر شرلوک بودن یا نبودن کدامین برنده خواهند شد؟ S0 (2) 
این هم عکس هایی که من از بازی دیدم و واقعا حال کردم باهاشون خوراک این هستند که برای عکس پس زمینه قرار بگیرند.

کسی هم لینک بازی رو خواست بهم بگه تا بهش بدم حجمش 11.7 گیگ هست و منتظر هستیم ببینیم کسی این بازی رو بازی می کنه ببینم یه بازیکن یا بازی باز نظر در مورد بازی چیه نه منتقد
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اولین امتیازات Sherlock Holmes: Devil's Daughter منتشر شد | مثل همیشه متوسط! - توسط مجیدنصر - 06-12-2016, 01:24 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سولز لایکی شرقی و متوسط | نقدها و نمرات بازی Code Vein White Beard 0 1,708 09-27-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نمرات عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild منتشر شد Station 0 2,146 03-02-2017, 06:07 PM
آخرین ارسال: Station
  نمرات عنوان NieR Automata منتشر شد Station 0 1,545 03-02-2017, 06:04 PM
  نمرات Halo Wars 2 منتشر شد Station 0 1,634 02-16-2017, 03:14 PM
  Sniper Elite 4| امتیازات Station 0 2,034 02-13-2017, 07:21 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان