نظرسنجی: آیا شما با دستگاه سگا بازی کرده اید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
80.56%
29 80.56%
خیر
19.44%
7 19.44%
در کل 36 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوست قدیمی منl نوستالوژی Sega
[تصویر:  33333atari.jpg]
چند وقتی است که گفته می شود آیا امکان بازگشت شرکت Atari به صنعت بازی وجود دارد؟ - می توان گفت تقریباً بله. Frederic Chesnais مدیر عامل این شرکت در جدیدترین مصاحبه خود با VentureBeat ، علاقه خود را برای بازگشت به کسب و کار سخت افزار نشان داد و گفت: " این بازگشت بیش از یک برند نرم افزاری خواهد بود... و یک برند سخت افزاری می باشد. من نمی خواهم در درجه نخست بگویم یک برند سخت افزاری است، اما یک برند سخت افزاری نیز می باشد".
تقریبا به نظر می رسد این شرکت قصد دارد تا باری دیگر به کسب و کار سخت افزار باز گردد ولی قبل از آن که هیجان زده شوید یا با خود بی اندیشید که این شرکت چگونه با شرکت های غولی مانند مایکروسافت و سونی رقابت خواهد کرد، باید بگوییم که این شرکت قصد چنین چیزی را ندارد! Chesnais منظور خود را از سخت افراز آشکار ساخت، و گفت منظور او کنسول های بازی نبود بلکه ابزارهایی ماند ساعت های هوشمند بوده است.
بنا به گفته این شخص، " من درمورد کنسول های بازی سخن نمی گویم... بلکه منظور من ابزار هایی مانند ساعت مچی در زمینه بازی است. البته این چیزی نیست که ما می خواهیم انجام دهیم ولی به چیزی مانند آن فکر کنید. مانند یک نوع جدید ساعت که از دست ما بر می آید. یک ابزار با برند ساعت که دیگر یک ساعت معمولی حساب نمی شود".  
نظر شما چیست؟ آیا این شرکت می تواند باری دیگر همان نام و آوازه خود را به دست آورد؟

منبع: ubergizmo

همیشه به یادت هستم اسطوره....
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دوست قدیمی منl نوستالوژی Sega - توسط ◁Max Payne▷ - 06-06-2014, 01:59 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود مجموعه عظیم 6666 بازی کنسولهای قدیمی Tidus 5 6,212 08-10-2013, 11:45 AM
آخرین ارسال: Tidus
  جواب به سوالات شما درباره ی شبیه ساز های کنسول های قدیمی Mr.Payne 0 5,984 01-08-2013, 04:42 PM
آخرین ارسال: Mr.Payne
  دانلود بازي هاي SEGA GamerStation 10 16,160 09-08-2012, 06:44 PM
آخرین ارسال: GamerStation
  تصاویری زیبا از کنسول های قدیمی در فروشگاه 2 kasra 3 4,192 08-25-2012, 02:28 PM
آخرین ارسال: Real G
  تصاویری زیبا از کنسول های قدیمی در فروشگاه kasra 9 5,337 08-19-2012, 01:06 AM
آخرین ارسال: Yashar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان