نظرسنجی: آیا شما با دستگاه سگا بازی کرده اید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
80.56%
29 80.56%
خیر
19.44%
7 19.44%
در کل 36 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوست قدیمی منl نوستالوژی Sega
(06-05-2014, 04:24 PM)Punished Snake نوشته است: خیلی ممنون بابت مطلب خیلی خاطره زنده شد. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تا جایی که یادمه همیشه تو سگا یه بازی بود به اسم شورش در شهر، همش اونو بازی می کردم خیلی باحال بود و خیلی سخت و اون آخر بازی یادمه همش یه چند تا گزینه می اومد من همینطوری یه چیز می زدم چند تا مرحله می اومدم عقب و خلاصه خیلی دردسر کشیدم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بهترین خاطراتم با سگا مربوط به بازی Sonic بود و کلاً سگا رو با اون می شناختم! اونم مثل همه بازی های سگا خیلی تموم کردنش سخت بود، مخصوصاً اون مراحلی که تو آب بود. [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
اون اواخری که من سگا بازی می کردم خیلی قدیمی شده بود و کلاً جا های محدودی می اوردن. من همش مدام بازی می خواستم بگیرم کسی به حرفم گوش نمی داد برای همین با 300 (شایدم کمتر، دقیق یادم نیست) تا تک تومنی می رفتم بازی سگا کرایه می کردم (از گیم نت نزدیک محله) می اومدم بازی می کردم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی یادمه همیشه وقت کم داشتم و یه بار یادمه وقتی پیش دبستانی بودم برای اینکه وقت محدودی برای بازی داشتم چون کرایه بودن صبح اول وقت می اومدم 5 دیقه یواشکی بازی می کردم. آخرین بازی ـی که تقریباً باهاش انجام دادم Sunsetriders بود، یه بازی کابویی که خیلی ازش خوشم می اومد، برام اون موقع حکم Red Dead Redemption الان رو داشت. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه بازی هم بود وقتی روی حالت هارد تمومش می کردیم مراحلش بیشتر می شد برای همین من همش فکر می کردم همه بازی ها اینطوری ـه! برای همین هی می رفتم بازی ها رو روی درجه های بالاتر می زاشتم و با بدبختی بازی می کردم ولی بیشترشون بهشون با درجه های بالاتر مرحله ای اضافه نمی شد و الکی عمرم به باد می رفت. 
ولی جداً یادش بخیر با همه دردسراش و اینکه برام چند بار مشکل پیدا کرد و کار نداد اما بازم یکی از بهترین زمان ها بود و با اون بازی هایی که بالا گفتم زندگی میکردم. [img]/images/smi/new/105.gif[/img]
ممنون یونس جان نظر دادی!!![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من هر دو بازی که گفتی انجام دادم و واقعا یادم نبود اما زندشون کردی واسم...
والله ما و پسر عمو میرفتیم از مغازه کرایه میکردیم 200 عجب دورانی بود.....
بعضی وقتا هم از بچه ها قرضی میگرفتیم یا باهشون داد و ستد میکردیم(نوار در مقابل نوار)
اسم اون شورش در شهر این هست:Street Fighters
اینم عکسش:(یادم نمیاد تونستم تمامش کنم یا نه!!!!)
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTkmlZH9nOCXJ7ArECBUp3...UCobRZeP_Q]
اینم عکس اون بازی کابویی هستش:(به قول خودت اون زمان دنیایی بود واسه خودش)
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSnWhFCkQn-_DGmQVtwzH3...-luiFtxNIP]

(06-05-2014, 04:26 PM)m.reza نوشته است: یادش بخیر [bgcolor=#e7e7e7]Confused38: چه دنیایی با سگا داشتم [/bgcolor]Confused41:هنوزم دارمش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بعضی موقعا یه مورتال کمبتی روش میزنم

ممنون از نظرت........
_______________________-
 ههههه بابا شما از ما تعصبی تری پس!!!!!
هنوز نگهش داشتی؟؟؟؟؟
فسیل نشده!؟
[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  Maxpaynebox.jpg]

همیشه به یادت هستم اسطوره....
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دوست قدیمی منl نوستالوژی Sega - توسط ◁Max Payne▷ - 06-05-2014, 04:36 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود مجموعه عظیم 6666 بازی کنسولهای قدیمی Tidus 5 6,212 08-10-2013, 11:45 AM
آخرین ارسال: Tidus
  جواب به سوالات شما درباره ی شبیه ساز های کنسول های قدیمی Mr.Payne 0 5,984 01-08-2013, 04:42 PM
آخرین ارسال: Mr.Payne
  دانلود بازي هاي SEGA GamerStation 10 16,162 09-08-2012, 06:44 PM
آخرین ارسال: GamerStation
  تصاویری زیبا از کنسول های قدیمی در فروشگاه 2 kasra 3 4,192 08-25-2012, 02:28 PM
آخرین ارسال: Real G
  تصاویری زیبا از کنسول های قدیمی در فروشگاه kasra 9 5,337 08-19-2012, 01:06 AM
آخرین ارسال: Yashar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان