امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیش نمایش روح آشفته ی یک کارآگاه murdered soul suspect
 پیش نمایش murdered soul suspect

سلام من Ronan O’Connor هستم یکی از بهترین کارآگاهان شهر Salem.
من یک روح هستم یک روح که جسمی ندارد روح یک کارآگاه، کارآگاهی که بجای دستگیری قاتلان مردم با ید قاتل خود را دستگیر کند ! اما چگونه ؟! من فقط یک روحم چگونه از او انتقام بگیرم یا حداقل او را دستگیر کنم ؟! من که توانایی های یک انسان را ندارم ...
اما شاید توانایی هایی فراتر از انسن داشته باشم !!! من باید این معما را حل کنم تا شاید روح آشفته ام آرام بگیرد .
من کول فلپس* نیستم من پوآرو*نیستم من مارپل*نیستم من هیچ وجه تشابهی با آنها ندارم من چیزی نیستم من فقط یک روحم، یک روح سرگردان...
روحی که به دنبال قاتل خود است ! روحی که میخواهد بداند چرا کشته شده ؟! روحی که هنوز جای 7 گلوله قاتلش روی بدنش است. این است داستان یک روح سرگردان روحی به اسم Ronan O’Connor
اما به راستی چه کسی، وبا چه هدفی او را کشته ؟ این سوالیست که تنها با بازی کردن این بازی جوابش را میابیم.
[تصویر:  Murdered_Soul_Suspect_Artwork_Logo.jpg]
سبک بازی:  Action – Adventure
سازنده Airtight Games :
ناشر Square Enix :
پلتفرم ها:  PS3 , Xbox 360 , PC , Xone , Ps4
تاریخ عرضه : روزی نامشخص در سال 2014
داستان:
همان طور که گفته شد شما یک کارگاه پلیس هستید که پرونده ای از قتلهای زنجیره ای را دنبال میکنید . 
شما که در جال دنبال پرونده ای از قتلهای زنجیره ای هستید با پاگذاشتن در صحنه جرم در واقع حکم مرگ خود را امضا میکنید شخصی با کاپشن جرم و صورتی پوشیده شما را از ساختمان به پایین پرت میکند، قاتل بالاسر شما حاضر میشود و ۷ گلوگله در بدن شما خالی میکند، روح بدبخت نیز که صحنه ی مرگ خود را میبیند پس تلاش میکند خود را نجات دهد اما او فقط یک روح است او مرده و روحش در دنیا اسیر است ولی او این واقعیت را قبول نمیکند و سر سختانه هر کاری میکند تا به دیگران بفهماند که آهای آقا شما خانوم من اینجام شما من را نمیبینید ! نه کسی او را نمیبیند و او راهی جز قبول این حقیقت ندارد .
هنوز اطلاعات کاملی از داستان بازی ومراحل فاش نشده است اما من سعی میکنم بیشترین اطلاعات ممکن را به شما بدهم .
[تصویر:  2127483-169_murdered_soul_suspect_ot_060413.jpg]
لحظات تبدیل شدن شما به یک روح
گیم پلی :
خوب شاید بعد از داستان به ظاهر قوی یکی از ارکان مهم این بازی گیم پلی آن باشد گیم پلی ایی که با حوادثی ماورائ طبیعت در هم آمیخته داستانی که به جای دنیای زندگان در دنیای مردگان روایت میشود و شخصیت اصلی که تنها یک روح است روحی سردر گم که از دیوار، انسان ها و هر چیزی رد میشود براستی این روح را چگونه میتوان محدود کرد به تبع این روح باید بتواند از همه چیز رد شود پس چگونه او را در نقشه ایی جا دهند چگونه او را محدود کنند ؟! آیا مخاطب با این روح ارتباط بر قرار میکند ؟ این ریسک بزرگی است که سازنده و ناشر این بازی به جان خریده است
همچنین روح قصه ما توانایی ذهن خوانی هم دارد و میتواند مدارک زیادی با استفاده از این قابلیت جمع کند
ما تنها شاهد نیروی ذهن خوانی و رد شدن از اشیا را در باره ی این بازی میدانیم اما شاید نیرو های دیگری نیز همچون پرواز وجود داشته باشد کسی چه میداند ! .
همچنین ما دشمنانی داریم دشمنان ما زامبی و ... نیستند بلکه ارواح و موجودات نا آرام آن دنیا هستند که ممکن است درد سر ساز شوند البته امیدوارم شبیه دلقک نباشند .
پس میتوان گفت ممکن است این بازی درون مایه های ترس نیز در خود داشته باشد .
همچنین اگر به زبان انگلیسی مسلط نیستید به طرف این بازی نروید چون برای حل  معما ها نیاز دارید مدارک جمع آوری شده را بخوانید .
[تصویر:  1370631732-murdered-soul-suspect-1-1024x576-600x300.jpg]
شما از دیوار ها رد میشوید
صدا گذاری :
به نظر میرسد صدا گذاری در حد  خوب و کاملی است و حداقل استاندارد ها را رعایت و حتی فرا تر از آن رفته و به طور کلی صدا گذاری در وضعیت خوبی است .

هیولا ها ایی که گاهی با آنها رو به رو میشوید
[تصویر:  Murdered-Soul-Suspect-9-1280x720.jpg][تصویر:  murdered-soul-suspect-announcement-trailer-released.jpg]
شما نمیتوانید قاتل خود را بگیر زیرا تنها یک روح هستید
گرافیک :
گرافیک نیز خوب طراحی شده فقط میشود امیدوار بود که هیولا ها و دشمنان ما که ارواحی نا آرامند ابهت خود را داشته باشند نه مثل بعضی عناوین روح ها به دلقک تبدیل شده باشند .
محیط های بازی اکثرا حال و های غمگینی دارند و از رنگ های تیره در آنها استفاده شده که البته نباید توقع داشت دنیای مردگان دنیای پر رنگ و لعابی باشد ولی من به شخصه دوست ندارم این تیرگی فضا بعد از مدتی آدم را اذیت کند .
[تصویر:  150002d1391467760-murdered-soul-suspect-...ul-suspect] 
این صحنه ی جرم صحنه ی قتل شما است
 کلام آخر :
بازی ایی نوآورانه وبا ایده های جدید که میتواند خیلی ها را جذب کند، که حس یک روح بودن را به شما القا میکند .
داستان خیلی خوب که شاید رکن اصلی آن و قوی ترین نقطه ی قوت آن است.
تنها مشکل که به نظر  من میرسه اینه که چگونه میتاوان یک روح را محدود کرد ...
رگ بندی تیره گیمر را بعد از مدتی خسته نمیکند ؟!
نیاز زیاد به دانستن انگلیسی یا یکی از زبان های تحت پوشش بازی برای حل معما ها که خیلی از گیمر ها را  از اتمام و حتی پیشروی مایوس میکند .

[تصویر:  Here-are-some-new-Screenshots-from-Murde...pect-5.jpg]
این سر سخت ترین دشمن شماست
[تصویر:  murdered-517-610.jpg]
شما دوستان انسانی خود را از دست داده ایید اما دوستانی جدید می یابید
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
توضیح اضافه (راجب کلمات ستاره دار متن) :

کول فلپس: شخص اول بازی L.A. Noire  که شباهت هایی به عنوان فوق دارد او نیز کارآگاه قتل های زنجیره ایی بود .
پوآرو: کارآگاهی تخیلی و اهل بلژیکی که بر روی قتل های مرموز کار میکرد .
مارپل: جین مارپل که اکثرا در ایران او را خانم مارپل خطاب میکنند او نیز به حل مسائل جنایی میپردازد .

اما تمام موارد بالا فرقی اساسی با Ronan O’Connor دارند کول فلپس، پوآرو، مارپل حتی اگر پیر باشند اما زنده اند ولی (کانر) نه او تنها یک روح است.

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
خوب هست آفرین[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
میکند غلط هست. جدا بنویس تمام می ها رو[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] مثلا می کند بهتر هست و می‌کند درست ترینش هست ولی می کند هم نوشتی خبری نیست ولی میکند غلطه.

کلمه+ علامت نگارشی+ فاصله+ کلمه بعدی.
بازی خیلی خوبی را می توان انتظار داشت. پس یادمان باشد.......
بازی خیلی خوبی را می توان انتظار داشت . پس یادمان باشد.......

یکم نگارشت رو درست کنی خیلی بهتر میشه نوشته هات و سعی کن مقدمت رو گسترش بدی. خوب شروع کردی ولی سریع تمومش کردی پس یکم گسترش بده مقدمه رو[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
سلام خسته نباشی.

برای انتخاب تیتر مقاله، هیچ وقت از جملات طولانی استفاده نکن.تیتر هرچی کوتاه و پر محتواتر باشه بهتره.

یادت باشه که یک تیتر جنجالی خواننده رو وادار به مطالعه مقالت می کنه.

اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
(04-22-2014, 12:09 PM)'Sherlock Holmes' نوشته است: سلام خسته نباشی.

برای انتخاب تیتر مقاله، هیچ وقت از جملات طولانی استفاده نکن.تیتر هرچی کوتاه و پر محتواتر باشه بهتره.

واقعا نمیدونستم چی انتخواب کنم فک میکردم این عنوان شاید افراد رو جذب کنه که انگار  موفق نبود.
به نظرشما چه تیتری مناسب است؟

(04-21-2014, 08:25 PM)'Arthas' نوشته است: خوب هست آفرین[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
میکند غلط هست. جدا بنویس تمام می ها رو[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] مثلا می کند بهتر هست و می‌کند درست ترینش هست ولی می کند هم نوشتی خبری نیست ولی میکند غلطه.

کلمه+ علامت نگارشی+ فاصله+ کلمه بعدی.
بازی خیلی خوبی را می توان انتظار داشت. پس یادمان باشد.......
بازی خیلی خوبی را می توان انتظار داشت . پس یادمان باشد.......

یکم نگارشت رو درست کنی خیلی بهتر میشه نوشته هات و سعی کن مقدمت رو گسترش بدی. خوب شروع کردی ولی سریع تمومش کردی پس یکم گسترش بده مقدمه رو[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

یه خورده روش کار کردم ولی هنوز جای کار داره

پاسخ
سلام ! 
تیترت یه خورده طولانی بود .. 
ولی متنت خوب بود من کامل متنتو خوندم [img]images/smi/s0 (37).gif[/img] [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
خیلی خوب نوشته بودی  ولی این تیترت اندازه یه انشا زیاد بود!!!!
بین یه تیتری بزار که ایهام داشته باشه توش
پاسخ
(04-22-2014, 12:47 PM)hexer نوشته است:
(04-22-2014, 12:09 PM)'Sherlock Holmes' نوشته است: سلام خسته نباشی.

واقعا نمیدونستم چی انتخواب کنم فک میکردم این عنوان شاید افراد رو جذب کنه که انگار  موفق نبود.
به نظرشما چه تیتری مناسب است؟

جمله ای که در تیترت به کار بردی برای مقدمه مناسب هست و خیلی هم جذابه.

از تیتری مثل کاراگاهی که روح شد می تونستی استفاده کنی.
موفق باشی
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
خسته نباشی فراوان.
یه سری ایرادات رو دوستان گفتند و من یه چیز دیگه رو میگم.
اولش بگم که از آخر مقاله که توضیحات اضافه بود خیلی خوشم اومد؛ خیلی کار خوبی کردی.
دوم اینکه مقدمه هم جالب بود ولی زیادی "من" "من" کردی؛ خیلی جاها میشد این "من" ها رو حذف کنی تا متن قشنگ تر بشه.
در کل خوب بود.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
خب ی مدت نبودم تازه این پیش نمایش رو دیدم 

می تونستی تو قسمت صدا و موسیقی بنویسی که چه کسایی وظیفه ی صدا گذاری رو دارن به عنوان پیش نمایش کم بود معمولا پیش نمایش از نقد برسی باید بیشتر باشه بقیه ایرادات رو دوستان گفتن
ولی در کل خوب بود
ادامه بده

[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
(04-22-2014, 05:24 PM)'risenberg' نوشته است: خیلی خوب نوشته بودی  ولی این تیترت اندازه یه انشا زیاد بود!!!!
بین یه تیتری بزار که ایهام داشته باشه توش

ایهام دقیقا چه معنی میده ؟!

منظورتون ابهام است ؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,537 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  جنگاورانی از جنس آینده|پیش نمایش بازی Call OF Duty:Infinite Warfare Hidden Shadow 8 4,587 10-28-2016, 09:24 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow
  بازگشت گناهکارانِ بی‌گناه | پیش‌نمایش بازی Persona 5 BadBoyNeverDie 3 2,299 10-21-2016, 07:50 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  میراث‌دار ۲۹ سال خاطره… | پیش‌نمایش عنوان Final Fantasy XV saeed aghababaee 6 3,046 09-15-2016, 02:13 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  FIA را در ویدئو گیم تجربه کنید| پیش نمایش Gran Turismo Sport Marshall Bruce Mathers 5 2,391 08-02-2016, 04:16 PM
آخرین ارسال: Amir Hidden

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان