نظرسنجی: کدام سبک مقاله نویسی را می پسندید ؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
سبک این مقاله (کمی تا قسمتی طنز !)
73.68%
14 73.68%
مقاله های معمولِ بازار !
26.32%
5 26.32%
در کل 19 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرنوشت یک اسنایپر | پیش نمایش بازی Sniper Elite 3
(05-16-2014, 09:17 PM)'amaz' نوشته است: دوستان ، اولا باید عرض کنم که فعلا نویسنده در دسترس نمی باشد ( چرا نداره خب اصلا به من چه ؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ) بعدا میاد جواب همتونو میده
در ضمن ، ایشان عمرا اگه از این طنز فاصله بگیره ؛ حالا ببینید ، اصلا با طنز زاده شده ، با طنز هم خواهد مرد ( ایشاالله بعد از نابودی خورشید ) ولی در هر حال از ما گفتن بود ؛ طنز خیلی خوشش میاد ، می نویسه دیگه ...
حالا من ادامرو دارم با خودش صحبت می کنم ، ایشا الله فردا میاد جواب میده :
ببین دوست ِ من ، مقالت خیلی با حال بود ؛ ( ولی می خوام بگم یک اشکالاتی داشت ) ؛ حالا نزن ، ببین ، خیلی غلط املایی داری ، بعدش از ! خیلی استفاده می کنی ، اخه نمیشه برادر من که ، همین طوری بگی ، مثلا " علی آمد !! " خب خواننده بهت میگه : " این علامت تعجب اینجا چی کار می کنه ؟ خب که چی ؟ آمد که آمد ، به درک [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] " 
بعدشم ، یادته به اون مقاله COD GHOSTS من چقدر گیر میدادی ؟ من تا تلافیشو سرت در نیارم ول کن نیستم ، آقا ، این مجد از حرف به حرف ِ یه مقاله ی من ایراد گرفت نامرد ؛ ولی اشکال نداره ، یک چهارمش رو بهت می بخشم ، بقیشو ولی بهم بدهکاری [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

با این دفاعی که ازم کردی رسما زدی ترکوندیم ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تو روستای شما به این میگن دفاع ؟ هر کی ندونه فک می کنه یه مرد خود مختارِ مستبدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] مگه من دل ندارم که طنز ننویسیم ؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

علامت تعجب رو تو یاهو مسنجر گفتم که کاریت نباشه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] حتما باید علتشو بدونی ؟ شاید صلاح بر این بوده که بهت نگم علتشو [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] میگم که این مقاله اصلا لازمه که این همه علامت تعجب داشته باشه تازه کمم بود اگه قانون دستمو نبسته بود تو بعضی مواقع سه تا تعجبم می زاشتم البته دزدی از اسپلینتر سل !!! رو فاکتور بگیر !
به قول یه بزرگواری : غلط املایی ، غلط به حساب نمی یاد ! حالا اگه تونستی بازم اشکال بگیری علت هاشو بهت میگم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[تصویر:  b7obiqb22m40mxrq72ov.png]
اون که رفته دیگه هیچ وقت نمی یاد...  تا قیامت دلِ من گریه می خواد
ســــرنوشـــت  
چشاش کوره نمی بینه...
زخم خنجرش میمونه تو سینه
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سرنوشت یک اسنایپر | پیش نمایش بازی Sniper Elite 3 - توسط captain - 05-17-2014, 12:07 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 973 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,752 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,181 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,740 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  جهنم به روایت یک تک تیر انداز | نقد و بررسی Sniper Elite 3 mr.amirr 0 1,455 05-30-2017, 05:17 PM
آخرین ارسال: mr.amirr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان