امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیامی به مدیر انجمن
[تصویر:  11111.png]

در جواب حرفهای شما . حد اقل یک اجازه ی کامنت گذاشتن میزاشتین!شما دیگه پدر فیلترینگ هستین

دوست عزیز قوانین بخش داستان نویسی رو مطالعه کردم و چیزی در تضاد با داستانی که داشتم مینوشتم ندیدم.شما درک صحیحی از بازینامه نویسی ندارید و حتی نمیدونید که بازی های بزرگی مثل : ویچر - خدای جنگ -دارک سولز و..... از روی چی ساخته شدند. بعد اسم خودتونو گزاشتین مدیر فروم بازی!
گفتید این بخش جای مطالب عمومی وتفریحی نیست! یعنی الان تالکین - رولینگ و مارتین دارند کار تفریحی میکنند و شما دارین اینجا اتم میشکافین؟ تنها بازی های ارکید و بازی هاییکه کاملا متکی بر گیم پلی هستند به گونه ای که شما فکر میکنید نوشته میشند و همه بازی های خوب و تاثیر گزار از روی رمان ها و داستانهای کامل و مرتبط تهیه میشن . بهتره اسم بخش داستان نویسی رو بزارید ( ایده هایی برای ساخت بازی های ابکی ایرانی ) یا (نمیچه نوشته هایی برای خالی نبودن عریضه) . داستانی که من سعی داشتم بنویسم کا ملا بر پایه بازی های فانتزی RPG داستان محور بود . بازی که دنیایی براش خلق میکنی بدون تاثیر از داستانهای بزرگ دیگه اگر بدرد فروم شما نمیخوره پس بدرد کی میخوره؟ بخش هایی که تا الان ارسال کرده بودم تنها سینماتیک هایی از بازی بودند که هرکدام در چندین دقیقه ابتدای هر قسمت پخش میشن . من برای خودم متاسفم که داستانی رو که از فلسفه - احساسات-تخیل و عناصر کلاسیک داستان نویسی برخورداره رو برای شما میفرستم. همه بناها- لنداسکیپ های موثر-شهر اصلی-دژها - معابدش رو سه بعدی سازی کردم . جالبه که تابحال در هیچ بازی ایرانی همجین بناهایی و با طراحی هنری مرتبط وجود نداشته بعد شما ....
بهر حال برای شما متاسفم من نمیدونم چند سالتونه ولی در مورد داستان و فضا سازی بازی های کامپیوتری بیشتر مطالعه کنید . و به معانی بازی نامه نویسی فقط در منابع فارسی که اینکاره نیستند مراجعه نکنید. بعضی جوونای کم سن وسالتر میان اینجا شما هدایت اشتباهشون میکنید . هرچند تو مملکتی که چوپون حاکمه کی به مدیر انجمن گیر میده! البته وقتی شما از کلمه عمومی و تفننی برای داستان های فانتزی استفاده میکنیدزیاد جای بحث باقی نمیمونه .موفق باشید
[تصویر:  cvdfg.jpg]

پیام‌های داخل این موضوع
پیامی به مدیر انجمن - توسط NoMoreFaith - 10-30-2016, 12:22 AM
RE: پیامی به مدیر انجمن - توسط AMIR_PC - 10-30-2016, 12:56 AM
RE: پیامی به مدیر انجمن - توسط NoMoreFaith - 10-30-2016, 01:12 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up ثبت نام دوره جدید مدیریت انجمن yazdandoost 3 12,526 08-12-2017, 04:20 AM
آخرین ارسال: Future
  مشکل در انجمن erfan.se7en 1 3,151 07-04-2015, 09:47 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان