امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشوبی که به پایان رسید|نقد و بررسی God Of War 3:Remasterd
سلام خدمت محمد رضا عزیز
مقاله ی خوبی بود آفرین دستت درد نکنه امیدوارم روزی پیشرفت کنی و به درجات بالاتر برسی.
اساتید بالاتر از من و حرفه ای تر از من نظرات و مشکلاتشون رو گفتند ولی از اونجایی که گفتی نظر بده دارم اینو می نویسم.
ببین توی مقاله نویسی مهم ترین چیز شکل و ظاهر اوم مقاله هست. ترتیب نوشتن بند ها، خط ها و همه توی این قضیه دخیل هستند. برای اینکه مقاله ات شکل ظاهری خوب و مناسبی داشته باشه حتما از دکمه ی وسط چین استفاده کن تا مقاله ات زیبایی خودشو حفظ کنه و بیننده و خواننده رو مجاب به خوندن مقاله کنه.
بعد اینکه از تیتر گذاری برای هر قسمت استفاده نکن چون عمرش به پایان رسیده این قضیه ولی اگر هم خواستی استفاده کنی اونو ضخیم کن تا توی چشم باشه ولی از مقالهی بعدی سعی کن تیتر بندی نکنی.
در مورد علائم نگارشی غیره هم صحبت کردن که خواستی بگو  بهم تا یکسریمطالب هست بهت بدم تا بیشتر آشنا بشی. همیشه به علائم نگارشی و نیم فاصله و غیره اهمیت بده به خاطر اینکه هم به زیبا سازی مقاله کمک می کنه و از به هم ریختگی متن جلوگیری می کنه و هم اینکه اون مقاله رو حرفه ای تر جلوه میده.
در مورد کوتاه بودن هم دوستان درست گفتند ولی خب یکسری استثنا هم هست که یکسری مقالات هست 800 کلمه هست ولی خب به تمامی جزئیات و کلیت بازی پرداخته و مقاله ی خوندنی رو شکل داده خواستی بگو برات یکی از نمونه هاشو میفرستم.
غلط املائی داشتی حتما به این قضیه دقت کن و سعی کن توی مقاله هات تکرار نشه.
یکسری جاها یه کلمه رو چند بار تکرار کردی که این باعث حشو میشه و خوندن رو سخت می کنه پس به این هم توجه کن.
یک کمی هم روی مقدمه مقاله ات کار کنه کمی بلندتر و کمی جذاب تر
دیگه همین ببخش اگه زیاد و نا مناسب شد.
منتظر مقاله بعدی هستم. موفق باشی
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آشوبی که به پایان رسید|نقد و بررسی God Of War 3:Remasterd - توسط مجیدنصر - 12-30-2016, 01:32 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,778 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 950 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 974 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,879 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,117 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان