امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin's creed بعدی در استدیو مونترال ساخته نمی شود!
(07-04-2014, 03:16 AM)'Matin Mafia' نوشته است:
نقل‌قول: ​بعدشم شما همونی نیستی که دو سه بار با هم تو میهن بحثمون شد ، فکر کنم تو میهن نویسنده هم بودی آخه از این  
Are u Fu*king Kidding Me  فهمیدم ، نمی دونم چون اونجا هم یکی با همین اسم شما برای بنده یک پیام فرستاد که بن شد . 

من توی وبسایت میهن گیم بودم ولی نویسنده نبودم... من خبرنگار بودم و بعد از مدتی هم استعفا دادم. هنوز هم اکانتم رو به راهه و بن هم نشده. [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
یونس واقعا صبر و شکیبایی خیلی زیادی داره... ولی من نه، من حرف نوبانه بشنونم سریع برخورد می کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نقل‌قول: اولا تو میگی سیستم گیمینگی وجود نداره که قیمتش ده میلیون باشه نه؟بیا تو همین تهران واست سی میلیون سیستم ببندم!دوما گفتش GTA IV خوب پورت نشده نگفته پورت کردن خوب رو ویژگی هاش رو بگی و بعدشم گفته شد GTA IV خوب پورت نشده نه که تو بیای در مورد پورت مکس پین واسمون توضیح بدی.ثانیا یعنی تو متوجه نشدی منظور U-F-O چی بوده که گیر الکی میدی؟

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] 
ملت هر قیمتی آوردن روی یه سیستم شما باید باور کنی؟! درضمن میدونم GTA IV پورت ضعیفی داره ولی ایشون هدفش این بود که بگه احتمالا GTA V هم پورت نسبتا ضعیفی خواهد داشت و باید سیستم بالایی بخری... منم پاسخ دادم پورت های اخیر راکستار بهتر شده به طوری که مکس پین خیلی خوب پورت و بهینه سازی شد. بهینه سازی خیلی مهمه، AC IV یکی از بازی هایی بود که اصلا خوب بهینه سازی نشده بود و به شدت برروی پی سی افت فریم داشت. مکس پین پورت خوبی داشت که مثال زدم. 

خودتی؟چقدر لحن پست ات یهو عوض شد و منطقی تر شدی!آفرین[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]!خوب مثل این که داریم به یه نتیجه های مشترکی می رسیم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: Assassin's creed بعدی در استدیو مونترال ساخته نمی شود! - توسط Assassinwanted - 07-04-2014, 03:20 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی خالق Assassin’s Creed برای وجود برج‌‌ها در آثاری مانند مجموعه‌ی Farcry و Leg White Beard 0 1,355 10-22-2019, 09:45 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,351 10-22-2019, 09:39 PM
  سازندگان The Outer Worlds، به لطف مایکروسافت، به فکر ساخت بازی بعدی خود هستند White Beard 0 1,243 10-18-2019, 09:26 PM
  اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان بعدی Final Fantasy XIV منتشر شد White Beard 0 1,245 10-12-2019, 10:23 PM
  لحن داستان بازی Disintegration از سریال Firefly، ساخته‌ی جاس ویدن، الهام گرفته شده اس White Beard 0 956 10-10-2019, 10:46 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان